تخفیف‌های ویژه این هفته گنجی‌پخش

110,000تومان
75,000تومان
290,000تومان
-8%
120,000تومان    130,000تومان  
5,500,000تومان
-15%
1,700,000تومان    2,000,000تومان  
شبکه:

واکس کاسه ای کارناوبا براق کننده بدنه خودرو مگ-MAG Carnauba Car Wax

فروشنده: کیش رنگ
(1)
200,000تومان 230,000تومان

مراقبت و نگهداری از خودرو همواره اهمیت فراوانی داشته است، یکی محصولات مورد استفاده اکثر کاربران خودرو در این زمینه ، واکس بدنه خودرو می‌باشد. واکس بدنه خودرو، از موم کارناوبا بدست آمده از درختان در بر..

پولیش چراغ خودرو تام کلین مخصوص از بین بردن زردی و ماتی چراغ خودرو Tam Clean Headlight Restoration Polish

فروشنده: تام کلین
(0)
139,500تومان

چراغ‌های خودرو از جمله بخش‌های مهم خودرو هست که نیاز مراقبت ویژه‌ جهت رانندگی ایمن در شب را دارد. عوامل مختلفی از جمله باران اسیدی، اشعه ماوراء بنفش، اکسیداسیون، گرد و غبار و لکه‌های ناخواسته موجب زرد..

اسفنج خشگیر تام کلین مخصوص بدنه خودرو Tam Clean Nano Sponge Scratch Remover

فروشنده: تام کلین
(0)
44,500تومان

اسفنج خشگیر تام کلین مخصوص بدنه خودرو Tam Clean Nano Sponge Scratch Remover یک محصول ایرانی است که با فرمولاسیون خاص خود قادر به رفع هر گونه آلودگی، خط و خش سطحی، لکه، چربی، لکه چسب، قیر، دوده و ... ا..

اسپری براق کننده لاستیک تام کلین مخصوص محافظت از تایر خودرو Tam Clean Tire Shine & Protect

فروشنده: تام کلین
(0)
53,900تومان

محافظت از لاستیک خودرو به جهت افزایش طول عمر آن بسیار مهم است. چراکه تایر به طور مداوم در معرض آلودگی و کثیفی قرار دارد. همچنین می‌توان گفت اشعه ماورای بنفش یکی از مخرب‌ترین عوامل برای تایر می‌باشد، ز..

اسپری تمیز کننده و محافظ داشبورد خودرو تام کلین Tam Clean Dashboard Clean & Protect

فروشنده: تام کلین
(0)
62,900تومان

داشبورد خودرو به دلیل قرار گرفتن در معرض عومال محیطی همچون چربی دست، مواد غذایی، نور خورشید، گرد و غبار و ... به مرور زمان آسیب می‌بیند. به همین دلیل باید مرتب آن را تمیز نموده و محافظت نمود. در صورت ..

اسپری موتورشوی تام کلین تمیز کننده و محافظ موتور خودرو Tam Clean Engine Cleaner

فروشنده: تام کلین
(1)
87,100تومان

محفظه موتور یکی از حساس ترین بخش‌های اتومبیل است. چرا که موتور در واقع قلب خودرو است. به همین منظور برای جلوگیری از کاهش کارایی و عملکرد آن، باید به طور منظم آن را تمیز نمود تا مانع از تجمع چربی و گرد..

واکس پر سرعت کارنابا بدنه خودرو تام کلین Tam Clean Carnauba Speed Wax

فروشنده: تام کلین
(0)
87,200تومان

محافظت از بدنه خودرو برای جلوگیری از آسیب دیدن آن در اثر عوامل محیطی همچون اشعه ماورای بنفش، باران اسیدی، نمک جاده، صمغ درختان، گرد لنت، اکسیداسیون و ... اهمیت به سزایی دارد. به همین منظور، باید از مح..

واکس کاسه ای تام کلین براق کننده و محافظ داشبورد خودرو Tam Clean Dashboard Cream Shine & protect

فروشنده: تام کلین
(0)
36,500تومان

داشبورد خودرو به دلیل قرار گرفتن در معرض عومال محیطی همچون چربی دست، مواد غذایی، نور خورشید، گرد و غبار و ... به مرور زمان آسیب می‌بیند. به همین دلیل باید مرتب آن را تمیز نموده و محافظت نمود. در صورت ..

پد پولیش اسفنجی زبر 150 میلی متری دیاکو مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال Diaco Hard Sponge Polishing Pad

(0)
120,000تومان 130,000تومان

از بین بردن خط و خش روی سطح بدنه خودرو با پولیشکاری قابل انجام است. اما پولیشکاری نیاز به استفاده از لوازم مخصوص خود از جمله دستگاه پولیشر، پد پولیش و مواد پولیش دارد. با توجه به میزان عمق خراش روی بد..

پوشش نانو سرامیک پرو 8 راینو نانو مخصوص بدنه خودرو Rhino Nano Pro 8 Ceramic Coating

(1)
1,700,000تومان 2,000,000تومان

بهترین روش محافظت از بدنه خودرو سرامیک کردن خودرو می‌باشد. پوشش نانو سرامیک پرو 8 راینو نانو مخصوص بدنه خودرو Rhino Nano Pro 8 Ceramic Coating، یک پوشش سرامیکی است که از رنگ بدنه خودرو برای مدت ط..

پولیش واکس مایع پریمیوم تام کلین مخصوص بدنه خودرو Tam Clean Premium Liquid Wax

فروشنده: تام کلین
(0)
130,900تومان

پولیش واکس مایع پریمیوم تام کلین مخصوص بدنه خودرو Tam Clean Premium Liquid Wax از سخت‌ترین و مناسب ترین واکس طبیعی جهان یعنی موم کارنابای درخت نخل برزیلی تولید شده است و جهت افزایش کیفیت و کارایی این ..

پک اسپری کارواش بدون آب به همراه دستمال مایکروفایبر تام کلین تمیز کننده و واکس بدنه خودرو Tam Clean All Surface Wash & Wax

فروشنده: تام کلین
(1)
56,500تومان

شستشوی بدنه خودرو یکی از اصلی‌ترین دغدغه صاحبان اتومبیل است. چراکه نیازمند مکان و لوازم مناسب جهت اینکار است و امکان مراجعه به کارواش در هر زمانی میسر نیست. شما می‌توانید با تهیه اسپری کارواش بدون آب،..

پک کارواش بدون آب تام کلین مخصوص تمیز کردن خودرو Tam Clean Waterless Carwash Pack

فروشنده: تام کلین
(1)
380,000تومان

می دانیم که تمیز کردن خودرو امری ضروری است و باید مرتبا در فواصل کوتاه انجام شود. بعضی صاحبان خودرو ممکن است تمایل داشته باشند با استفاده از محصولات شستشوی بدنه و داخل خودرو که استفاده از آنها نی..

چکش پلاستیکی صافکاری بدون رنگ امپریال Emperial PDR Paddle

(0)
140,000تومان 175,000تومان

خسارت ناشی از تصادف خودرو در صورت نقاشی و تعویض قطعه‌ای از بدنه به دلیل افت ارزش خودرو، بسیار افزایش می‌یابد. به همین دلیل بهترین راهکار برای ترمیم این سطوح صافکاری می‌باشد. زیرا صافکاری عملی است که د..

کیت 54 عددی پد چسبی قری کش مناسب صافکاری بدون رنگ PDR Glue Dent Tap Kit

(0)
420,000تومان 500,000تومان

هنگام تصادف خودرو، بهترین راهکار برای ترمیم آن صافکاری می‌باشد. زیرا صافکاری عملی است که در آن بدون تعویض قطعه و رنگ آمیزی، خودروی شما تعمیر می‌شود و تا حدود زیادی از کاهش ارزش مالی خودرو جلوگیری می‌ش..

اسپری محافظ و تمیز کننده Cockpit نانوتیس مخصوص داشبورد و قطعات پلاستیکی خودرو NanoTiss

(5)
136,000تومان 160,000تومان

اسپری محافظ و تمیز کننده Cockpit نانوتیس مخصوص داشبورد و سطوح پلاستیکی محافظ قوی داشبورد و کلیه‌ی سطوح پلاستیکی نیز می‌باشد. این محصول با خاصیت مات کنندگی بالایی که دارد به داشبورد خودرو زیبایی خ..

پولیش زبر پی جی مدل PGPro Heavy Cut PG 4 پولیش مخصوص بدنه خودرو PermaGlass

(2)
700,000تومان 875,000تومان

مراقبت از بدنه خودرو راههای زیادی دارد و برای رفع نقص های آن نیز پولیش کردن بهترین گزینه است. پولیش کردن بدنه خودرو با توجه به میزان آسیب آن انجام می شود گاهی خط و خش های به وجود آمده روی بدنه نیاز به..

کاردک بزرگ داروک سایز 16 کاردک مخصوص تمیزکاری Darvak

فروشنده: کیش رنگ
(0)
25,000تومان 30,000تومان

کاردک یک ابزار با تیغه پهن، صاف و انعطاف‌پذیر است که به منظور مخلوط کردن، پهن کردن، مالیدن و برداشتن موادی نظیر رنگ‌، بتونه و گچ مورد استفاده قرار می‌گیرد. پاک کردن تکه‌های سیمان ،چسب سنگ و سرامی..

ناموجود

صفحه نگهدارنده سایز 115 میلی متری اچ مخصوص دستگاه پولیش چرخشی H Backing Pad

فروشنده: کیش رنگ
(0)
35,000تومان 40,000تومان

پولیشکاری به دلیل از بین بردن خط و خش و براق کردن مجدد رنگ بدنه خودرو، این روزها طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین دلیل همه روزه تجهیزات کاربردی جدیدی در این زمینه ارائه می‌شود. گنجی پخش از جمله فروش..

ناموجود

صفحه نگهدارنده سایز 180 میلی متری اچ مخصوص دستگاه پولیش چرخشی H Backing Pad

فروشنده: کیش رنگ
(0)
60,000تومان 70,000تومان

پولیشکاری به دلیل از بین بردن خط و خش و براق کردن مجدد رنگ بدنه خودرو، این روزها طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین دلیل همه روزه تجهیزات کاربردی جدیدی در این زمینه ارائه می‌شود. گنجی پخش از جمله فروش..

ناموجود

کیلر (کلر) پاک کن پیچا مخصوص رنگ خودرو Picha Cleaner Clear

فروشنده: کیش رنگ
(0)
300,000تومان 400,000تومان

آفتاب سوختگی یکی از مشکلات گریبان گیر اکثر کاربران خودرو است. اگر شما نیز خودرو را زیاد در زیر نور آفتاب پارک نموده و از پوشش محافظ برای آن استفاده نمی‌کنید، با پدیده آفتاب سوختگی بدنه خودرو مواجه می‌..

ناموجود

دستمال مایکروفایبر مدل رینبو کارفیکس Carfix Microfiber Cloth

فروشنده: کارفیکس شاپ
(0)
ناموجود

در حوزه‌ی نگهداری و نظافت خودرو، از دستمال ماکروفایبر rainbow به عنوان یکی از محصولات تخصصی یاد می‌شود. این دستمال با طراحی ویژه‌ی خود، دستمالی مناسب جهت جلوگیری از از خط و خش بر روی سطح بدنه‌ی خودرو ..

ناموجود

واکس کاسه ای کارناوبا هانکس براق کننده و محافظ بدنه خودرو Honex 69 Carnauba & Teflon Wax

فروشنده: کیش رنگ
(0)
80,000تومان 88,000تومان

با افزایش قیمت و تنوع در تولید خودرو، جلوه ظاهری خودرو برای صاحبان آن مهمتر گردید. تمامی محصولاتی که امروزه پا به عرصه دیتیلینگ گذاشته‌اند، جهت بهتر به نظر رسیدن ظاهر خودرو و محافظت از آن می‌باشند. یک..

ناموجود

کیت پولیش چراغ خودرو ترتل واکس مخصوص پولیش و احیای چراغ خودرو Turtle Wax Speed Headlight Lens Restorer

فروشنده: کیش رنگ
(0)
300,000تومان 350,000تومان

چراغ‌های خودرو از قسمت‌هایی هستند که می‌بایست مراقبت ویژه‌ای از آنها داشت چراکه رانندگی ایمن در شب را میسر می‌سازند. عوامل مختلفی از جمله باران اسیدی، اشعه ماوراء بنفش، اکسیداسیون، گرد و غبار و لکه ها..

نمایش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه