سرامیک یا گرافین؟! مسئله این است

بررسی دوام، سختی و جلوه انواع پوشش‌های محافظ بدنه خودرو

یکی از مسائلی که احتمالاً برای شما، به عنوان صاحب خودرو، می‌تواند چالش برانگیز باشد، انتخاب بین انواع پوشش محافظ بدنه خودرو است. در این ویدیوها ما قصد داریم جزییات و تفاوت‌های ساختاری سرامیک و گرافین را با یکدیگر بررسی کنیم تا یک راهنمای کاربردی برای شما باشد.

اولین مسئله‌ای که باید بدانید این است که سرامیک‌ پلیمری بر پایه سیلیسیوم و گرافین شبکه‌ای از اتم‌های کربن است؛ در نتیجه این دو محصول تفاوت‌های زیادی در ظاهر و تجربه استفاده برای شما خواهند داشت. هر دو محصول ضمن ایجاد خاصیت آب گریزی، از بدنه خودرو شما در برابر اشعه UV خورشید، اکسیداسیون، بارش باران‌های اسیدی و … مراقبت می‌کنند اما گرافین‌ها براقیت و شفافیت بیشتری به ماشین شما می‌بخشند و سرامیک‌ها سختی بیشتری داشته و در نتیجه خاصیت محافظتی قوی‌تری دارند.

دوام یا براقیت؟

طول عمر گرافین‌ها طبق تجربه نسبتاً کوتاه‌تر از سرامیک ها است و هر دو به مراقبت نیاز دارند. در شرایط محیطی مناسب و با در نظر گرفتن مراقبت در حین شستشو و… گرافین‌ها نهایتا تا 3 سال و سرامیک‌ها تا 5 سال دوام خواهند داشت اما جلوه ظاهری و خروجی اولیه پس از اجرا در گرافین ها جذاب‌تر و زیباتر است؛ ضمن اینکه گرافین‌ها عموماً قیمت مناسب‌تری دارند.

هر دو پوشش محافظ از برندهای مختلف با درجه سختی‌های متفاوت در بازار موجودند که می‌توانید بنا به سلیقه و بودجه خود از بین آن‌ها محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای مشاهده انواع سرامیک و گرافین مخصوص بدنه و سایر سطوح خودرو می‌توانید به وبسایت گنجی‌پخش، اولین مرجعه دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کنید.

اگر هم‌چنان برای خرید نیاز به مشاوره داشتید کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی تماس‌های هستند.

مشاهده قیمت و خرید انواع پوشش محافظ خودرو

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

#آبگریزی_بدنه_خودرو#نانو_آبگریز#نانوسرامیک#نانوسرامیک_خودروپوشش آبگریز بدنه خودروپوشش محافظ بدنه خودروپوشش نانو گرافین خودروپوشش نانوسرامیک خودروگرافین آرمورکینگگرافین خودروگرافین ولف پروتکتمحافظ بدنه خودرونانو سرامیکنانوسرامیک خودرونانوگرافیننانوگرافین خودروولف پروتکت
نظرات (0)
افزودن نظر