نکاتی مهم در مورد سرامیک‌های NanoTiss

مقایسه انواع سرامیک نانوتیس

برای محافظت از بدنه خودرو، روش‌های متنوعی وجود دارد. یکی از آن‌ها اجرا پوشش نانوسرامیک است؛ در این زمینه، سرامیک‌های NanoTiss از بهترین محصولات موجود در دنیای دیتیلینگ‌اند. کمپانی نانوتیس چند سرامیک مختلف دارد که در این ویدیو به بررسی و مقایسه آن‌ها می‌پردازیم.

سرامیک‌های NanoTiss با سه درجه سختی مختلف تولید شده‌اند. سرامیک 7H کمترین درجه سختی را بین آن‌ها دارد. دوام این سرامیک روی بدنه خودرو بین 1 تا 2 است. سرامیک 9H قدرت محافظت بیشتری داشته و حدود 2 تا 3 سال روی بدنه می‌ماند. بهترین سرامیک نانوتیس هم، سرامیک 10H است که بیشترین مقاومت را داشته و 3 تا 5 سال از خودرو شما محافظت می‌کند.

چطور سرامیک را اجرا کنم؟

اجرای پوشش نانوسرامیک نیازمند مهارت و تجربه بالاست. یکی از نکاتی که دیتیلرها را در حین این فرایند دچار چالش می‌کند، مرحله پاک کردن سرامیک از روی سطح است. زمان استراحت سرامیک وابسته به برند محصول و دمای محیط کاری شما متفاوت است. بهتر است قبل از اجرای سرامیک روی تمام بدنه، آن را روی قسمت کوچکی تست کرده و زمان مناسب برای پاک کردن را پیدا کنید.

اگر سرامیک بیش از زمان لازم روی سطح بماند، به راحتی از روی رنگ پاک نمی‌شود. پاک کردن هاله‌های به جا مانده از سرامیک هم آسان نیست. برای رفع این مشکل باید تمام پنل را مجددا پولیش کرده و سرامیک را دوباره اجرا نمایید.

زمان مناسب پاک کردن سرامیک‌های NanoTiss به این ترتیب است: 3 دقیقه برای 7H حدود 1 تا 1.5 دقیقه برای 9H و 30-40 ثانیه برای 10H.

مشاهده قیمت و خرید محصولات نانوتیس

از کجا بخرم؟

شما برای خرید سرامیک‌های NanoTiss می‌توانید به وبسایت گنجی‌پخش مراجعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر نیز همکاران ما در ساعات اداری پاشخگوی تماس‌های شما خواهند بود.

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

#پولیش_سرامیک#سرامیک_بدنه#سرامیک_بدنه_خودرو#سرامیک_خودرو#سرامیک_ماشین#سرامیک_واکس#نانو_سرامیک#نانو_سرامیک_بدنه#نانو_سرامیک_خودرو#نانو_سرامیک_ضدخش#نانوسرامیکآموزش اجرای پوشش نانو سرامیکآموزش دیتیلینگ خودرو نانوتیساجرای پوشش نانو سرامیک 9Hاجرای سرامیکسرامیک نانوتیس
نظرات (0)
افزودن نظر