پوشش نانوسرامیک کوکمی؛ تقاطع کیفیت و زیبایی

معرفی پوشش نانو سرامیک کخ شیمی

امروزه روش‌های مراقبتی بسیار جدید و متنوعی برای مراقبت از بدنه خودرو وجود دارد. یکی از مرسوم‌ترین این روش‌ها اجرای پوشش نانوسرامیک روی بدنه است. در این ویدیو ما قصد داریم شما را با 1K Nano پوشش سرامیک برند کوکمی آشنا کنیم.

همان‌طور که می‌دانید بدنه خودرو همواره در معرض آسیب‌های محیطی گوناگونی است. بارش باران اسیدی، باقی ماندن لک آب حاصل از باران و برف، اکسیداسیون رنگ، اشعه UV خورشید، ریزش صمغ درختان و… از جمله مسائلی هستند که می‌توانند آسیب جدی به بدنه ماشین وارد کنند. به همین دلیل اجرای پوشش‌های نانو سرامیک می‌تواند روش بسیار موثری در پیشگیری و کاهش آسیب‌های وارده از این عوامل باشد.

کدام نانوسرامیک بهتر است؟

انواع مختلفی از نانوسرامیک در بازار وجود دارد که کاربرد کلی یکسان و ویژگی‌های جزیی متفاوت دارند. نکته مهم این است که شما سرامیکی را انتخاب کنید که به عملکرد و دوام آن اطمینان داشته باشید و به این ترتیب از انجام هزینه اضافه جلوگیری نمایید. نانو سرامیک مرغوب، باید براقیت بدنه خودرو را به طور قابل توجهی افزایش داده، سختی مناسب و ماندگاری طولانی مدتی داشته باشد.

کمپانی Koch Chemie که یکی از برندهای مطرح جهانی در حوزه تولید محصولات دیتیلینگ خودرو است، نوعی پوشش نانو سرامیک به نام 1K Nano را طراحی و روانه بازار کرده است که در عین ایجاد خاصیت آب‌گریزی بی‌نظیر، براقیت خودرو را افزایش داده و بین 1 تا 2 سال عمر مفید واقعی دارد. 1K Nano در حجم 250 میلی لیتر ارائه می‌شود و قیمت مناسبی دارد؛ در نتیجه انتخاب بسیار خوبی برای دیتیلرها و صاحبان مجموعه‌های دیتیلینگ خودرو است. با 250 میلی لیتر سرامیک، شما می‌توانید پوشش محافظ را روی حدود 12-13 خودرو اجرا کنید.

برای خرید این سرامیک و سایر محصولات برند کوکمی می‌توانید به وبسایت گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کرده و یا به صورت تلفنی در ساعات اداری با کارشناس ما در تماس باشید.

مشاهده قیمت و خرید نانوسرامیک کوکمی

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

#آبگریزی#آبگریزی_بدنه_خودرو#سرامیک_بدنه#سرامیک_بدنه_خودرو#سرامیک_خودرو#سرامیک_واکس#نانو_آبگریز#نانو_سرامیک#نانو_سرامیک_بدنه#نانو_سرامیک_خودرو#نانوسرامیک_خودروآبگریزی بدنه خودرواجرای سرامیکپوشش آبگریز بدنه خودروکخ شیمیکخ کیمیکوکمینانو آبگریزواکس آبگریز
نظرات (0)
افزودن نظر