سرامیک C0.02؛ جلیقه ضدگلوله خودرو

معرفی پوشش نانو سرامیک جدید کخ شیمی

پوشش‌های نانوسرامیک کوکمی یکی از بهترین محصولات در زمینه مراقبت بدنه خودرو است.

همانطور که می‌دانید سرامیک‌ها، پس از احیای رنگ برای محافظت از لایه کیلر رنگ بدنه خودرو استفاده می‌شوند. این پوشش‌ها در برابر عوامیل محیطی مقاوم بوده و با ایجاد آبگریزی روی سطح از کثیف شدن و باقی ماندن لک آب روی سطح جلوگیری می‌کنند. کارایی دیگر نانوسرامیک‌ها ایجاد براقیت و جلوه جذاب و بی‌نقص برای خودرو است.

کمپانی کخ‌کیمی، یک برند آلمانی بسیار باکیفیت در حوزه تولید محصولات دیتیلینگ خودرو است. کخ‌کیمی، برای هر مشکلی، راه‌حل کارآمدی ارائه می‌کند. پوشش‌های نانوسرامیک کوکمی یکی از بهترین سرامیک‌های موجود در بازار است. سرامیک C0.02 محصول جدید این کمپانی است که ساختار آن را ارتقا داده‌اند و به همین دلیل ماندگاری 2 تا 3 ساله دارد. براقیت این سرامیک 9 از 9 است؛ درخشش چشمگیری روی بدنه خودرو ایجاد می‌کند و طوری طراحی شده که حتی اگر خودرو را با شامپوهای نامناسب بشویید، براقیت آن از بین نمی‌رود. گرچه پیشنهاد می‌شود پس از اجرای سرامیک، برای تمیز کردن سطح بدنه، از شامپوهایی با pH خنثی استفاده کنید تا خواص مراقبتی نانوسرامیک از بین نرود.

برای اجرای این سرامیک کافی است سطح را با چربی‌زدا عاری از آلودگی نمایید. چند قطره سرامیک را روی دستمال اجرا بریزید و روی سطح اعمال کنید. پس از گذشت 2 تا 3 دقیقه می‌توانید اضافات مواد را با دستمال مایکروفایبر موجود در کیت سرامیک C0.02 پاک کنید.

مشاهده و خرید سرامیک C0.02 کوکمی

از کجا بخرم؟

برای خرید این نانوسرامیک کوکمی و سایر محصولات این برند می‌توانید به وبسایت گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کنید. در فروشگاه گنجی‌پخش، تنوع کاملی از محصولات کخ‌کیمی، موجود است. در صورت نیاز به مشاوره نیز کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی تماس‌های شما خواهند بود.

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

#آبگریزی#آبگریزی_بدنه_خودرو#سرامیک_بدنه#سرامیک_بدنه_خودرو#سرامیک_خودرو#سرامیک_واکس#نانو_آبگریز#نانو_سرامیک#نانو_سرامیک_بدنه#نانو_سرامیک_خودرو#نانوسرامیک_خودروآبگریزی بدنه خودرواجرای سرامیکپوشش آبگریز بدنه خودروکخ شیمیکخ کیمیکوکمینانو آبگریزواکس آبگریز
نظرات (0)
افزودن نظر