با پدهای پولیش کوکمی کیفیت را تجربه کنید!

معرفی انواع پد پولیش کوکمی

فاکتورهای مهمی در پولیشکاری خودرو اهمیت دارند. انتخاب دستگاه پولیشر مناسب، مواد پولیش مرغوب و پدهای پولیش باکیفیت، نتیجه دیتیلینگ شما را چند برابر می‌کنند.

شما به عنوان یک دیتیلر علاوه بر کسب مهارت و تجربه باید از محصولات مناسبی برای کار خود استفاده کنید. فرایند دیتیلینگ خودرو با محصولات باکیفیت، نه تنها فرایند کار شما را ساده می‌کند بلکه نتیجه بهتری ایجاد می‌نماید که باعث افزایش رضایت مشتریان شما خواهد شد. کمپانی کوکمی، تولید کننده محصولات دیتیلینگ خودرو، در کنار محصولات مراقبتی خودرو، پدهای پولیش مخصوص خود را تولید می‌کند. طراحی این پدها با جدیدترین تکنولوژی‌ها و مطابق استانداردهای روز دنیاست. پدهای پولیش اسفنجی، مایکروفایبر و پوست بره این کمپانی را می‌توانید برای پولیشکاری خود استفاده کنید.

پد پولیش اسفنجی کوکمی، پرکاربردترین پدهای این برند است که در چندین سایز و درجه زبری مختلف موجود است؛ پدهای زبر، تک مرحله‌ای، متوسط، نرم و پد مخصوص واکس کوکمی مناسب استفاده با دستگاه‌های پولیش اوربیتال و چرخشی (روتاری) است. این پدها در سایزهای 7.5 – 12.5 – 15 موجودند و هرکدام رنگ متفاوتی دارد. پیشنهاد می‌کنیم پد و مواد پولیش کوکمی را در کنار هم استفاده کنید تا نتیجه‌ای مطلوب و کاملا بهینه داشته باشید. برای این کار کافی است رنگ پد و لیبل روی مواد پولیش را با هم مطابقت دهید.

جنس دیگر پدهای پولیش کوکمی، پوست بره و مایکروفایبر است. این دو پد درجه زبری بالایی دارند و در مرحله اول احیای رنگ خودرو استفاده می‌شوند. توجه داشته باشید که بهتر است این دو جنس پد را فقط با دستگاه پولیش روتاری استفاده نمایید.

مشاهده قیمت و خرید انواع پد پولیش کوکمی

از کجا بخرم؟

شما برای خرید انواع پد پولیش کوکمی می‌توانید به گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کنید. تمامی محصولات ما با ضمانت اصالت کالا ارئه می‌شوند. در صورت نیاز به مشاوره نیز کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی تماس‌های شما خواهند بود.

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

#پولیش_آلمانی#پولیش_بدنه#پولیش_بدنه_خودرو#پولیش_بدنه_ماشین#پولیش_تخصصی#پولیش_حرفه_ای#پولیش_سرامیک#پولیش_ماشینانواع پد پولیشبهترین پد پولیشپد پولیشپد پولیش اوربیتالپد پولیش بسیار نرمپد پولیش پوست برهپد پولیش دستیپد پولیش زبرپد پولیش شیار دار
نظرات (0)
افزودن نظر