پد پولیش پوست بره و نکاتی در مورد آنها

معرفی و آموزش نکات پد پولیش پوست بره

پد پولیش پوست بره نسل نسبتا جدیدی از پدهای مخصوص پولیشکاری است که امروزه در دیتیلینگ از آن استفاده می‌کنند. در این ویدیو نکات مهم در مورد این پدها را بررسی کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

پولیشکاری یکی از بهتری روش‌های احیای رنگ بدنه خودرو است. مواد پولیش، خراش‌های روی سطح را از بین می‌برند و درخشش کیلر را بازیابی می‌کنند. پولیشکاری فرایندی پیچیده است که باید توسط دیتیلر ماهر انجام شود. در این فرایند، دیتیلر بنا به نیاز خودرو، مواد، پد و دستگاه پولیش مناسب را انتخاب می‌کند. درجه زبری مواد و پدهای پولیش با هم فرق دارد. هرچقدر درجه زبری پد و مواد، بیشتر باشد، قدرت لایه‌برداری آنها بیشتر است و خط و خش‌های عمیق‌تر را از بین می‌برند.

پد پولیش پوست بره، یکی از زبرترین پدهای پولیشکاری است. این پد قدرت لایه برداری بالایی دارد و در زمان کوتاه ایرادات سطح را حذف می‌کند. کمپانی‌های مختلف پد پولیش پوست بره تولید می‌کنند که برای دستگاه اوربیتال و روتاری قابل استفاده است. پدهایی که پشت آنها یک لایه اسفنجی دارد مخصوص دستگاه اوربیتال هستند و پدهایی که اسفنج ندارند را برای دستگاه روتاری می‌توانید استفاده کنید.

 

از کجا بخرم؟

برای خرید انواع پد پولیش می‌توانید به فروشگاه گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کنید. در وبسایت ما تنوع بی‌نظیری از محصولات مختلف وجود دارد که با ضمانت اصالت کالا ارائه می‌شوند. در صورت نیاز به مشاوره نیز کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی تماس‌های شما هستند.

مشاهده قیمت و خرید انواع پد پولیش

 

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

پد پولیشپد پولیش شیار دارپد پولیش شیاردارپد شیار دارپولیشپولیش خودروپولیش ماشینپولیشکارپولیشکاریدیتیلینگ خودرو
نظرات (0)
افزودن نظر