قلم لیسه گیری؛ محصولی که هر دیتیلر نیاز دارد

توضیح ابزارهای مورد نیاز در لیسه گیری و روش استفاده از آن‌ها

رنگ بدنه خودرو همواره در معرض خطر آسیب‌های بسیاری است. در کارگاه‌های دیتیلینگ روش‌های بسیاری برای رفع مشکلات رنگ بدنه وجود دارد. یکی از این روش‌ها لیسه گیری است. در فرایند لیسه گیری دیتیلر رنگ را به صورت جزئی به شیوه‌های مختلف روی سطح قرار می‌دهد.

برای اجرای لیسه گیری نیاز دارید که ابتدا آموزش‌های کافی در این زمینه ببینید. در ادامه هرچه تمرین بیشتری داشته باشید ظرافت اجرا و نتیجه نهایی کار کیفیت بالاتری خواهد داشت اما مهمترین نکته در این فرایند استفاده از ابزارهای مناسب است. قرار دادن رنگ روی سطح و صاف کردن آن با کاردک کافی نیست. در موارد بسیاری شما به ابزارهای دیگری هم نیاز دارید.

یکی از این ابزارها، پیستوله رنگ پاش یا ایربراش است. دستگاه‌های ایربراش توانایی پاشش رنگ داخل خط با ضخامت کم را دارند و به دلیل پاشش یکنواخت، برای خودروهایی با رنگ متالیک گزینه بسیار مناسبی هستند. ابزار مهم دیگری که مورد نیاز شماست، قلم لیسه گیری است. از این قلم برای رفع سنگ خوردگی و رفع ایراد رنگ به صورت نقطه‌ای می‌توانید استفاده کنید.

استفاده از قلم لیسه گیری ساده است، دقت و ظرافت اجرای آن بالا بوده و چون نیاز به پمپ باد ندارد، انتخابی اقتصادی برای تمام دیتیلرهاست. برای استفاده از این قلم کافی است رنگ را در مخزن آن بریزید و به صورت دقیق و نقطه ای در محل سنگ خوردگی رنگ بگذارید. در انتهای کار می‌توانید با سوزنی که داخل بدنه قلم وجود دارد مخزن را به طور کامل تمیز کنید که برای دفعات بعدی استفاده رنگی در داخل مخزن نمانده باشد.

از کجا بخرم؟

برای خرید تمامی ابزارهای مورد نیاز لیسه گیری می‌توانید به فروشگاه گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کنید. شما می‌توانید محصولات را به صورت حضوری یا غیر حضوری تهیه کنید. در صورت نیاز به مشاوره نیز می‌توانید در ساعات کاری با کارشناسان ما در تماس باشید.

اگر هم تمایل دارید لیسه گیری را به طور اصولی یاد بگیرید می‌توانید در کلاسهای دیتیلینگ گنجی پخش شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با ما در ارتباط باشید.

مشاهده قیمت و خرید ابزارهای لیسه گیری

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

#پولیش_بدنه#پولیش_بدنه_خودرو#پولیش_بدنه_ماشین#پولیش_تخصصی#دستگاه_پولیش#دستگاه_پولیشر#دیتیلینگ_تخصصی#دیتیلینگ_خودروJustin polisherJustin rotary polisherآموزش دیتیلینگپولیشر جاستینپولیشر چرخشیپولیشر روتاریجاستینخدمات دیتیلینگخدمات دیتیلینگ خودرودستگاه پولیش جاستیندستگاه پولیش چرخشیدستگاه پولیش چرخشی یا روتاریدوره آموزش دیتیلینگ خودروروتاریمرکز دیتیلینگ
نظرات (0)
افزودن نظر