آفتاب سوختگی خودرو و تاثیر آن بر دیتیلینگ

روش‌های رفع آفتاب سوختگی خودرو

یکی از مخرب‌ترین اتفاقاتی که برای بدنه خودرو می‌افتند آفتاب سوختگی است. آفتاب سوختگی خودرو، به معنای ایجاد آسیب شدید روی سطح کیلر ماشین است که رفع آن، چالش‌های بسیاری برای دیتیلر به همراه دارد. اما آیا این مشکل را می‌توان حل کرد؟

آفتاب سوختگی خودرو به دو شکل ممکن است رخ دهد. بدترین شرایط زمانی است که بعضی نواحی سطح، آفتاب سوخته شود رو به اصطلاح سفیدک بزند. در این حالت کاری از شما به عنوان دیتیلر ساخته نیست اما اگر به طور کلی سطح خودرو مات شده است، می‌توانید مشکل آن را با احیای رنگ و اجرای سرامیک حل کنید.

توجه داشته باشید که ساختار سرامیک طوری طراحی شده که باید با کیلر ماشین پیوند برقرار کند؛ بنابراین در شرایطی که کیلر به کلی از بین رفته و لکه‌های سفید روی سطح مشخص است، نمی‌توانید سرامیک را اجرا کنید. در حالت دوم که به دلیل آفتاب سوختگی خودرو سطح مات شده، اجرای سرامیک امکان پذیر و ضروری است. در این حالت کیلر خودرو شما خیلی ضعیف است و باید در اولین فرصت از آن مراقبت کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای این کار از سرامیکی با کیفیت و سختی بالا استفاده کنید.

مشاهده قیمت و خرید انواع نانوسرامیک خودرو

از کجا بخرم؟

برای خرید انواع پوشش نانوسرامیک و سایر لوازم دیتیلینگ خودرو می‌توانید به گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کنید. تمامی محصولات فروشگاه ما با ضمانت اصالت کالا ارائه می‌شود. در صورت نیاز به مشاوره نیز کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی تماسهای شما خواهند بود.

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

#پولیش_سرامیک#سرامیک_بدنه#سرامیک_بدنه_خودرو#سرامیک_خودرو#سرامیک_ماشین#نانو_سرامیک#نانو_سرامیک_بدنه#نانو_سرامیک_خودرو#نانوسرامیک_ضدخشسوختن کیلر رنگ خودروکیلرکیلر پاک کنکیلر خودروکیلر رنگ خودروکیلرکردنلایه کیلر خودرو
نظرات (0)
افزودن نظر