تخفیفات نوروز 1402 ماشین تکونی با گنجی پخش

امسال هم مثل سال‌های گذشته فروشگاه گنجی‌پخش به پیشواز سال جدید رفته و در روزهای پایانی سال، جشنواره فروش نوروزی با تخفیفات ویژه برای مشتریان خود تدارک دیده است. جشنواره «ماشین تکونی» گنجی‌پخش از 1 تا 23 اسفند ماه برگزار می‌شود

2023/02/20 00:00:00

در آخرین روزهای سال 1401 فروشگاه گنجی‌پخش ، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران ، جشنواره «ماشین تکونی» را برگزار می‌کند. در این جشنواره قرار است محصولات مختلف با تخفیفات جذابی در اختیار شما قرار گیرد. اگر شما هم به دنبال خریدی آسان با قیمت‌های مناسب هستید، همین امروز وارد وبسایت گنجی‌پخش شده و از حراج آخر سال ما لذت ببرید

ما در جشنواره «ماشین تکونی» تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا برای هر سلیقه و بودجه‌ای پیشنهاد خرید شگفت انگیزی داشته باشیم. تخفیفات ما شامل انواع محصولات مراقبت و نگهداری خودرو از جمله کاورهای PPF، سرامیک، پولیش، واکس، شامپو بدنه،مواد صفرشویی و… می‌شود.

در جشنواره تخفیفات ویژه گنجی‌پخش چشم از ما بر ندارید!

هر روز محصولات یک یا چند برند را در تخفیف ویژه قرار می‌دهیم و شما می‌توانید هرآنچه نیاز دارید را با قیمت استثنایی خریداری کنید. اگر هم قصد دارید در سال جدید کار و کسب جدید خود در حوزه دیتیلینگ و کارواش را آغاز کنید، الآن بهترین فرصت تهیه تجهیزات و محصولات مصرفی برای شماست.

با گنجی‌پخش سختی‌های زمستان را به فراموشی بسپارید و سال نو را با محصولاتی نو برای مرکز دیتیلینگ و کارواش خود شروع کنید. ما همواره در تلاشیم که به بهترین شکل ممکن در کنار شما باشیم و باکیفیت‌ترین محصولات را با مناسب‌ترین قیمت به شما ارائه دهیم.

در نهایت گنجی‌پخش پیشاپیش آغاز سال 1402 را به شما مشتریان و همراهان گرامی تبریک گفته و امیدواریم بهترین ها در انتظار شما باشد.