با جارو برقی صنعتی آشنا شوید!

آشنایی با جارو برقی صنعتی و معرفی محصولات برتر

تمیز کردن فضای داخلی کابین خودرو بسیار مهم است و در صورتی که بخواهیم به صورت تخصصی این کار را انجام دهیم، نیاز به تجهیزات کامل داریم. بسته به جنس صندلی، کف کابین و سقف می توان از روش های مختلفی برای تمیز کردن آنها استفاده کرد. گاهی اوقات آلودگی هایی که در سطوح داخلی ماشین به وجود می آید، به راحتی از بین نمی رود و نیاز به استفاده از جارو برقی صنعتی (Vacuum Cleaner) به شدت احساس می‌شود.

قیمت و خرید جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی

جارو برقی صنعتی یک دستگاه مکانیکی الکتریکی است که جریان هوا را به همراه گرد و خاک را از طریق شلنگ خارجی مکیده  و به سمت فیلتر هدایت می‌کند. ذرات گرد و غبار بزرگ بزرگ‌تر در فیلتر اولیه جدا می‌شوند و مابقی ذرات ریزتر در فیلتر ثانویه گیر می‌کنند. هوای بدون ذرات گرد و غبار از محفظه دیگر جارو برقی خارج می‌شود. ذرات گرد و غبار و آلودگی‌های باقی مانده در فیلتر و کیسه جاروبرقی قابل تعویض و تمیز کردن است. پس به طور کلی جاروبرقی صنعتی دارای مکنده، مخزن و موتور می‌باشد.

 

کاربرد جارو برقی صنعتی

جارو برقی‌های صنعتی به دلیل تعداد موتور و توان بالا کاربردهای مختلفی دارند. از این نوع جارو شما می‌توانید در مراکز دیتیلینگ، کارواش، موسسات خدماتی نظافتی، دانشگاه‌ها، مدارس، مساجد، صحن حرم، مجتمع‌های مسکونی ،شرکت‌های دارویی، هتل‌ها، رستوران و … قابل استفاده می‌باشد. برای تمیز کردن ماشین، استفاده از جارو برقی به دلیل داشت نقدرت مکش این کار را بسیار آسان می‌نماید. به راحتی با استفاده از نازل‌های مختلف نمد، صندلی، دریچه کولر، صندوق عقب و … را گردگیری نمایید. در صورت ریختن آب روی صندلی و نمد ماشین، می‌توانید از مکش دستگاه کمک بگیرید.

استفاده از جاروبرقی صنعتی برای تمیز کردن خودرو

نکات مهم در خرید جارو برقی صنعتی

جارو برقی‌های صنعتی (Vacuum Cleaner) در انواع مختلف با ویژگی و توان متفاوت در بازار موجود هستند. انتخاب از بین این تنوع کاری بسیار سخت است، ما در زیر نکات مهمی که باید در خرید آن دقت نمایید، را ذکر می‌کنیم.

 • تعداد موتور

موتور جارو برقی معمولا بعد از 25 دقیقه داغ می‌کند و نیاز به خاموش کردن و استراحت دادن به آن هست. اما جاروبرقی‌های صنعتی چند موتوره، علاوه بر امکان استفاده هم زمان موتورها، می‌توان به صورت تکی از هر موتور استفاده کرد. بعد از داغ کردن هر موتور، آن را خاموش کرده و از موتور دیگر استفاده می‌کند. این جاروهای چند موتوره بسیار مناسب استفاده در فضاهای بزرگ می‌باشد. اغلب جاروبرقی نوع خانگی تک موتوره، نوع نیمه صنعتی دو موتوره و نوع صنعتی 3 موتور به بالا می‌باشد.

 • توان موتور

توان موتور در واقع قدرت مکش جارو برقی می‌باشد. برای مثال جارو برقی 3 موتوره با توان 1100 هر موتور را فرض نمایید. این جاروبرقی قدرت مکش 1100 وات تا 3300 وات را دارا می‌باشد. هر چه توان موتور بیشتر، قدرت مکش بیشتر و در نتیجه زمان انجام کار کاهش می‌بابد.

 • فیلتراسیون

فیلتر مانع رد شدن ذرات گرد و غبار می‌شود. در صورت رد شدن این ذرات، سبب سوختن موتور می‌شود. اغلب فیلترهای جاروبرقی، فیلتر هپا یا ULPA می‌باشد. فیلتر هپا قدرت جذب ذرات تا حداقل 0.3 میکرون و فیلتر ULPA قدرت جذب ذرات تا حداقل 0.12 میکرون را دارا می‌باشد.

 • قابلیت مکش آب و خاک

بعضی از جاروبرقی‌ها ضعیف بوده و قابلیت مکش خاک دارند و هم چنین این به دلیل قابلیت زنگ زدن آنها نیز می‌باشند. بعضی دیگر از جارو برقی‌ها نیز از جنس استیل ضد زنگ بوده و موتور آنها توان مکش آب و خاک را به طور همزمان دارا می‌باشند. البته باید بگوییم که توان مکش آب، فقط برای آب تمیز است نه آب کف دار. کف شوینده موجود در آب سبک بوده و سبب نفوذ آن به موتور و سوختگی آن می‌شود. برای مکش آب کثیف از دستگاه صفرشویی استفاده نمایید.

 • قابلیت حمل آسان

این جاروبرقی‌ها به دلیل مخزن بزرگ و تعداد بالای موتور، دارای وزن زیادی هستند. به همین دلیل، جابجایی آنها سخت است. اغلب این دستگاه‌ها دارای چرخ‌های ترمز دار برای جابجایی و نگه داشتن آسان در جای مد نظر می‌باشند.

 • حجم مخزن زباله

هر چه امکان بزرگتر و کار بیشتر باشد، میزان زباله تولیدی نیز بیشتر است. به همین دلیل میزان گنجایش مخزن جارو برقی بسیار مهم است. هر چه مخزن بزرگتر، تعداد دفعات تخلیه زباله نیز کمتر است.

 • طول سیم

طول سیم جاروبرقی بسیار مهم است. اگر برای اماکن خیلی بزرگ به این جارو نیاز دارید، حتما از بلند بودن سیم برق آن مطمئن شوید.

 • لوازم جانبی موجود

ممکن است به دلیل استفاده زیاد، لوازم جانبی جاروبرقی همچون نازل، شلنگ، فیلتر و … آسیب ببینند. در این مواقع ممکن است برای تهیه آن به مشکل بر بخورید. پس حتما دستگاهی را تهیه نماید که یا لوازم آن در بازار موجود باشد  و یا تجهیزات مورد نیازش استاندارد باشد تا حداقل بتوانید از سایر برندها تهیه نمایید.

 • جنس مخزن

در صورتی که از این دستگاه برای مکش آب می‌خواهید استفاده نمایید، حتما از ضد زنگ بودن مخزن آن مطمئن شوید. برای اینکار از آهنربا کمک بگیرید. در صورت چسبیدن آهنربا به بدنه، جنس آن دارای آلیاژ آهن می‌باشد که در اثر برخورد با آب به مرور زمان زنگ می‌زند.

 

معرفی محصولات برتر

در زیر ما بهترین جاروبرقی‌های صنعتی موجود در سایت گنجی پخش را به شما معرفی می‌نماییم.

جاروبرقی سه موتوره با قابلیت مکش آب و خاک

 • جارو برقی صنعتی ۳ موتوره رولی Roly

جارو برقی صنعتی ۳ موتوره با قابلیت مکش آب و خاک Roly ساخت کشور ایتالیا می‌باشد. این محصول تمام نیاز شما را برای استفاده از یک جاروبرقی حرفه ای فراهم کرده است. شما می توانید به راحتی برای تمیز کردن سطوح داخلی خودرو از این محصول استفاده کنید. مزیت این جاروبرقی استفاده همزمان به صورت خشک و تر می باشد و همچنین شما می توانید هم  آب و هم  خاک را با این مکنده منحصربه فرد از سطح پاک کنید. بدنه این جاروبرقی از جنس استیل بوده و دارای مخزن 80 لیتری است. دو موتور این دستگاه دارای توان 1200 وات و یک موتور دارای توان 220 وات می‌باشد. چرخ‌های این محصول جابجایی آن را آسان نموده و حالت کالسکه‌ای و دستگیره روی مخزن، امکان تخلیه آسان زباله و آب کثیف را فراهم نموده است.

قیمت و خرید جاروبرقی 3 موتوره Roly 

 

جارو برقی صنعتی 3 موتوره پارس ایران با قابلیت مکش آب و خاک Pars Iran مدل 1515

 • جارو برقی صنعتی 3 موتوره پارس ایران با قابلیت مکش آب و خاک Pars Iran مدل 1515

جارو برقی صنعتی 3 موتوره پارس ایران با قابلیت مکش آب و خاک Pars Iran مدل 1515، دارای قدرت 2400 وات می‌باشد. این محصول بسیار مناسب جهت استفاده صنعتی می‌باشد. به راحتی به کمک این محصول از شر گرد و خاک روی سطح راحت شوید. گنجایش بالای این دستگاه، قابلیت تمیز کردن اماکن بزرگ را نیز میسر نموده است. جنس استیل بدنه آن بسیار مقاوم و با دوام است. جارو برقی صنعتی پارس ایران دارای 3 موتور با کلید مجزا می‌باشد. این محصول قابلیت اضافه کردن سیستم فیلتراسیون ویژه شیمیایی و حساس تا ذرات زیر 10 میکرون را دارا می‌باشد. این دستگاه قابلیت مکش آب و خاک را دارا می‌باشد.

جاروبرقی صنعتی پارس ایران مدل 1515

 

دستگاه صفرشویی SW15 Foam Light

 • دستگاه صفرشویی SW15 Foam Light

دستگاه صفرشویی مخصوص شستشوی سقف و صندلی خودرو مدل SW15 Foam Light با کیفیت بسیار بالا و قدرت فوق العاده در تمیز کردن سطوح داخلی خودرو می باشد. این دستگاه دارای دسته بلند برای شستشوی نقاط غیر قابل دسترسی نیز می باشد. از مزیت های دیگر این دستگاه دارا بودن سیستم فوم ساز برای شستشوی بهتر و همچنین برس مخصوص جهت نظافت بهتر می باشد. قدرت بالای این دستگاه در خشک کردن آن را در بین دستگاههای رقیب متمایز می سازد. 

قیمت و خرید دستگاه صفرشویی SW15

 

جارو برقی صنعتی 3 موتوره پارس ایران با قابلیت مکش آب و خاک Pars Iran

 • جارو برقی صنعتی 3 موتوره پارس ایران با قابلیت مکش آب و خاک Pars Iran

جارو برقی صنعتی 3 موتوره پارس ایران با قابلیت مکش آب و خاک Pars Iran، برای تمیز کردن کلیه سطوح داخل ماشین و مقابله با هرنوع آلودگی طراحی شده است. این محصول هم برای استفاده کارواش‌ها، مراکز دیتیلینگ، کارخانه‌ها، کارگاه‌های تولیدی، موسسات خدماتی نظافتی، دانشگاه‌ها، مدارس، مساجد، صحن حرم، مجتمع‌های مسکونی ،شرکت‌های دارویی، هتل‌ها، رستوران و … مناسب است. چرخ‌های بزرگ و کوچک، دسته محکم حمل و نقل، استفاده از این دستگاه را بسیار راحت کرده است. بدنه این دستگاه از جنس استیل مقاوم می‌باشد. این محصول دارای فیلتر پارچه‌ای با قابلیت شستشوی می‌باشد.

قیمت و خرید جاروبرقی صنعتی 3 موتوره پارس ایران

 

جارو برقی نیمه صنعتی 2 موتوره پارس ایران با قابلیت مکش آب و خاک Pars Iran مدل 1514

 • جارو برقی نیمه صنعتی 2 موتوره پارس ایران با قابلیت مکش آب و خاک Pars Iran مدل 1514

جارو برقی نیمه صنعتی 2 موتوره پارس ایران با قابلیت مکش آب و خاک Pars Iran مدل 1514، دارای قدرت 2800 وات می‌باشد. . جنس استیل بدنه آن بسیار مقاوم و با دوام است و قابلیت استفاده برای مکش آب و خاک را دارا می‌باشد. مکنده این دستگاه، از قدرت مکش بسیار بالایی برخوردار می‌باشد، که موجب شده تا تمامی آلودگی های ریز و درشت را به طور کامل جمع آوری نموده و کیفیت نظافت را افزایش دهد.چرخ‌های تعبیه شده زیر این دستگاه سبب شده است تا با کمترین انرژی بتوان آنها را به حرکت درآورد.

قیمت و خرید جاروبرقی پارس ایران مدل 1514

 

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

 

سوالات پیرامون آشنایی با انواع جاروبرقی های صنعتی:

جاروبرقی صنعتی چیست؟

جاروبرقیبه دستگاهی می گویند که قابلیت مکش انواع آلودگی را داشته باشد. جاروبرقی صنعتی به دلیل ویژگی مکندگی آب و خاک به صورت همزمان، نوع موتور، مخزن و فیلتر از دیگر جارو برقی‌ها تفکیک می‌شود.

دستگاه صفرشویی با جاروبرقی چه تفاوتی دارد؟

دستگاه صفرشویی نیز در واقع یک نوع جاروبرقی محسوب می شود که علاوه بر قابلیت مکش، قدرت دمش نیز دارد.

کاربرد اصلی جاروبرقی صنعتی در کارواش‌ها و مراکز دیتیلینگ چه می‌باشد؟

جهت تمیز کردن سطوح داخلی و صندوق عقب خودرو می‌توان استفاده نمود.

نکته مهم در خرید جاروبرقی با قدرت مکش آب چیست؟

در صورت نیاز به استفاده از قدرت مکش آب، حتما باید جنس مخزن آن ضد زنگ باشد.

مزیت استفاده از جارو برقی چند موتوره چیست؟

در صورت استفاده همزمان قدرت مکش و سرعت عمل بالا می‌رود. همچنین قابلیت استفاده تکی نیز دارد، که مدت زمان قابلیت استفاده دستگاه را بالا می‌برد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 13 =