با دوره آموزشی گنجی‌پخش دیتیلر حرفه‌ای شو!

معرفی دوره آموزشی گنجی‌پخش

دیتیلینگ‌، فرایند مراقبت و نگهداری اصولی از خودرو است تا اتومبیل شما همیشه ظاهر زیبا و سالم خود را حفظ کند. با دیتیلینگ شما عمر مفید و جلوه بی نقص خودرو را بهبود می‌دهید. در دوره آموزشی گنجی‌پخش  شما هر آنچه نیاز دارید را یاد می‌گیرد و تبدیل به دیتیلری متخصص خواهید شد.

یک دیتیلر حرفه‌ای، با ابزار و تجهیزات مخصوص ابتدا هر قسمت از خودرو را کاملا تمیز و عاری از آلودگی می‌کند و سپس به کمک محصولات محافظ عمرمفید و دوام سطوح را افزایش می‌دهد. امروزه با پیشرفت علم هرروز محصولات جدیدی به بازار عرضه می‌شود. کمپانی‌های تولید کننده با هم رقابت می‌کنند تا محصولاتی تخصصی، با بهترین عملکرد و کمترین چالش در اجرا را تولید کنند؛ در این بین مهارت و توانایی دیتیلر حرف اول را می‌زند. شما باید سطوح مختلف خودرو، آسیب‌های آنها و روش اصلاح مشکلات را بدانید تا بتوانید کارگاه دیتیلینگ خود را راه‌اندازی کنید.

دوره آموزشی گنجی‌پخش، یک کلاس تخصصی و خصوصی است . در این دوره شما صفر تا صد دیتیلینگ را می‌آموزید و زیر نظر استاد متخصص تمام مراحل را تمرین می‌کنید. در انتها نیز مدرک پایان دوره را دریافت خواهید کرد.

 

چظور در دوره آموزشی گنجی‌پخش شرکت کنم؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانید در ساعات کاری با واحد آموزشی گنجی‌پخش تماس بگیرید. همکاران ما با ارائه توضیحات تخصصی شما را راهنمایی می‌کنند و مراحل ثبت نامتان را تکمیل می‌کنند؛ در نتیجه شما می‌توانید در روزهای دلخواهتان در کلاس‌های تخصصی آموزش دیتیلینگ گنجی‌پخش شرکت کنید.

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =