بهترین روش مراقبت از رینگ خوردو

آموزش نکات و روش اصولی شستشو و مراقبت اصولی از رینگ خودرو

برای یک دیتیلینگ حرفه‌ای باید به مراقبت از رینگ خوردو  توجه کافی داشته باشید. رینگ‌های خودرو تاثیر به سزایی در زیبایی و جلوه ماشین دارند و در زمان دیتیلینگ باید آنها را به نهایت درخشش و براقیت برسانید.

شما باید ابتدا رینگ خودرو را به طور کامل تمیز کنید و سپس پولیش نمایید. پس از آن می‌توانید از محصولات مراقبت از رینگ خوردو یا پوشش نانوسرامیک مخصوص برای رینگ خودرو استفاده کنید. برای دیتیلینگ رینگ بهتر است رینگ‌ها را به طور کامل خارج کرده و سپس آنها را تمیز کنید. مواد باکیفیت رینگشوی در این شرایط به شما کمک می‌کند فرایند دیتیلینگ خودرو ساده‌تر و سریع‌تر انجام شود. انواع رینگشوی، برس و فرچه دیتیلینگ برای این کار موجود است که می‌توانید آن را خریداری و استفاده نمایید.

آموزش شستشوی رینگ خودرو

اگر می‌خواهید خروجی مناسبی در دیتیلینگ داشته باشید، باید رینگ‌ها را به خوبی بشویید و سطح را عاری از گرد لنت و غبار بسازید. ما در این ویدیو به طور اصولی شستشوی رینگ خودرو را به شما آموزش دادیم. شما به عنوان یک دیتیلر باید نکات تخصصی شستشوی رینگ را بدانید و با دقت مراحل مختلف را طی کنید.

از کجا بخرم؟

تمامی محصولات مورد نیاز برای رینگ شویی تخصصی خودرو را می‌توانید از وبسایت گنجی‌پخش تهیه نمایید. در فروشگاه ما تنوع قابل توجهی از محصولات دیتیلینگ خودرو وجود دارد که همگی با ضمانت اصالت کالا ارائه می‌شوند. در صورت نیاز به مشاوره نیز کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی تماس‌های شما خواهند بود.

مشاهده قیمت و خرید محصولات مراقبت از رینگ خودرو

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخشمراجعه نمایید و یا دراینستاگرامو یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 5 =