فوت و فن اجرای نانو سرامیک بدنه خودرو

نکات ریز اما مهم در اجرای پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو

بهترین پوشش محافظ برای بدنه خودرو، نانو سرامیک (Nano Ceramic Coating) می‌باشد. مولکول‌های نانو به دلیل سایز بسیار کوچک خود، به راحتی با مولکول‌های سطح بدنه خودرو پیوند عمیقی ایجاد کرده و لایه سخت و محکمی ایجاد می‌کنند. اما هر چقدر که سرامیک با کیفیت باشد، در صورتی که به درستی روی سطح اجرا نشود، از کارایی آن کاسته می‌شود. در این ویدیو ما شما را با فوت و فن اجرای نانو سرامیک بدنه خودرو (Ceramic Coating) آشنا می‌نماییم.

سختی سرامیک را با علامت H (Hardness) نشان می‌دهند که هرچقدر این عدد بیشتر باشد، مقاومت بیشتری (بالاترین سختی 10H می‌باشد) در برابر عوامل محیطی دارد. سرامیک را در مای اتاق (25 درجه سانتی گراد) اجرا کرده و از یک دستمال برای پاک کردن باقی مانده سرامیک و از دستمال دیگر برای پاک کردن هاله باقی مانده روی سطح استفاده نمایید. اگر بعد از اجرای سرامیک هاله‌ای بر روی سطح باقی بماند، با دستمال مرطوب پاک نمایید، اگر همچنان هاله باقی ماند، از چربی زدای یا همان PVC استفاده نمایید. این روش پاک کردن هاله در ساعات اولیه اجرا کاربردی است، در غیر این صورت، باید پنل به طور کامل پولیش شود، برای اینکار از پد و پولیش متوسط استفاده نمایید. پولیش متوسط به اندازه یک یا دو نخود کافی است.

اگر خودرو آفتاب سوخته شده باشد، به دلیل اینکه کیلر سطح از بین رفته است، مولکول‌های سرامیک با آن به خوبی پیوند برقرار نمی‌کند و ماندگاری و مقاومت کمتری دارد. برای شرکت در دوره آموزش دیتیلینگ خودرو گنجی پخش و یادگیری کامل نکات روی لینک زیر کلیک نمایید.

دوره آموزش دیتیلینگ خودرو گنجی پخش

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − یازده =