سرامیک خودروهای چینی و مونتاژ داخل؛ نکات و چالش‌ها

نکات و چالش‌های انتخاب و اجرای سرامیک برای خودروها با کیلر ضعیف

اجرای سرامیک برای خودروهای چینی و مونتاژ داخل چالش‌های بسیاری دارد. این خودروها از نظر کیلر بسیار ضعیف بوده و در معرض خطر آسیب عوامل محیطی هستند. علاوه بر آن اجرای سرامیک برای این ماشین‌ها نیز برای دیتیلرها سخت است؛ چرا که پوشش نانوسرامیک با کیلر خودرو پیوند می‌خورد و مشکل کیلر این خودروها باعث سختی کار و کاهش عملکرد پوشش محافظ می‌شود.

برای رفع این مشکل باید در مرحله اول محصول مناسبی اجرای سرامیک خودروهای چینی و مونتاژ داخل انتخاب کنید. مرحله بعد این است که در حین اجرا توجه بیشتری داشته باشید تا از اتصال کامل سرامیک و بدنه اطمینان حاصل کنید. فراموش نکنید که بهترین زمان برای اجرای سرامیک روی این دسته خودروها، زمانی است که تازه خودرو را از کمپانی تحویل گرفته‌اید. در این زمان کمترین میزان خط و خش روی بدنه وجود دارد؛ در نتیجه به پولیشکاری زیادی نیاز ندارید.

برای انتخاب سرامیک توجه داشته باشید که بهترین سرامیک هر برند را انتخاب کنید. هرچه سختی سرامیک مصرفی شما بالاتر باشد، قدرت محافظت آن از رنگ خودرو بیشتر است. ما در این ویدیو به معرفی بهترین سرامیک‌هایی که می‌توانید برای خودروهای چینی و مونتاژ داخل استفاده کنید پرداختیم.

 

 

مهم‌ترین کاری که قبل از اجرای سرامیک باید انجام دهید، چربی زدایی بدنه خودرو است. برای چربی زدایی خودروهای چینی و مونتاژ داخل پیشنهاد می‌کنیم، مواد چربی زدا را با آب کمی رقیق کنید که باعث ایجاد هاله نشود. بهتر است در این شرایط از دستمال مایکروفایبر که پرزهای کوتاهی دارد استفاده کنید. الیاف کوتاه باعث کاهش جذب دستمال می‌شوید اما شما را مطمئن می‌کند که روی بدنه رد و لکی باقی نمی‌ماند. به عنوان آخرین نکته این مورد را در نظر داشته باشید؛ قبل از اجرای سرامیک روی سطح حتما آن را روی قسمت کوچکی تست کنید. زمان مورد نیاز برای فعال شدن سرامیک روی بدنه خودروهای چینی و مونتاژ داخل، با سایر ماشین‌ها متفاوت است. این زمان را قبل از شروع کار به دست آورید و سپس فرایند را آغاز نمایید.

مشاهده قیمت و خرید انواع نانوسرامیک بدنه خودرو

از کجا بخرم؟

برای خرید انواع پوشش نانوسرامیک می‌توانید به فروشگاه گنجی‌پخش مراجعه نمایید. گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران است و بهترین محصولات در این حوزه را در وبسایت خود موجود دارد. برای دریافت مشاوره نیز می‌توانید در ساعات کاری با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 3 =