پوشش محافظ نانو S0.02 کوکمی؛ یک قدم تا براقیت و آب گریزی

معرفی اسپری سیلنت محافظ کخ شیمی

اجرای سیلنت یکی از رایج‌ترین و بهترین روش‌ها برای محافظت از بدنه خودرو است که در عین ماندگاری بالا و عملکرد موثر، قیمت مناسب و اجرای ساده‌ای دارد. در این ویدیو ما قصد داریم یکی از بهترین سیلنت‌ها در بازار جهانی صنعت دیتیلینگ خودرو، اسپری S0.02 کخ‌کیمی را به شما معرفی کنیم.

همان‌طور که می‌دانید عوامل محیطی متفاوتی مانند باران، آلودگی هوا، گرد و خاک و … باعث آلودگی بدنه‌ خودرو می‌شوند. همان‌طور که می‌دانید به علت پیشرفت تکنولوژی امروزه محصولات بسیار گوناگونی در زمینه‌ نظافت و نگهداری خودرو وجود دارد. یکی از این محصولات سیلنت‌ها (Sealant) هستند که در واقع با تکنولوژی نانو ساخته شده و حاوی پلیمرهایی‌اند که قدرت ایجاد براقیت، محافظت و آب گریزی دارند.

اسپری سیلنت S0.02 کوکمی در واقع نوعی پوشش محافظ حاوی پلمیرهای نانو است که یکی از کاربردی‌ترین‌ اسپری‌های بدنه خودرو می‌باشد. محافظ نانو کوکمی براق کننده و آب گریز کننده بدنه اتومبیل می‌باشد. ماندگاری بالای این محصول باعث می‌شود تا مدت‌ها رنگ بدنه اتومبیل شما براق بماند. این محصول قابل اجرا روی بدنه خودرو و موتور سیکلت بوده و مزیت اصلی آن نسبت به سایر اسپری‌های بدنه خودرو، ایجاد براقیت و آبگریزی بی‌نظیر است.

نحوه اجرای اسپری سیلنت S0.02 کوکمی چگونه است؟

برای اجرای این پوشش محافظ بهتر است سطح بدنه خودرو را به چند پنل تقسیم کنید. تفاوتی هم ندارد که بدنه خودرو شما پولیش شده و یا از قبل روی آن سرامیک اعمال شده است. اسپری را روی هر پنل بپاشید؛ کمی صبر کنید و قبل از خشک شدن، اضافات آن را با دستمال مایکروفایبر تمیز به خوبی پاک کنید.

این محصول بهترین گزینه با قیمت بسیار مناسب و اجرای آسان برای حفظ شفافیت و سلامت بدنه وسیله نقلیه شماست. برای خرید این اسپری می‌توانید به صورت حضوری و یا غیر حضوری به گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره در ساعات اداری با کارشناسان ما در تماس باشید.

مشاهده قیمت و خرید اسپری S0.02 کوکمی

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 6 =