حالِ خوبِ خودرو با تورنادو گان نانوتیس!

معرفی و بررسی اجمالی تورنادور NanoTiss

یکی از ابزاری که امروزه به صورت گسترده در کارواش‌ها و مراکز دیتلینگ برای صفرشویی خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد، گان است. که نوع تورنادور برای صفرشویی داخل خودرو کاربرد دارد. در این ویدیو به معرفی و بررسی اجمالی تفنگ تورنادور مخصوص صفرشویی داخل خودرو نانوتیس تورنادو گان حرفه ای NanoTiss Top Gun Cleaning Tornador Gun پرداخته و نکاتی مهم در مورد نگهداری و استفاده از آن، در اختیار شما قرار می‌دهیم.
تورنادور مخصوص صفرشویی داخل خودرو نانوتیس NanoTiss Top Gun Cleaning Tornador Gun قابل استفاده برای سطوح داخلی خودرو همچون داشبورد، وینیل، پنل درب، صندلی، نمد کف و… می‌باشد. علاوه بر آن، این Top Gun قابل استفاده برای سطوح خارجی خودرو از قبیل رینگ، درز و شکاف‌های غیر قابل دسترس و سقف‌های بازشو نیز می‌باشد.
جنس سری این گان از فلز محکم و مقاوم می‌باشد. تورنادور گان نانوتیس دارای مخزن پلاستیکی یک لیتری می‌باشد که قابلیت استفاده انواع شوینده را میسر می‌نماید. داخل پک، مایع داخل شوی Total Wipe نانوتیس با PH خنثی به همراه دو سری پاشش نیز قرار داده شده است. برای مشاهده قیمت، مشخصات و خرید تورنادو گان نانوتیس به وبسایت گنجی پخش مراجعه نموده و یا روی لینک زیر کلیک نمایید.

قیمت و خرید تورنادور گان صفرشویی نانوتیس

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =