آشنایی با محصولات پالینال Palinal

آشنایی با محصولات رنگ آمیزی خودرو پالینال Palinal

شرکت پالینال حدود 80 سال هست که در زمینه تولید محصولات رنگ آمیزی با فناوری پیشرفته فعال است. توسعه رنگ و ایجاد جلوه‌های رنگی از همان ابتدا مورد توجه تکنسین‌های این برند بوده است. محصولات برند تجاری ایتالیایی Palinal ترکیبی از سنت و نوآوری است. این برند تولید کالا طبق نیاز مشتری را تضمین کرده و محصولات رنگ آمیزی برای خودرو، موتور، ماشین آلات صنعتی، پلاستیک، قایق و … ارائه می‌کند. ما در این ویدیو شما را بیشتر با این برند و محصولاتش آشنا می‌کنیم.

طیف وسیع محصولات پالینال به سه دسته اصلی تقسیم می‌شود و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که قابلیت ترکیب با یکدیگر دارند. این سه دسته عبارتند از:

  • PREMIUM: محصولاتی بالاترین کیفیت و استانداردهای تولید با پرداخت عالی را شامل می‌شود.
  • SPECIAL: محصولاتی با سرعت، عملکرد و بهره وری متفاوت و محافظ محیط زیست را شامل می‌شود.
  • SMART: محصولاتی که به سادگی و بدون نیاز به تجهیزات پیچیده و عدم کاهش کیفیت قابل استفاده هستند.

پالینال دارای توانایی تولید محصولات مناسب برای هر کارخانه نقاشی با حفظ مشخصات است. گروهی از دستیاران پشتیبانی فنی متخصص در زمینه خودرو به طور مداوم و سریع از هر کاربر در کارخانه خود پشتیبانی می‌کنند. آزمایشگاه و مرکز سبک Palinal به طور مشترک با مرکز سبک مشتری کار می‌کند، بنابراین محصولات و جلوه‌های رنگی راتوسعه می‌دهند که به طور کامل به نیازهای مختلف پاسخ می‌دهد. Palinal در حال تصاحب سهم فزاینده بازار خودرو است. همکاری با تولید کنندگان پیشرو در این بخش مایه افتخار و همچنین انگیزه‌ای برای بهبود مستمر است.  برای تهیه انواع لوزام و تجهیزات دیتیلینگ خودرو بر روی لینک زیر کلیک کرده و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید.

قیمت و خرید محصولات پالینال Palinal

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 19 =