قبل از اجرای سرامیک این ویدیو رو ببین!

نکات مهم اجرای سرامیک بدنه خودرو

اجرای سرامیک پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. شما باید عوامل محیطی را در نظر بگیرید و در روند اجرا دقت کافی داشته باشید تا به نتیجه دلخواه دست یابید. ما در این ویدیو نکات مهم اجرای سرامیک را بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

پوشش نانوسرامیک یکی از بهترین روش‌های محافظت از بدنه خودرو است. مولکول‌های سرامیک با سطح کیلر خودرو پیوند برقرار می‌کنند. نانوسرامیک از بدنه اتومبیل در برابر آسیب عوامل محیطی مختلف مراقبت می‌کند. پس از اجرای این محصول دیگر لک آب، اشعه UV خورشید، صمغ درختان، باران‌های اسیدی و… به کیلر آسیب نمی‌رسانند. علاوه بر این موارد، نانوسرامیک درخشش و براقیت سطح را نیز افزایش می‌دهد.

نکته مهمی که باید بدانید این است که برای دستیابی به عملکرد مفید پوشش‌های نانوسرامیک، نیاز است که روش اصولی و دقیق این کار را بدانید. آماده‌سازی صحیح و اجرای درست سرامیک، نه تنها در جلوه ظاهری خودرو تاثیر دارد، بلکه ماندگاری و دوام سرامیک را نیز افزایش می‌دهد.

در نهایت پس از اجرای سرامیک لازم است از خودرو خود مراقبت کنید. برای این کار باید بدنه را با شامپوهایی بشویید که pH خنثی دارند و پس از مدتی با اجرای سرامیک واکس ماندگاری و زیبایی سرامیک را احیا کنید.

از کجا بخرم؟

برای خرید انواع نانوسرامیک می‌توانید به فروشگاه گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کنید. در وبسایت ما تنوع بی‌نظیری از محصولات مختلف وجود دارد. در صورت نیاز به مشاوره نیز کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی تماس‌های شما هستند.

مشاهده و خرید انواع نانوسرامیک

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخشمراجعه نمایید و یا دراینستاگرامو یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =