پیشگیری از آفتاب سوختگی خودرو، بهتر از درمان پرهزینه است!!!

پیشگیری از آفتاب سوختگی بدنه خودرو با استفاده از انواع پوشش محافظ

آفتاب سوختگی بدنه خودرو سبب از بین رفتن لایه کیلر روی سطح بدنه می‌شود. به همین دلیل علاوه بر ظاهر زشت، در اکثر مواقع قابل از بین بردن نیست و باید سطح مجدد رنگ شود. و یا با کیلر پاک کن لایه کیلر سطح از بین برده و سطح سرامیک شود که ما مورد دوم را پیشنهاد نمی‌کنیم. به طور کلی رفع این آفتاب سوختگی هزینه بالایی برای کاربر دارد. علاوه بر آن، ارزش مالی خودرو نیز بسیار افت می‌کند. پس چرا پیشگیری نکنیم؟! در این ویدیو ما انواع راهکار پیشگیری از آفتاب سوختگی بدنه خودرو با انواع پوشش محافظ می‌پردازیم.

 

نحوه پیشگیری از آفتاب سوختگی بدنه خودرو

پیشگیری از آفتاب سوختگی بدنه خودرو با استفاده از  از قبیل اسپری واکس، واکس کاسه‌ای، سرامیک واکس و سرامیک میسر می‌گردد. اسپری واکس ارزان‌ترین محصول و دارای ماندگاری کم است (در بهترین حالت 45 روز). واکس کاسه‌ای به دسته‌های واکس سینتیک و کارناوبا تقسیم می‌گردند که نوع سینتتیک و پلیمردار قدرت محافظت و ماندگاری بیشتری دارد.

واکس کاسه‌ای کارناوبا دارای براقیت بیشتری است. اما به طور کلی واکس‌های کاسه‌ای بسته به محتویات خود بین 70-90 روز ماندگای دارند. محصول دیگری که حاوی پلیمرهای نانو است، سرامیک واکس است. این محصول ماندگاری 6 ماهه داشته که حتی نسبت به سرامیک‌های ارزان بیشتر است. آخرین پوشش محافظ، سرامیک است. این محصول به دلیل داشتن سیلیسیم دی اکسید، قدرت محافظت و ماندگاری بیشتری دارد. ماندگاری نانو سرامیک خوب بین 1 تا 5 سال است. البته نوع‌های ارزان‌تر و تاپ کوت ماندگاری کمتر از 6 ماه دارند. پس با استفاده از پوشش محافظ بدنه خودرو می‌توان مانع از آفتاب سوختگی و تخریب رنگ بدنه توسط اشعه ماورای بنفش شد. قبل از تهیه پوشش‌های محافظ می‌توانید با مطالعه لیبل کالا از قدرت ضد اشعه UV خورشید مطمئن شوید. برای تهیه محصولات معرفی شده روی لینک مربوطه کلیک کنید.

قیمت و خرید سرامیک و سرامیک واکس قیمت و خرید واکس کاسه‌ای و اسپری واکس

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 19 =