انواع سرامیک زیر ذره بین گنجی پخش!

راهنمای انتخاب پوشش نانو سرامیک خودرو

این روزها با تنوع زیادی از پوشش‌های نانو سرامیک مخصوص خودرو مواجه هستیم. انتخاب از بین این تنوع بسیار سخت است و انتخاب اشتباه ممکن است سبب آسیب به سطح بدنه خودرو شود. ما در این ویدیو نکات مهم در انتخاب بهترین پوشش سرامیک مخصوص خودرو را به شما آموزش می‌دهیم.

 

مقاومت و کاربرد

اولین نکته مهمی که در انتخاب پوشش نانو سرامیک باید به آن دقت نماییم، میزان سختی و سطح مورد استفاده است. سرامیک‌ها بر اساس میزان سختی با حرف H و عددی در کنار آن نشان داده می‌شود، که 9H و 10H بیشترین مقاومت و سختی را داشته و اعداد کمتر متقابلاً مقاومت و سختی کمتری دارند. پوشش نانو سرامیک مخصوص سطوح مختلف خودرو اعم از بدنه، کاور PPF، رینگ، سطوح فلزی و کروم، پلاستیک، شیشه و … ارائه می‌شود که باید در انتخاب آن دقت نمود. البته بعضی از سرامیک‌ها قابل استفاده برای چند سطح و یا تمام سطوح هستند.

 

جلوه نهایی و ماندگاری

سرامیک‌ها از لحاظ جلوه نهایی به دو دسته براق مناسب رنگ بدنه خودرو براق و نوع مات مناسب خودرو رنگ مات و یا دارای کاور PPF ارائه می‌شوند. این پوشش محافظ در بسته بندی، برند و قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌شود. با جستجوی ساده در گوگل می‌توانید از اصالت کالا مطمئن شوید. زیرا هیچ ارزانی بی علت نیست. همچنین وبسایت گنجی پخش همواره کالاهای خود را با ضمانت اصالت کالا ارئه می‌نماید. ماندگاری پوشش سرامیک خودرو، می‌تواند یک تا 7 سال توسط سازنده اعلام شده باشد، البته این ارقام به علت شرایط آب و هوایی ایران، باید کمتر در نظر گرفته شود. به خصوص در شهرهایی با میزان بارندگی، گرما و آلودگی زیاد میزان ماندگاری سرامیک به شدت کاهش می‌یابد. برای تهیه انواع پوشش نانو سرامیک به وبسایت گنجی مراجعه نموده و یا روی لینک زیر کلیک نمایید.

قیمت و خرید انواع سرامیک

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 − یک =