با یک خمیر کلی کوکمی، 100 تا ماشین رو جرمگیری کن!

معرفی خمیر کلی کوکمی

اگر دیتیلر هستید و تا به حال از خمیر کلی کوکمی استفاده نکردید، این ویدیو مخصوص شماست. خمیر کلی زبر کوکمی، یک محصول بسیار باکیفیت و عالی برای جرمگیری خودرو است.

بدنه خودرو به مرور زمان جرم می‌گیرد. این آلودگی‌های کوچک و سنگین با شستشوی ساده و شامپو بدنه از بین نمی‌روند. قبل از عملیات پولیشکاری و اجرای واکس باید حتما بدنه جرمگیری کنید. اگر بدنه خودرو جرمگیری نشود، ذرات کوچک همراه مواد پولیش و واکس روی بدنه کشیده شده و خط و خش ایجاد می‌کنند.

خمیر کلی محصولی کاربردی برای دیتیلرهای حرفه‌ای است. استفاده از آن آسان است. کافی است سطح را با مکمل خمیر کلی یا آب مرطوب کنید و سپس خمیر کلی را روی سطح بکشید تا ذرات جرم را به خود جذب کند. کلی بار کوکمی نیز یکی از بهترین محصولات در این زمینه است. این خمیر برای جرمگیری 100 خودرو کافی است و شما پس از هربار استفاده می‌توانید آن را در شرایط درست نگهداری کنید تا به دفعات از آن استفاده کنید.

از کجا بخرم؟

برای خرید خمیر کلی زبر کوکمی می‌توانید به فروشگاه گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کنید. در وبسایت ما تنوع بی‌نظیری از محصولات مختلف وجود دارد که با ضمانت اصالت کالا ارائه می‌شوند. در صورت نیاز به مشاوره نیز کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی تماس‌های شما هستند.

مشاهده قیمت و خرید خمیر کلی کوکمی

 

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =