پولیشر سایز 7.5 چه کاربردی در دیتیلینگ دارد؟

معرفی انواع پولیشر و کاربرد آنها

همانطور که می‌دانید پولیشکاری یکی از مهم‌ترین فرایندها در دیتیلینگ خودرو است اما کدام سایز دستگاه پولیش را باید انتخاب کنیم. ما در این ویدیو نکات مهم در مورد پولیشر سایز 7.5 و تفاوت‌های آن با سایر دستگاه‌های پولیش را توضیح داده‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

پولیشر سایز 7.5 یک دستگاه پولیش کاربردی برای تمام سطوح خودرو است. دیتیلرهای حرفه‌ای از دستگاه سایز 15 برای احیای رنگ سطوح افقی بزرگ مثل روی کاپوت و سقف خودرو استفاده می‌کنند اما در سطوح عمودی پولیشر سایز 7.5 را به کار می‌گیرند؛ چرا که این دستگاه در عین قدرت بالا، به راحتی در دست قرار می‌گیرد و برای پولیشکاری سطوح کوچک با انحنای زیاد مناسب‌تر است.

با پولیشر سایز مینی شما می‌توانید سپر، چراغ‌ها، کناره درها و سایر سطوح کوچک بدنه را به راحتی پولیش کنید و از فرایند احیای رنگ لذت ببرید. فراموش نکنید برای خرید دستگاه پولیش به سراغ برندهای معتبر بروید تا دستگاه شما توانایی کار طولانی و یکنواخت را به شما بدهد.

 

 

 

از کجا بخرم؟

برای مشاهده قیمت و خرید انواع دستگاه پولیش و پولیشر سایز 7.5 می‌توانید به گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کنید. در وبسایت ما تنوع بالایی از محصولات وجود دارد که همگی با ضمانت اصالت کالا ارائه می‌شوند. در صورت نیاز به مشاوره نیز می‌توانید در ساعات کاری با ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی می‌کنند تا خرید مطمئن و آسان را تجربه کنید.

 

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =