جایگزین اقتصادی پولیشر Ibrid

بررسی پک کامل پد پولیش و صفحه نگهدارنده SPTA

 در شرایطی که دستگاه پولیش Ibrid در دسترس شما نیست و یا امکان تهیه آن را ندارید می‌توانید با استفاده از محصول جدید برند SPTA پولیشر خود را به جایگزینی برای دستگاه Ibrid تبدیل کنید.

پولیشکاری یکی از مهم‌ترین عملیات‌ها در دنیای دیتیلینگ خودرو است. احیای رنگ بدنه، آماده سازی رنگ پیش از اجرای پوشش‌های نانو سرامیک و کاور PPF و… با استفاده از پولیش انجام می‌شود و انواع دستگاه و پد پولیش به همین منظور تولید می‌شوند. همان‌طور که حتماً می‌دانید یکی از چالش‌های این فرایند، پولیش کردن قسمت‌های کوچک و دور از دسترس خودرو است. دستگاه‌های Ibrid در پاسخ به این نیاز طراحی و وارد بازار شدند. این دستگاه‌ها سری بسیار کوچیکی دارند و اغلب شارژی هستند به همین دلیل برای پولیشکاری پشت آینه‌ها، چراغ‌های خودرو، قطعات دکوراتیو داخل ماشین و… بسیار مناسب‌اند. در شرایطی که دستگاه‌های Ibrid در دسترس نیستند اما، شما میتوانید با تعویض صفحه نگهدارنده، دستگاه پولیش روتاری خود را به گونه‌ای تغییر دهید که برای پولیشکاری نواحی کوچک خودرو نیز مناسب باشد.

پک کامل پد پولیش و صفحه نگهدارنده برند SPTA شامل 3 صفحه نگهدارنده در سایزهای 7.5، 5 و 3 میلی متر است. در این پک انواع پد پولیش مناسب این سه سایز صفحه نگهدارنده نیز وجود دارد. پدهای پولیش بسیار زبر، زبر، متوسط، نرم و بسیار نرم در کنار پدهای مایکروفایبر، پشمی و پوست بره در این پک موجود است که شما را از خرید هر پد دیگری بی نیاز می‌کند. نکته مهم دیگر وجود یک آداپتور رابط در این پک است. این آداپتور امکان اتصال صفحه نگهداره به دستگاه دریل را می‌دهد. بنابراین اگر پولیشر نداشته باشید هم می‌توانید با کمک این پک عملیات پولیشکاری را انجام دهید.

از کجا بخرم؟

قیمت مناسب پک پد پولیش و صفحه نگهدارنده SPTA باعث شده این محصول در مدت کمی بسیار محبوب شود و در کنار کارایی بسیار و کیفیت عالی، ارزش خرید بالایی نیز داشته باشد. برای خرید این پک می‌توانید به صورت حضوری و غیرحضوری به فروشگاه گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ در ایران، مراجعه کنید. اگر نیاز به مشاوره داشتید نیز کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی شما خواهند بود.

مشاهده قیمت و خرید پک کامل پد پولیش و صفحه نگهدارنده SPTA

 

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − چهار =