پولیش شیشه خودرو از نگاه گنجی‌پخش

آموزش نکات، جزئیات و اهمیت پولیش شیشه خودرو

شیشه‌های خودرو همیشه در معرض آلودگی‌های محیطی و برخورد ذرات تیز هستند و شما به عنوان یک دیتیلر خودرو برای داشتن یک دیتیل حرفه‌ای، باید پولیش شیشه را در نظر داشته باشید.

ایجاد خط و خش و کثیف شدن شیشه‌های خودرو امری اجتناب ناپذیر و بسیار آزاردهنده است. ظاهر کثیف شیشه نه تنها جلوه خودرو شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد بلکه از کیفیت دید راننده کاسته و خطرآفرین است. به همین دلیل مهم است که پولیشکاری شیشه را به عنوان بخش مهمی از فرایند دیتیلینگ خودرو خود در نظر بگیرید.

از سمت دیگر همان‌طور که می‌دانید پوشش‌های نانو سرامیک با ایجاد خاصیت آب گریزی و مقاومت بالایی که در برابر عوامل محیطی مختلف دارند، گزینه مناسبی برای محافظت از شیشه خودرو هستند. اگر قصد داشته باشید شیشه خودرو خود را سرامیک کنید نیز باید قبل از اجرای سرامیک، شیشه خودرو خود را پولیش کنید.

چه طور شیشه خودرو را پولیش کنم؟

ممکن است روی شیشه خودرو خط و خش و خراش‌های سطحی حاصل از برخورد شاخ و برگ درختان، رد حرکت برف پاک کن یا اثر سنباده از قبل وجود داشته باشد. در این شرایط شما باید ابتدا با استفاده از پولیشر روتاری، پد پولیش نمدی و پولیش زبر تخصصی مخصوص شیشه پولیشکاری را انجام دهید. پس از آن با پولیشر اوربیتال و پولیش تک مرحله‌ای درخشش و صیقلی بودن را به شیشه بازگردانید.

اما در شرایطی که شیشه خودرو، آسیب چندانی نداشت و صرفا روی آن جرم گرفته بود، مرحله آخر پولیشکاری بدنه خودرو را روی شیشه نیز اجرا کنید تا دیتیل شما بی‌نقص باشد و ظاهر جذابی برای تمام قسمت های خودرو بسازد.

برای خرید انواع محصولات پولیش خودرو  می‌توانید به صورت حضوری و غیرحضوری به فروشگاه گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، مراجعه کنید. تمامی محصولات این فروشگاه با ضمانت اصالت کالا ارائه می‌شوند. کلاس‌های آموزش تخصصی دیتیلیگ خودرو نیز در مجموعه گنجی‌پخش، وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می‌توانید در ساعات اداری با کارشناسان ما در تماس باشید.

مشاهده قیمت و خرید محصولات پولیش خودرو

 

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =