حضور گنجی پخش در کنگره علمی سیستم‌های نوین کارآفرینی

حضور گنجی پخش در ششمین کنگره علمی سیستم‌های نوین ایجاد اشتغال و کارآفرینی

ششمین کنگره علمی سیستم‌های نوین ایجاد اشتغال و کارآفرینی ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ در سالن همایش‌های صدا و سیما با تمرکز و توجه به زنجیره ارزش تولید و هدایت تسهیلات در مسیر اشتغال پایدار برگزار شد. این کنگره مختص کارآفرینان، مبتکران فنون و علاقه مندان حوزه صنایع و خدمات می‌باشد. یکی از اهداف برگزاری این همایش معرفی کارآفرینانی بود که در شرایط سخت کرونایی توانسند در فضای مجازی ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی ایجاد کنند. در پاندومی کرونا که جهان در رکود اقتصادی به سر می‌برد، تجارت الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ توانست پر قدرتمندتر از قبل به راه خود ادامه دهد. در ششمین کنگره علمی از بین 350 بنگاه اقتصادی در حوزه صنفی و صنعتی، 100 واحد به عنوان واحد موفق انتخاب شده بودند و از آنان در این همایش تجلیل شد. جناب آقای “آرمین گنجی‌لو” مدیرعامل محترم فروشگاه “گنجی پخش” نیز حضور داشتند.

حضور گنجی پخش در ششمین کنگره علمی سیستم‌های نوین ایجاد اشتغال و کارآفرینی

در ششمین کنگره علمی سیستم‌های نوین ایجاد اشتغال و کارآفرینی گفته شد که مدیران عامل شرکت‌های اقتصادی همواره باید به دنبال ایجاد فرصت‌هایی برای کسب و کار در بازار امروز جهانی باشند. یک کارآفرین باید بداند چگونه می‌بایست بازار حرفه‌ای ایجاد نمود و چگونه در این شرایط اقتصادی خلق ثروث کند!

حضور گنجی پخش در ششمین کنگره علمی سیستم‌های نوین ایجاد اشتغال و کارآفرینی

کارآفرینی (Entrepreneurship) واژه‌‌ای با ریشه فرانسوی است که بیش از 300 سال قدمت دارد. در واقع می‌توان گفت کارآفرینی، بهره برداری از فرصت‌هاست تا سازمان و اقتصاد را زنده نگه داشت. بشر همواره به دنبال تغییر بوده‌ است و در این میان، افرادی بوده‌اند که از قوانین کلی جوامع تبعیت نکرده و باعث تغییر در جوامع خود و به‌طورکلی جوامع بشری شده‌اند. مجموعه “گنجی پخش” نیز در سال 1393 توسط “آرمین گنجی‌لو” تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه محصولات مراقبت از خودرو آغاز کرد و جهت تعامل بیشتر با مشتریان اقدام به ایجاد وب سایت گنجی پخش نمود. این در حالی بود که ایجاد کسب و کار مجازی در هاله‌ای از تردید بود و اغلب افراد ترجیح می‌دادند تا خرید خود را به صورت حضوری انجام دهند. اما گنجی پخش به دنبال نوآوری بود و با تبدیل شدن به اولین و کاملترین مرجع دیتیلینگ ایران توانست به سرعت در بین دیتیلرها و کاربران خودرو محبوب شود. مقالات و ویدیوهای آموزشی گنجی پخش همواره راهنمای علاقمندان دیتیلینگ و مراقبت از خودرو بوده است. مشاوره رایگان به صورت تلفنی و مجازی از طریق صفحات اجتماعی همواره در اختیار علاقمندان هست.

 

حضور گنجی پخش در ششمین کنگره علمی سیستم‌های نوین ایجاد اشتغال و کارآفرینی

مهمترین رویکرد برای تحول اقتصادی این است که قبل از ورود به آن را مطالعه کنیم! چرا که بازار کاملا بی رحم بوده و بدون بررسی و مطالعه نمی‌توان وارد آن شد. پس از آغاز پاندومی کرونا که مردم تمایل به خرید کالا و خدمات به صورت غیر حضوری شدند، دنیای دیجیتال مارکتینگ به خوبی درخشید و بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات و کالا به صورت مجازی توانستند رکورد فروش خود را ثبت نمایند. در این همایش متخصصین به بررسی و تحلیل بازار پرداخته و کارآفرینان را در ادامه هر چه بهتر مسیر خود راهنمایی نمودند.

 

ششمین کنگره علمی سیستم‌های نوین ایجاد اشتغال و کارآفرینی

در ششمین کنگره علمی سیستم‌های نوین ایجاد اشتغال و کارآفرینی، تندیس نیز به بهترین کار آفرینان از جمله “آرمین گنجی‌لو” نیز اهدا شد. همچنین در پایان مصاحبه‌ای با ایشان نیز انجام شد. جناب آقای گنجی‌لو در این مصاحبه به معرفی شرکت گنجی پخش و عملکرد آن پرداختند. همچنین به دغدغه‌های تولید کنندگان و وارد کنندگان نیز اشاره نمودند. برای مشاهده مصاحبه روی ویدیو زیر کلیک نمایید.

 

جهت مشاهده محصولات مراقبت و نگهداری از خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

 
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =