ماندگارترین سرامیک بدنه خودرو

معرفی بهترین سرامیک‌های بدنه خودرو

در دنیای امروز دیتیلرها از پوشش‌های نانوسرامیک برای محافظت از بدنه خودرو استفاده می‌کنند. نانوسرامیک‌ها انقلابی در دنیای مراقبت و نگهداری از خودرو ایجاده کرده‌اند و نمی‌توان از نقش مهم آنها چشم‌پوشی کرد. کاربران خودرو دوست دارند ماندگارترین سرامیک بدنه خودرو را بشناسند و از آن برای خودرو خود استفاده کنند. ما در این مقاله به توضیح ماندگاری و معرفی برترین محصولات در این زمینه می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.

نانوسرامیک چیست؟

پوشش نانوسرامیک بدنه خودرو، لایه محافظ پیشرفته‌ای است که از رنگ و کیلر اتومبیل در برابر آسیب عوامل محیطی محافظ می‌کند. در طراحی پوشش‌های نانوسرامیک، از تکنولوژی نانو استفاده می‌کنند. این پوشش‌ها در واقع حاوی ذرات بسیار ریز سرامیک هستند که با کیلر بدنه خودرو پیوند ایجاد کرده و روی آن خشک می‌شود. نانوسرامیک در برابر اشعه UV خورشید، اکسیداسیون، باران‌های اسیدی، صمغ درختان و فضولات پرندگان مقاوم است. این ماده، علاوه بر محافظت کامل کاربردهای دیگری هم دارد؛ یعنی با افزایش عمق رنگ و ایجاد براقیت، زیبایی اتومبیل را افزایش می‌دهد. علاوه بر آن با ایجاد خاصیت آبگریزی، شستشوی خودرو را آسان کرده و کاری می‌کند بدنه ماشین دیرتر کثیف شود.

ماندگاری نانوسرامیک

کمپانی‌های مختلف انواع پوشش‌های نانوسرامیک را تولید می‌کنند. خواص هر محصول با دیگری متفاوت است و شما باید متناسب با نیاز خودرو و بودجه مدنظرتان سرامیک ایده‌آل را انتخاب کنید. یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب سرامیک، دوام آن است. ماندگاری سرامیک به عوامل مختلفی از جمله درجه سختی، کمپانی سازنده، تکنیک اجرا، آماده‌سازی سطح، شرایط محیطی و شیوه نگهداری وابسته است.
برای دستیابی به ماندگارترین سرامیک بدنه خودرو، شما باید چند نکته را در ذهن داشته باشید. در مرحله اول یک سرامیک با سختی بالا از کمپانی معتبری تهیه کنید تا مطمئن باشید کیفیت محصول بالاست. در مرحله بعد باید خودرو خود را به یک دیتیلر ماهر و باتجربه بسپارید که با درنظرگرفتن همه عوامل، سرامیک را اجرا کند. اجرای سرامیک کاری دقیق و نیازمند تخصص است و اگر خطایی در روند اجرا پیش بیاد سرامیک دوام کمتری خواهد داشت و ظاهری مطلوبی هم ندارد. در مرحله آخر پس از اجرای سرامیک باید از خودرو خود به خوبی مراقبت کنید تا عمر مفید سرامیک افزایش یابد.

از کجا بخریم؟

برای خرید انواع سرامیک خودرو می‌توانید به فروشگاه گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو، مراجعه کنید. در وبسایت گنجی‌پخش، تنوع بسیاری از انواع پوشش نانوسرامیک موجود است که می‌توانید بنا به نیاز خود آنها را سفارش دهید. تمام محصولات گنجی‌پخش، با ضمانت اصالت کالا ارائه می‌شود و در صورت نیاز به مشاوره نیز می‌توانید در ساعات اداری با کارشناسان ما در تماس باشید.

مشاهده قیمت و خرید انواع نانوسرامیک بدنه

ماندگارترین سرامیک بدنه خودرو

در ادامه بهترین پوشش‌های نانوسرامیک که ماندگاری بالایی دارند را معرفی می‌کنیم.

 پوشش نانو سرامیک کوکمی Koch Chemie Ceramic Allround C0.02

پوشش نانو سرامیک کوکمی Koch Chemie Ceramic Allround C0.02

شما با استفاده از سرامیک بدنه خودرو koch Chemie از ماشین خود در برابر عوامل نامطلوب محیطی همچون اثرات حشرات، فضولات پرندگان، نور خورشید، باران اسیدی، صمغ درختان و … محافظت می‌نمایید. پس از استفاده از پوشش نانو سرامیک کوکمی – کخ کیمی مخصوص بدنه خودرو Koch Chemie Ceramic Allround C0.02 شاهد براقیت عمیق رنگ بدنه خودرویتان خواهید بود. ساختار سرامیک C0.02 کوکمی ارتقا یافته است؛ پلیمرهای این محصول با سطح پیوند دائمی برقرار می‌کنند و به همین دلیل، دارای ماندگاری بالاست. برای حفظ سلامت و افزایش طول عمر سرامیک Allround کوکمی باید همواره بدنه خودرو را با شامپوهای مخصوص سرامیک بشویید. در غیر این صورت خواص محافظتی سرامیک از بین می‌رود اما C0.02 طوری طراحی شده که در صورت شستشوی اشتباه با شوینده‌های اسیدی و یا قلیایی، براقیت آن کاهش نخواهد داشت. قدرت براقیت این محصول 9 از 9 می‌باشد و قابل اجرا روی سطوح بدنه انواع خودرو، موتور سیکلت، کاروان، قایق و… است.

پوشش نانو سرامیک 10H نانوتیس NanoTiss Ceramic Coating

پوشش نانو سرامیک 10H نانوتیس NanoTiss Ceramic Coating

پوشش نانو سرامیک 10H نانوتیس، محصولی منحصر بفرد جهت افزایش شفافیت بدنه خودرو و محافظت از بدنه خودرو در برابر عوامل محیطی می‌باشد. محافظت بدنه خودرو در برابر خط و خش، آتش، باران‌های اسیدی، فضولات پرندگان، شیره درختان، آثار حشرات، پاشش رنگ‌های تازه حاصل از خطوط جاده‌ای، آلاینده‌ها و لکه‌های آب از جمله ویژگی‌های پوشش نانوسرامیک 10H نانوتیس بوده و همچنین مانع از برخورد اشعه آسیب رسان UV خواهد شد. این پوشش، یک پوشش پلیمری نانو است که باعث ایجاد لایه دوم و یک پوشش بسیار ضخیم و مقاوم بر روی سطح بدنه خودرو شما شده و به حفاظت از خودرو شما می‌پردازد. این محصول که تولید کشور ژاپن می‌باشد و محصولی بادوام بوده که روی سطح ایجاد براقیت می‌کند. این محصول ضد اشتعال بوده و دارای ماندگاری 5 ساله طبق شرایط آزمایشی برند نانوتیس می‌باشد.

پوشش نانوسرامیک 9H مدل مکس سیستم ایکس System X – Element 119 Max Ceramic Nano Coating

پوشش نانوسرامیک 9H مدل مکس سیستم ایکس System X - Element 119 Max Ceramic Nano Coating

بهترین و مقاوم‌ترین پوشش محافظتی از بدنه خودرو، سرامیک می‌باشد. پوشش‌های نانو سرامیک با توجه با ترکیب ساختار، دارای ماندگاری و میزان مقاومت متفاوتی می‌باشند. یکی از برندهای فعال در زمینه تولید پوشش‌های نانو سرامیک، برند سیستم ایکس – المنت 119 می‌باشد. این شرکت سرامیک‌های مختلف با مقاومت و ماندگاری متفاوت برای سطوح مختلفی از خودرو از قبیل رنگ بدنه، داخل خودرو، فلز و رینگ و … ارائه می‌کند. پوشش نانو سرامیک 9H مدل مکس سیستم ایکس المنت 119 مخصوص بدنه خودرو System X – Element 119 Max Ceramic Nano Coating محصولی است که علاوه بر پوشش رنگ بدنه خودرو قابل استفاده بر روی ژل کوت، سطوح فلزی و رینگ ماشین نیز می‌باشد. سرامیک Max System X سطح بدنه خودرویتان را براق و درخشان می‌نماید. این محصول از رنگ بدنه خودرو شما در برابر عوامل آسیب رسانی مانند: باران اسیدی ، اشعه UV ، نمک جاده، آلاینده صنعتی، اکسیداسیون، صمغ درختان و… محافظت می‌کند.

کیت کامل پوشش نانو سرامیک مفرا مخصوص بدنه خودرو Labocosmetica STC + HPC Coating Kit

کیت کامل پوشش نانو سرامیک مفرا مخصوص بدنه خودرو Labocosmetica STC + HPC Coating Kit

روکش نانوسرامیک، از جنس پلیمر مایع است که به صورت دستی بر روی بدنه‌ی خارجی خودرو به کار می‌رود. پوشش نانو سرامیک مفرا مخصوص بدنه خودرو در پیوند با رنگ فابریک خودرو، یک لایه‌ی محافظتی بر روی سطح خارجی ایجاد می‌کند. به بیان ساده، روکش سرامیکی بین بدنه‌ی خودرو و محیط بیرونی قرار می‌گیرد و مانع از برخورد این دو با یکدیگر می‌شود. از ویژگی‌های بارز این محصول، ایجاد لایه‌ی محافظ آبگریز است. علاوه بر موارد ذکر شده، این محصول از رنگ بدنه در براربر اشعه‌ی مضر خورشید نیز محافظت می‌کند. پوشش نانو سرامیک مفرا نه تنها که می‌تواند به تنهایی اعمال شود، بلکه به عنوان محافظ بر روی سایر پوشش‌ها نیز اعمال می‌شود. این محلول در زمانی بسیار کوتاه اثری فوق‌العاده روی سطح ایجاد می‌نماید. به علت دارا بودن خاصیت آبگریزی، رد هیچگونه آب و کثیفی بر روی بدنه و یا شیشه‌ها باقی نمی‌ماند و سطوح تا مد‌ت‌ طولانی تمیز باقی می‌ماند. از این محصول می‌توان بر روی انواع سطوح استفاده کرد. علاوه بر موارد ذکر شده، ماندگاری این پوشش بر روی سطوح بسیار بالا است. بطری HPC برای تثبیت کردن STC استفاده می‌شود و خاصیت آبگریزی و براقیت ا به بدنه‌ی خودرو می‌دهد.

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 10 =