رفع آفتاب سوختگی خودرو با پولیش!!!

رفع آفتاب سوختگی با پولیش یا کیلر پاک کن؟!

یکی از مشکلات اصلی کاربران خودرو به خصوص در شهرهای آفتابی، آفتاب سوختگی می‌باشد. در ویدیو قبلی بیان کردیم که علت ایجاد پدیده آفتاب سوختگی خودرو، عدم مراقبت و نگهداری صحیح از بدنه خودرو می‌باشد. همانطور که ذکر شد، آفتاب سوختگی در صورتی که از کیلر بدنه عبور نکرده و با زردی کیلر خود را نشان دهد، قابل رفع با پولیش است و در غیر این صورت، قطعه باید تعویض یا رنگ گردد.

در این ویدیو خودرویی را مشاهده می‌کنید که آفتاب سوختگی آن هنوز به رنگ نفوذ نکرده و مقداری کیلر بر روی آن باقی مانده است. در این ویدیو ما سطح را با پولیش و پد زبر سطح را لایه برداری می‌کنیم. اگر در حین کار متوجه شدید که پد پولیش رنگ بدنه را به خود گرفته است، پد را تعویض و از نوع نرم‌تر استفاده کنید. همانطور که در ویدیو می‌بینید آفتاب سوختگی این خودرو با پولیش تا حدود زیادی رفع گردید. اما اگر کیلری بر روی رنگ باقی نمانده بود، قطعا این کار قابل انجام نبود.

در ویدیو قبلی گفتیم در مورد کیلر پاک کن که با نام مایع رفع آفتاب سوختگی عرضه می‌گردد، صحبت خواهیم کرد. این کالا تمام کیلر روی سطح را از بین می‌برد و عملا خودروی شما دیگر کیلری برای اجرای سرامیک و و اکس ماندگار ندارد. زیرا مولکول‌های این پوشش‌های محافظ مخصوص پیوند با مولکول‌های کیلر رنگ طراحی شده‌اند.

جهت مشاهده محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =