پولیش واکس رنگی سوناکس؛ معجزه درخشش و براقیت بدنه خودرو

معرفی پولیش واکس رنگی سوناکس

همه کاربران خودرو دوست دارند، بدنه ماشینشان براق و عاری از هرگونه خط و خشی باشد اما بدنه خودرو همواره در معرض آسیب عوامل محیطی بسیاری است. برای رفع ایرادات سطحی روش‌های بسیاری وجود دارد. در دنیای دیتیلینگ محصولات متنوعی برای این کار تولید شده است که هرکدام از آنها می‌تواند به نحوی، اشکالات سطح را رفع کرده و نتیجه‌ای زیبا و جذاب برای شما بسازد. انتخاب محصول و روش مناسب، به بودجه و وضعیت خودرو شما بستگی دارد. ما در این مقاله یکی از ساده‌ترین و موثرترین محصولات برای بازیابی درخشش خودرو را به شما معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

پولیش چیست؟

پولیشکاری یکی از بهترین روش‌های رفع خراش‌های سطحی است. دیتیلرها پولیشکاری با انواع دستگاه پولیش انجام می‌دهند اما محصولاتی برای پولیش دستی هم وجود دارد. انواع مواد پولیش از ذرات ساینده تشکیل شده‌اند که سطح را پولیش می‌کنند تا به شفافیت و درخشش برسد. درجه زبری مواد پولیش متفاوت است و در ترکیب با پدهای مختلف پولیش خاصیت سایندگی خود را نشان می‌دهند. پولیش زبر خراش‌های عمیق را از بین می‌برد و مواد پولیش نرم، خط و خش‌های سطحی را پاک می‌کند. پولیش‌های تک مرحله‌ای هم در زمان کوتاهی ایرادات را رفع کرده و براقیت چشمگیر ایجاد می‌کنند. پولیش‌ها ممکن است حاوی مواد پرکننده و یا سیلیکون هم باشند. شما بنا به مراحل دیتیلینگ مورد نظرتان باید این مواد را انتخاب کنید. اگر قصد دارید بدنه خودرو را سرامیک کنید باید از پولیش فاقد سیلیکون استفاده کنید و اگر درخشش نهایی و براقیت بعد از پولیش برایتان مهم است، پولیش‌های حاوی سیلیکون گزینه مناسبی برای شماست.

مشاهده قیمت و خرید انواع پولیش بدنه خودرو

واکس چیست؟

واکس یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین محصولات در دنیای دیتیلینگ است. واکس‌ها بیشتر با هدف ایجاد براقیت روی بدنه خودرو اجرا می‌شوند اما بعضی از آنها خاصیت محافظتی هم دارند. واکس‌ها ممکن است ترکیبات طبیعی یا شیمیایی داشته باشند. واکس کارناوبا یکی از معروف‌ترین واکس‌های طبیعی است. موم کارناوبا ماده‌ای است که آن را از برگ درخت کارناوبا استخراج می‌کنند. درخت کارناوبا بومی کشور برزیل است و امروزه در بعضی مناطق دیگر هم آن را می‌کارند. موم حاصل از این درخت خاصیت محافظ و براق‌کنندگی دارد و در صنایع مختلف از جمله مراقبت خودرو کاربرد دارد. گونه دیگر واکس‌ها، واکس سینتتیک است. واکس سینتتیک را در آزمایشگاه با پلیمرهای متنوع می‌سازند. این واکس هم خاصیت محافظ مناسبی دارد و در زمان کوتاهی براقیت و عمق رنگ بدنه خودرو را افزایش می‌دهد. بعضی از انواع واکس سینتتیک حاوی مواد آبگریز کننده، پلیمرهای سرامیک و افزودنی‌های دیگر است که خواص محصول را بهبود می‌دهند. تنوع واکس‌ها بالاست و شما می‌توانید بنا به نیاز خودرو خود، واکس مورد نظرتان را تهیه کنید.

مشاهده قیمت و خرید انواع واکس بدنه خودرو

پولیش واکس چیست؟

در دنیای امروز، صرفه‌جویی در زمان و هزینه بسیار مهم است؛ به همین دلیل در دنیای دیتیلینگ هم محصولات زیادی را طراحی می‌کنند که کاربرد آسان و چند منظوره داشته باشند. پولیش واکس یکی از همین محصولات است. پولیش واکس، محصولی است که همزمان، ایرادات سطحی را برطرف می‌کند و عمق رنگ و براقیت را افزایش می‌دهد. روش اجرای پولیش واکس ساده است و در زمان کوتاهی، نتیجه مطلوب ایجاد می‌کند. بعضی از انواع پولیش واکس را باید با دستگاه پولیش اجرا کنید و برخی دیگر را می‌توانید به صورت دستی روی بدنه ماساژ دهید تا به درخشش و شفافیت دست یابید. قیمت پولیش واکس، اقتصادی‌تر از پولیشکاری و اجرای واکس جداگانه است و اگر محصول باکیفیتی انتخاب کنید، به نتیجه جذاب و بی‌نقصی خواهید رسید.

پولیش واکس رنگی سوناکس

پولیش واکس رنگی سوناکس

 

پولیش واکس رنگی سوناکس یک محصول همه کاره و بی‌نظیر برای خودرو شماست. فرقی نمی‌کند که دیتیلر حرفه‌ای هستید یا صاحب خودرویی که به دیتیلینگ علاقه دارید؛ شما می‌توانید از پولیش واکس رنگی سوناکس استفاده کنید. پولیش واکس رنگی سوناکس حاوی موم کارناوبا است که بدنه خودرو را براق کرده و از آن در برابر عوامل محیطی محافظت می‌کند. علاوه بر آن ذرات ساینده این محصول زبری مناسبی دارد و با کمترین زحمت ایرادات سطحی را رفع می‌کنند. این پولیش واکس رنگی، در 6 طیف رنگی ارائه می‌شود و شما می‌توانید از آن بر روی رنگ‌های معمولی و متالیک استفاده کنید. مواد پرکننده موجود در این محصول سوناکس، در زمان کوتاهی خراش‌های سطحی را از بین می‌برند و سطحی عاری از خط و خش به جا می‌گذارد. روش اجرای آن نیز ساده است و نیاز به تجهیزات و تجربه زیادی ندارد. پولیش واکس رنگی سوناکس، معجزه‌ای برای خودرو شماست.

از کجا بخرم؟

برای خرید محصولات دیتیلینگ خودرو شما باید نکات مهمی را مدنظر داشته باشید. علاوه بر انتخاب محصول باکیفیت، شما مطمئن باشید که محصولاتی که می‌خرید، اصل هستند. فروشگاه گنجی‌پخش، اولین مرجع دیتیلینگ خودرو در ایران، ارائه دهنده محصولات در حوزه دیتیلینگ خودرو است. شما می‌توانید پولیش واکس رنگی و سایر محصولات سوناکس را از وبسایت گنجی‌پخش بخرید. تمام محصولات موجود در فروشگاه ما ضمانت اصالت کالا دارد. در صورت نیاز به مشاوره نیز کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی تماس‌های شما خواهند بود. 

مشاهده قیمت و خرید محصولات سوناکس

 

 

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + بیست =