نگاهی به دوره آموزش دیتیلینگ خودرو گنجی پخش

نگاهی جامع به دوره آموزش دیتیلینگ خودرو گنجی پخش

کلاس‌های آموزش حرفه‌ای دیتیلینگ خودرو گنجی پخش به مدت 3 روز و به صورت خصوصی-حضوری برگزار می‌شود. ما در این دوره با آموزش جدیدترین تکنیک‌های دیتیلینگ خودرو شما را تا حرفه‌ای شدن همراهی می‌کنیم. دوره آموزشی ما به صورت کاملاً برنامه ریزی شده بوده و به تمام جزئیات داخل و خارج اتومبیل می‌پردازد. ما تمام علم و دانش مورد نیاز جهت احیا و مراقبت از اتومبیل را به شما منتقل می‌کنیم. اگر شما نیز به دنبال راه اندازی مرکز دیتیلینگ خودرو و کسب درآمد از طریق آن هستید، این دوره آموزشی همان چیزی هست که به آن نیاز دارید.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا باید در دوره آموزشی گنجی پخش شرکت کنیم؟! برای پاسخ به این سوال نیاز هست که در همین ابتدا شما را با مربی آموزش دیتیلینگ گنجی پخش آشنا کنیم. احسان کاظمی مربی برگزیده دیتیلینگ خودرو توسط برند نانوتیس می‌باشد. ایشان بیش از ده سال سابقه آموزش این حرفه به صورت کاملاً تخصصی دارند و فراتر از دیگران دانش و تخصص خود را به شما آموزش می‌دهند. دوره آموزشی ما در کارگاه دیتیلینگ خودرو گنجی پخش برگزار می‌شود. نکته قابل توجه این هست که شما دسترسی کامل به فروشگاه گنجی پخش داشته و می‌توانید با انواع لوازم و تجهیزات مربوطه از برندهای مختلف آشنا شوید. یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کارآموزان، هزینه خرید لوازم می‌باشد. نگران نباشید برای شرکت در دوره آموزشی دیتیلینگ خودرو گنجی پخش نیاز به خرید لوازم ندارید و تمامی محصولات مورد نیاز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. پس از پایان دوره شما می‌توانید تمام لوازم و تجهیزات مورد نیاز را با مشاوره مربی از فروشگاه گنجی پخش با تخفیف ویژه تهیه نمایید.

نگاهی به محصولات فروشگاه گنجی پخش

ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا یادگیری دیتیلینگ خودرو را برای شما آسان‌تر کنیم تا علاوه بر کسب درآمد، از انجام اینکار لذت ببرید. برای حرفه‌ای شدن فقط نیاز به تمرین و تجربه هست که در کنار مربی آموزشی برایتان میسر می‌گردد. با ما بیشتر از دیگران دانش و تجربه کسب کنید! علاوه بر تمامی این‌ها، شما مزایای دیگری نیز با شرکت در دوره آموزش دیتیلینگ خودرو گنجی پخش کسب خواهید کرد. در پایان این دوره شما مدرک بین المللی دیتیلینگ خودرو از برند محبوب نانوتیس را دریافت خواهید کرد. همچنین شما با محصولات برند Koch Chemie و NanoTiss که یکی از بهترین‌ها در دنیا هستند آشنا شده و با این محصولات به صورت عملی تمرین خواهید کرد. استفاده از محصولات حرفه‌ای در نتیجه کار بسیار موثر است و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا شما را در این مسیر هدایت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیش از پیش با این دوره آشنا کنیم. همانطور که ذکر شد این آموزش به صورت حضوری و خصوصی در 3 روز انجام می‌گردد. در این دوره شما هم آموزش عملی و هم آموزش تئوری خواهید داشت. کلاس‌ها از ساعت 9 صبح آغاز شده و در ساعت 17 عصر به پایان می‌رسد.

جلسه اول

در جلسه اول شما به صورت تئوری با تمامی لوازم، تجهیزات و مفاهیم دیتیلینگ خودرو از جمله مواد، پد و دستگاه پولیش، انواع پوشش محافظ، سیستم رنگ خودرو، پولیش چراغ و … آشنا خواهید شد و پولیشکاری را روی کاپوت سمپل به صورت عملی یاد خواهید گرفتید.

 

هولوگرام‌ ناشی از گرم شدن سطح خودرو!

1. آشنایی با سیستم رنگ خودرو

سیستم رنگ، کیفیت و ضخامت لایه کیلر و رنگ خودروهای ایرانی، چینی، آلمانی و … متفاوت است و نیاز به عملکرد متفاوت دارد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه نوع سیستم رنگ خودرو، ضخامت رنگ و آسیب‌های روی آن را بازرسی نموده و تشخیص دهید.

 

2. آشنایی با انواع مواد پولیش

مواد پولیش ماشین در انواع زبر، متوسط، نرم و تک مرحله‌ای و به صورت دستی (Rubbing Compound) و ماشینی (Cutting Compound) ارائه می‌شوند. کار آموز با پولیش‌های برند کوکمی که یکی از بهترین‌ها در دنیا هست آشنا خواهد شد. شما یاد خواهید گرفت که در هر ماشین با هر میزان آسیبی، کدام نوع پولیش را انتخاب نماید. بهترین برندهای پولیش معرفی شده و تفاوت آنها با پولیش‌های فیک و ارزان قیمت گفته خواهد شد.

 

3. آشنایی با انواع پد پولیش

پد پولیش در انواع پشمی، هیبریدی، پوست بره، مایکروفایبر، زبر، متوسط، نرم و … در سایز و برندهای مختلف ارائه می‌شود. شما با تمام مزایا و معایب این پدها آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت که از کدام در چه مرحله‌ای و برای چه نوع پولیشری استفاده نمایید. اینکه چند بار از پد استفاده نمایید و چگونه آن را تمیز نمایید، در این مبحث به طور کامل به آن پرداخته می‌شود.

 

4. آشنایی با انواع دستگاه پولیش

دستگاه‌های پولیش بدنه خودرو عمدتا به 4 دسته روتاری، دوآل اکشن، اوربیتال و Ibird تقسیم می‌شوند، که در سایزهای مختلف و با قدرت توان متفاوت ارائه می‌شوند. اینکه از چه سایز و نوعی برای چه سطحی استفاده شود، نحوه در دست گرفتن پولیشر، انتخاب صحیح سرعت دستگاه پولیش و … را آموزش خواهید دید.

 

آموزش پولیش چراغ خودرو

5. آشنایی با پولیش چراغ خودرو

چراخ خودرو یکی از بخش‌هایی است که در اثر اکسیداسیون و تابش نور خورشید زرد و مات می‌شود. هزینه تعویض چراغ خودرو زیاد بوده و مقرون به صرفه نمی‌باشد. یکی از بهترین روش‌ها برای احیای آن، استفاده از پولیش چراغ و دستگاه براق کننده چراغ هست. ساختار چراغ از فلز نبوده و با بدنه متفاوت است، از این رو شما با تفاوت‌های آن و نحوه عملکرد برای احیای آن آشنا خواهید شد.

 

دوره آموزش دیتیلینگ گنجی پخش

6. آشنایی با پوشش‌های محافظ

پوشش‌های محافظ در انواع مختلف برای بدنه، پلاستیک، چرم، لاستیک، پارچه، شیشه و … ارائه می‌شوند. پوشش‌های بدنه خودرو نیز در انواع واکس، سرامیک واکس، سرامیک، گرافین و … هستند. شما در این بخش با تمامی این محصولات و مزایا و معایب هر کدام آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت که چگونه بهترین پیشنهاد را به مشتری با توجه به شرایط آب و هوایی و سبک زندگی بدهید.

 

7. آشنایی با سایر تجهیزات

علاوه بر تمامی لوازم ذکر شده، با سایر تجهیزات ازجمله برس دیتیلینگ، فرچه صفرشویی، تورنادو گان، لنس گان، گان بادی، دستگاه صفرشویی، جاروبرقی صنعتی، بخارشوی، دستمال مایکروفایبر، انواع تمیز کننده‌ها، آبگریز کنندها، انواع چراغ دیتیلینگ و … آشنا خواهید شد که شما را در حرفه‌ای شدن و انجام کاری بی نقص یاری می‌کند.

 

8. آشنایی با نحوه شستشوی خودرو

شستشوی بدنه خودرو جهت آماده سازی آن برای پولیش و سرامیک بسیار مهم است. در این بخش یاد خواهید گرفتید که شسشتوی بدنه خودرو را از چه بخشی آغاز کنید و در با کدام بخش پایان بدهید. استفاده از لنس گان، فرچه و برس‌ها، تفاوت انواع دستمال‌ها و شامپوها و … را آموزش خواهید دید. شستشوی خودرو در مراکز دیتیلینگ با کارواش‌ها متفاوت است، چرا که هدف دیتیلینگ زیبایی خودرو بدون وارد کردن آسیب و خط و خش هست.

 

آموزش دیتیلینگ خودرو

9. پولیشکاری

پس از آشنایی با مفاهیم پولیشکاری، اینکار را به صورت عملی بر روی کاپوت سمپل آموزش خواهید دید. کاپوت سمپل دارای خط و خش عمیق تا سطحی بوده و شما به صورت عملی پولیشکاری و از بین بردن این خراش‌ها را یاد خواهید گرفت. تمامی نکات مهم پولیشکاری از آماده سازی تا احیای نهایی در این مرحله آموزش داده می‌شود.

 

جلسه دوم

در جلسه دوم به صورت کاملاً عملی و بر روی خودروی واقعی آموزش داده می‌شود. به طور کلی در این جلسه صفرشویی خودرو و موتورشویی را یاد خواهید گرف

1. صفرشویی خودرو

اغلب تصور می‌کنند که سطح داخل خودرو با جارو و دستمال کشیدن ساده تمیز می‌شود و نیاز به مراقبت ندارد. باید بدانید که داخل خودرو در معرض نور خورشید، رنگ لباس، چربی بدن، آلودگی و … قرار داشته و آسیب می‌بیند. در این بخش شما یاد خواهید گرفت چگونه داخل خودرو را به کمک تورنادو گان، برس‌ها، انواع شوینده چرم، پارچه و پلاستیک و … به صورت عمیق تمیز کرده و با استفاده از انواع پوشش محافظ مخصوص آن سطوح مراقبت نمایید. استفاده از دستگاه صفرشویی، تورنادو گان، جاروبرقی صنعتی از جمله مواردی هست که در این بخش یاد خواهید گرفت.

2. موتور شویی خودرو

محفظه داخل کاپوت خودرو از جمله بخش‌های تجمع آلودگی، جرم و چربی هست. چربی سبب افزایش دمای داخل محفظه می‌شود، پس تمیز کردن اصولی آن بدون آسیب به موتور و سیستم برقی سبب زیبایی ظاهری و کاهش دمای محفظه می‌گردد. تمیز شدن محفظه داخلی کاپوت خودرو سبب تشخیص آسان هر گونه نشتی و بررسی سطح روغن و تسمه موتور می‌گردد. در این مرحله شما موتورشویی اصولی با تورنادو گان، تمیز کننده‌ها، محافظ‌ها، انواع برس دیتیلینگ و … را یاد خواهید گرفت.

 

جلسه سوم

در جلسه آخر شما به صورت عملی، خودروی واقعی را پولیش و سرامیک خواهید کرد. مربی در تمام این مراحل شما را یاری کرده و تمام نکات لازم را ذکر می‌کند.

 

آموزش دیتیلینگ خودرو

1. پولیش بدنه خودرو

پس از آموزش و تمرین بر روی کاپوت سمپل، شما آماده پولیشکاری بر روی بدنه خودروی واقعی خواهید شد. مربی شما را از پروسه بازرسی سطح، آماده سازی، تشخیص نوع مواد و لوازم مورد نیاز تا پولیشکاری نهایی همراهی می‌کند و تمام ایرادات شما را رفع می‌کند. میزان نیروی وارده، سرعت پولیشر، انتخاب پد پولیش و … همه و همه مواردی است که به آنها پرداخته می‌شود.

 

آموزش اجرای سرامیک خودرو
2. اجرای سرامیک بدنه خودرو

پس از پایان پولیشکاری نوبت به اجرای پوشش نانوسرامیک بدنه خودرو می‌رسد. در این مرحله مربی به صورت عملی به شما مراحل آماده سازی سطح را آموزش می‌دهد. پس از آماده کردن سطح، نوبت به اجرای پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو می‌رسد. شما با انواع سرامیک با سختی مختلف از برندهای متفاوت آشنا خواهید شد. سپس در اجرای صحیح و دقیق آن همراهی می‌شوید. تمامی نکات لازم از جمله نحوه حرکت دست، میزان موارد مورد استفاده، انتخاب دستمال، زمان پاک کردن و … به شما آموزش داده می‌شود.

اگر شما نیز علاقمند به شرکت در دوره آموزش دیتیلینگ خودرو هستید و تمایل دارید این کسب و کار حرفه‌ای را آغاز نمایید، روی لینک زیر کلیک نمایید و یا با شماره‌های 44818891 – 44818417 – 44856852 تماس حاصل نمایید.

ثبت نام سریع در دوره آموزش دیتیلینگ خودرو

جهت مشاهده سایر محصولات لاین خودرو به سایت گنجی پخش مراجعه نمایید و یا در اینستاگرام و یا تلگرام ما عضو شوید.

 

پرسش‌های متداول پیرامون دوره آموزش دیتیلینگ خودرو گنجی پخش:

مدت زمان کلاس‌ها چقدر هست؟

3 جلسه 8 ساعته

در جلسه اول چه مباحثی آموزش داده می‌شود؟

آشنایی با سیستم رنگ خودرو، مواد، پد و دستگاه پولیش، پولیش چراغ، پوشش محافظ، نحوه شستشو، پولیشکاری روی پنل و آشنایی با سایر تجهیزات کاربردی.

در جلسه دوم چه مباحثی آموزش داده می‌شود؟

صفرشویی و موتورشویی خودرو

در جلسه سوم چه مباحثی آموزش داده می‌شود؟

پولیش و سرامیک بدنه خودرو

آیا این دوره دارای مدرک می‌باشد؟

بله، پس از پایان دوره مدرک بین المللی از طرف برند نانوتیس اعطا می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 11 =