روش های ارسال کالا

آموزش نحوه خرید از فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش
روش های تحویل کالای خریداری شده

سفارشات در شهر تهران صرفا توسط پیک ویژه گنجی ارسال می گردد و این امکان را به مشتری میدهد تا سفارشات خود را درب منزل و کمتر از 48 ساعت دریافت کنند.
 در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها از طریق شرکت  تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران انجام می گردد.
سفارشات شهرستان ها نسبت به دوری مقصد از 1 تا 3 روز کاری به طول می انجامد.
-لازم به ذکر است که ارسال سفارش های تهران ثبت شده بعد از ساعت 5 بعد از ظهر به روز کاری بعد موکول می شود.
-ارسال سفارش های ثبت شده در ایام تعطیل در اولین روز کاری بعدی انجام می شود.

 

هزینه ارسال

تهران:
هزینه ارسال برای شهر تهران در خرید بالای 100 هزار تومان به صورت رایگان می باشد و در صورتی که مبلغ سفارش پایین تر از حد تایین شده باشد 5 هزار تومان هزینه پیک ویژه گنجی تحویل 1 روز کاری به عهده مشتری می باشد.
هزینه ارسال برای شهر تهران در خرید بالای 100 هزار تومان به صورت رایگان می باشد و در صورتی که مبلغ سفارش پایین تر از حد تایین شده باشد 12 هزار تومان هزینه پیک ویژه گنجی تحویل 4 ساعت به عهده مشتری می باشد.
توجه: هزینه ارسال برای شهرهای حومه تهران در خرید بالای 100 هزار تومان به صورت 
رایگان می باشد و در صورتی که مبلغ سفارش پایین تر از حد تایین شده باشد 15 هزار تومان هزینه تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران به عهده مشتری می باشد.

دیگر شهرستان ها:
هزینه ارسال برای شهرستان ها در خرید بالای 100 هزار تومان به صورت رایگان می باشد و در صورتی که مبلغ سفارش پایین تر از حد تایین شده باشد 15 هزار تومان هزینه تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران به عهده مشتری می باشد.

توجه : شماره مرسوله
تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران برای خرید های شهرستان در بخش توضیحات وضعیت سفارش موجود در تاریخچه سفارشات در حساب کاربری برای شما ثبت می شود.