تمیز کننده، آماده ساز و محافظ رنگ بدنه خودرو

پوشش محافظت و آبگریز کننده سطوح خودرو واکس بدنه خودرو پوشش سرامیک خودرو قلم خش گیر ماشین دستگاه پولیش اوربیتال, چرخشی, دوکاره و دیتیلینگ بدنه خودرو پولیش چراغ خودرو پولیش و لوازم جانبی دیتیلینگ پد پولیش و لوازم جانبی دیتیلینگ تجهیزات، لوازم و مواد صافکاری و نقاشی و رنگ بدنه خودرو لوازم صافکاری بدون رنگ پی دی آر PDR بدنه خودرو تورنادو گان صفرشویی و لنس گان کف پاش خودرو لوازم کارواش دستگاه صفرشویی تجهیزات و مواد گالنی صفرشویی و نظافت خودرو آموزش پولیش حرفه ای و اجرا پوشش سرامیک بدنه خودرو خمیر کلی (کلی بار Clay Bar)
در صورتی که می خواهید خودروی شما عمر طولانی تری داشته باشد باید به صورت دوره ای به تمام قسمت های آن را رسیدگی کنید. همچنین شستن خودرو با شامپو به صورت مرتب از به جای ماندن اثر آلودگی های محیطی، فضولات پرندگان و حشرات، نمک موجود در جاده ها روی رنگ بدنه خودرو و آسیب به آن می کاهد. سرامیک خودرو زیبایی بدنه خودرو را چند برابر می کند. استفاده از واکس خودرو ظاهری براق به آن می دهد و به محافظت از رنگ آن کمک می کند. همچنین مراقبت از قسمت های مختلف داخل کاپوت و موتور برای عملکرد بهتر خودرو بسیار با اهمیت می باشد. مراقبت از لاستیک و رینگ ها نیز علاوه بر زیبایی موجب ایمنی بیشتر و بهبود عملکرد ماشین در جاده می شود. انواع واکس بدنه خودرو، قلم خشگیر بدنه خودرو، شامپو و شوینده مخصوص ماشین، محافظ تمیز کننده و براق کننده لاستیک خودرو ، محافظ رینگ و قطعات فلزی، شوینده موتور و همچنین سرامیک بدنه خودرو را در این بخش خواهید یافت. 
شبکه:

اسپری پاک کننده لکه قطرات آب و مواد معدنی از روی بدنه خودرو مفرا Mafra Water Spot Mineral Remover

(1)
420,000تومان

کاربران خودرو دوست دارند همواره ظاهر ماشین‌شان بی‌نقص، تمیز و براق باشد. شست‌وشوی منظم و اصولی خودرو با شامپو بدنه مناسب باعث می‌شوند سلامت بدنه و تمیزی خودرو حفظ گردد اما چالشی هم با خود به همراه دار..

آماده ساز رنگ بدنه خودرو کوئیک کلین مخصوص قبل از اجرای پوشش سرامیک Quick Clean Intensive Oil & Polish Cleaner

فروشنده: جنرال تولز
(0)
200,000تومان

در دهه گذشته، روکش نانو سرامیک به بازار عرضه شد که از آسیب رسیدن به بدنه خودرو توسط انواع آلودگی‌ها مانند گرد و غبار، شیره درخت و فضولات پرندگان و سایر آلاینده‌های محیطی جلوگیری کرده و درخشش و ایمنی ب..

اسپری کنترل کیفیت رنگ و پولیش اتوسول مخصوص بدنه خودرو Autosol مدل Control Spray

فروشنده: آباد بنیان پارس
(1)
380,000تومان

اسپری کنترل کیفیت رنگ و پولیش اتوسول مخصوص بدنه خودرو Autosol، یکی از محصولات فوق العاده این شرکت است که قادر است خیلی سریع و ساده پوشش کیلر سطح رنگ اتومبیل را پاک و تمیز نماید. اسپری ک..

تمیز کننده و آماده ساز رنگ بدنه خودرو هندلکس مخصوص بعد از پولیش HENDLEX Wax Remover

فروشنده: ارابه ایران
(1)
385,000تومان

تمیز و پاکیزه بودن خودرو در زیبایی ظاهری آن اهمیت بسیاری دارد. همین موضوع باعث شده محصولات متنوع و متعددی در زمینه مراقبت و نگهداری خودرو روانه بازار شود. پولیش کردن نیز یکی از راههای برطرف کردن هرگون..

تمیز کننده و آماده ساز رنگ بدنه خودرو هندلکس مخصوص قبل از اجرای نانو سرامیک HENDLEX مدل Paint Prepare

فروشنده: ارابه ایران
(1)
385,000تومان

همه ما از دیدن رنگ و زیبایی بدنه خودروی نو لذت می‌بریم و علاقه‌مندیم این زیبایی را به صورت همیشگی حفظ کنیم این زیبایی، همیشگی باشد. از این رو در چند سال اخیر افرادی که علاقه زیادی به تمیز نگه‌داشتن خو..

تمیز کننده و آماده ساز رنگ بدنه خودرو کوکمی-کخ کیمی مخصوص بدنه خودرو Koch Chemie Fw Stain & Wax Remover

(0)
560,000تومان

تمیز و پاکیزه بودن خودرو در زیبایی ظاهری آن اهمیت بسیاری دارد. همین موضوع باعث شده محصولات متنوع و متعددی در زمینه مراقبت و نگهداری خودرو روانه بازار شود. پولیش کردن نیز یکی از راههای برطرف کردن هرگون..

تمیز کننده و آماده ساز رنگ و پاک کننده نانو سرامیک بدنه خودرو هندلکس HENDLEX مدل Nano Scrub

فروشنده: ارابه ایران
(1)
385,000تومان

همه ما از دیدن رنگ و زیبایی بدنه خودروی نو لذت می‌بریم و بعد از خرید خودرو علاقه‌مندیم این ظاهر زیبا و تمیز را حفظ کنیم. امروزه با توجه به پیشرفت بخش دیتیلینگ محصولات جدیدی وارد بازار گردیده است ..

تینر آنتی سیلیکون پالینال تمیز کننده و آماده ساز رنگ خودرو Palinal Anti Silicone Solvent Thinner 950

(0)
1,526,250تومان

امروزه محصولات متنوع و متعددی در زمینه مراقبت و نگهداری خودرو روانه بازار شود. یکی از این محصولات آماده ساز رنگ است که در واقع نوعی پاک کننده سیلیکون، چربی، واکس و ... می‌باشد. قبل از اجرای رنگ روی بد..

مایع VERITAS تمیز کننده و آماده ساز رنگ labocosmetica مخصوص استفاده قبل از اجرای نانو سرامیک بدنه خودرو

(0)
750,000تومان

تمیز بودن بدنه‌ی خودرو در زیبا به نظر رسیدن آن همیشه نقش داشته است. امروزه تعداد زیادی از محصولات مخصوص نظافت و نگهداری خودروها به بازار عرضه شده است. یکی از این محصولات مایع VERITAS تمیز کننده و آماد..

اسپری PBC تمیز کننده و آماده ساز رنگ نانوتیس مخصوص استفاده قبل از اجرای نانو سرامیک و پولیش بدنه خودرو NanoTiss Prepare Before Ceramic

(5)
185,000تومان

تمیز بودن بدنه‌ی خودرو در زیبا به نظر رسیدن آن همیشه نقش داشته است. امروزه تعداد زیادی از محصولات مخصوص نظافت و نگهداری خودروها به بازار عرضه شده است. یکی از این محصولات اسپری PBC تمیز کننده و آماده س..

تمیز کننده و آماده ساز رنگ سوناکس مخصوص بدنه خودرو Sonax مدل Paint Prepare

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(2)
780,000تومان

برای رفع نواقص خودرو پولیش کردن بهترین راه حل می باشد. بعد از پولیش کردن ماشین ممکن است نیاز به رنگ یا سرامیک داشته باشد که برای تمیز کردن و آماده کردن سطح بدنه خودرو می بایست از محصولی به نام آماده س..

ناموجود

آنتی سیلکون اسپرینت 1 لیتری تمیز کننده و آماده ساز رنگ بدنه خودرو Sprint مدل Antisil

فروشنده: کیش رنگ
(0)
ناموجود

امروزه محصولات متنوع و متعددی در زمینه مراقبت و نگهداری خودرو روانه بازار شود. یکی از این محصولات آماده ساز رنگ است که در واقع نوعی پاک کننده سیلیکون، چربی، واکس و سرامیک می‌باشد. قبل از اجرای پوشش سر..

ناموجود

اسپری VERITAS تمیز کننده و آماده ساز رنگ کوچک labocosmetica مخصوص استفاده قبل از اجرای نانو سرامیک بدنه خودرو

(0)
ناموجود

تمیز بودن بدنه‌ی خودرو در زیبا به نظر رسیدن آن همیشه نقش داشته است. امروزه تعداد زیادی از محصولات مخصوص نظافت و نگهداری خودروها به بازار عرضه شده است. یکی از این محصولات اسپری VERITAS تمیز کننده و آما..

ناموجود

اسپری تمیز کننده و آماده ساز رنگ GYEON مخصوص استفاده قبل از اجرای نانو سرامیک خودرو مدل Q2M Prep جیون کوارتز

فروشنده: کاور اتودیزاین
(1)
ناموجود

هر کالایی نیاز به مراقب و نگهداری دارد، که خودرو نیز از این مورد مستثنی نمی‌باشد. یکی از موارد مهم در مراقبت و نگهداری خودرو، واکس زدن خودرو می‌باشد که در دفترچه راهنمای خودرو نیز به اهمیت آن اشاره شد..

ناموجود

اسپری تمیز کننده و آماده ساز رنگ راینو مخصوص استفاده قبل از اجرای نانو سرامیک خودرو Rhino Nano Surface Preparation

(0)
ناموجود

برای استفاده از پوشش محافظ بدنه خودرو به خصوص نانو سرامیک نیاز به آماده سازی سطح از قبل می‌باشد. این آماده سازی شامل شستشو، پاکسازی با خمیر کلی، پولیش و سپس چربی زدایی با اسپری آماده ساز رنگ می‌باشد. ..

ناموجود

اسپری تمیز کننده و آماده ساز رنگ سرامیک پرو پرایمر قبل از اجرای نانو سرامیک خودرو Ceramic Pro Nano-Primer

(0)
ناموجود

یکی از موارد مهم قبل از اعمال واکس، سرامیک و حتی پولیش بدنه خودرو، پاک کردن چربی، فیلر، سیلیکون و واکس قبلی روی خودرو می‌باشد. در گذشته دیتیلرها از الکل ایزوپروپیل برای این کار استفاده می‌کردند، اما ب..

ناموجود

اسپری تمیز کننده و آماده ساز رنگ یاتاش مخصوص جرم گیری بدنه خودرو Yatash Stain Remover of Car Casing

فروشنده: یاتاش
(0)
ناموجود

سطح بدنه خودرو به مرور زمان در اثر آلاینده‌ها و استفاده مکرر از شوینده‌های نامناسب مات و کدر می‌شود. برای این منظور باید از جرم گیر بدنه خودرو استفاده نمود. همچنین برای استفاده از پوشش محافظ بدنه خودر..

ناموجود

پاک کننده و آماده ساز رنگ Rupes مدل 104-1607

(2)
ناموجود

پاک کننده و آماده ساز رنگ Rupes مدل 104-1607 مخصوص از بین بردن و تمیز کردن اثر انواع آلودگی های سطح رنگ می باشد. استفاده از پاک کننده و آماده ساز رنگ Rupes بسیار آسان است، فقط کافیست آن را بر روی..

ناموجود

پکیج مایع تمیز کننده و آماده ساز رنگ 4 لیتری Q2M Prep و تمیز کننده چرم 500 میلی لیتری Q2M Leather Cleaner جیون کوارتز GYEON

فروشنده: کاور اتودیزاین
(1)
ناموجود

هر کالایی نیاز به مراقب و نگهداری دارد، که خودرو نیز از این مورد مستثنی نمی‌باشد. یکی از موارد مهم در مراقبت و نگهداری خودرو، واکس زدن خودرو می‌باشد که درفترچه راهنمای خودرو نیز به اهمیت آن اشاره شده ..

ناموجود

اسپری PBC تمیز کننده و آماده ساز رنگ کوچک نانوتیس مخصوص استفاده قبل از اجرای نانو سرامیک و پولیش بدنه خودرو NanoTiss Prepare Before Ceramic

(3)
ناموجود

تمیز بودن بدنه‌ی خودرو در زیبا به نظر رسیدن آن همیشه نقش داشته است. امروزه تعداد زیادی از محصولات مخصوص نظافت و نگهداری خودروها به بازار عرضه شده است. یکی از این محصولات اسپری PBC تمیز ..

ناموجود

Dewax P-D 761 مایع پاک‌کننده واکس پارافین خودرو kiehl

(1)
ناموجود

هر کالایی نیاز به مراقب و نگهداری دارد، که خودرو نیز از این مورد مستثنی نمی‌باشد. یکی از موارد مهم در مراقبت و نگهداری خودرو، واکس زدن خودرو می‌باشد که درفترچه راهنمای خودرو نیز به اهمیت آن اشاره شده ..

ناموجود

محلول هولوگرام یاب مخصوص سطح بدنه خودرو و استفاده جهت زیرسازی اجرای پوشش نانو سرامیک بدنه ماشین مفرا-Mafra مدل Sherlock

(2)
ناموجود

زیبایی و درخشش خودرو همیشه برای کاربران ان اهمیت داشته است. از این رو سالانه تعداد زیادی از کاربران خودرو به مراکز دیتیلینگ مراجعه می‌کنند. اما یکی از مشکلات دیتیلرها باقی ماندن هولوگرام بر روی سطح م..

نمایش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه