محافظ قطعات فلزی

محافظت از قطعات فلزی خودرو برای افزایش عمر آنها بسیار حائز اهمیت است. درصورتی که از قطعات فلزی اتومبیل به خوبی نگهداری نشود دچار زنگ زدگی می شوند و حرکت آنها به مرور زمان کند و عملکرد آنها با مشکل مواجه می شود. در دسته بندی محافظ قطعات فلزی انواع و اقسام تمیز کننده لنت و دیسک ترمز، روان کننده زنجیر و بلبرینگ، ضدزنگ و تمیزکننده، محافظ، تمیزکننده قطعات الکتریکی، جلادهنده و جرم گیر به صورت کاملا تخصصی با بهترین تاثیرگذاری و بدون اثرات مخرب روی سطوح فلزی موجود می باشد.

شبکه:

اسپری پاک کننده براده آهن و گرد لنت مفرا Mafra Iron Remover

(0)
790,000تومان

ذرات لنت ترمز و براده آهن به هنگام حرکت خودرو روی سطح زمین و بدنه خودرو پخش می‌شوند. این ذرات دارای ساختار تیز و برنده بوده و در صورتی که که روی سطح بدنه کشیده شوند، سبب ایجاد خط و خش می‌شوند. پس اگر ..

اسپری پاک کننده براده آهن و گرد لنت و اکسیداسیون خودرو کوکمی-کخ کیمی Koch Chemie Rrr Reactive Rust Remover

(0)
880,000تومان

ذرات لنت ترمز و براده آهن به هنگام حرکت خودرو روی سطح زمین و بدنه خودرو پخش می‌شوند. این ذرات دارای ساختار تیز و برنده بوده و در صورتیکه که روی سطح کشیده شوند، سبب ایجاد خط و خش می‌شوند. پس در صورتی ک..

محلول پاک کننده براده آهن و گرد لنت اس جی سی بی SGCB Iron Powder Remover

فروشنده: ارابه ایران
(0)
2,950,000تومان

ذرات لنت ترمز و براده آهن به هنگام حرکت خودرو روی سطح زمین و بدنه خودرو پخش می‌شوند. این ذرات دارای ساختار تیز و برنده بوده و در صورتی که که روی سطح بدنه کشیده شوند، سبب ایجاد خط و خش می‌شوند. پس اگر ..

محلول پاک کننده براده آهن و گرد لنت و اکسیداسیون Labocosmetica مخصوص خودرو مدل P-RAY

(2)
480,000تومان

تمیزی خودرو در زیبایی و درخشش خودرو نقش بسزایی دارد. محلول پاک کننده براده آهن و گرد لنت و اکسیداسیون Labocosmetica مخصوص خودرو مدل P-RAY بدنه ، رینگ ها و شیشه های خودروی شما را را از بقایای..

پولیش فلز کوکمی - کخ کیمی مخصوص پولیش سطوح فلزی خودرو Koch Chemie Metal Polish

(0)
540,000تومان

با توجه به اینکه با گذر زمان سطوح فلزی دچار زنگ زدگی شده و یا براقیت خود را از دست می دهند و دیگر نمای اولیه را ندارند بنابراین می‌بایست با یک ترکیب مخصوص این درخشندگی را به سطوح فلزی برگرداند. پولیش ..

اسپری رینگ شوی مفرا تمیزکننده مخصوص رینگ خودرو MAFRA مدل FALL-OUT

(1)
530,000تومان 560,000تومان

زیبا به نظر رسیدن خودرو، به عوامل متعددی بستگی دارد، اما یکی از فاکتورهای مرتب بودن به نظر رسیدن خودرو، داشتن رینگ‌های تمیز و براق است. به دلیل آن‌که لاستیک‌ها با سطح جاده به طور دایم در تماس هستند، ز..

رینگ شوی مفرا تمیزکننده مخصوص رینگ و لاستیک خودرو Mafra Wheel and Tyre Cleaner

(0)
630,000تومان

شستشوی منظم خودرو از اصول اولیه مراقبت و نگهداری ماشین است و اهمیت بسیاری دارد. تمام سطوح اتومبیل برای حفظ سلامت و زیبایی‌شان نیاز به تمیزکاری به صورت منظم دارند. فرایند شستشو و تمیزکاری منحصر به بدنه..

محلول پاک کننده کربن Labocosmetica کوچک مخصوص از بین برندن اثر دوده و کربن از اگزوز خودرو مدل Cronos

(1)
630,000تومان

به طور معمول در صورت مسدود شدن فیلتر هوا توسط گرد و غبار بیش از حد، امکان رسیدن هوا به سیلندرها بسیار زیاد می‌شود. در نتیجه، سوخت بیشتری به احتراق می‌رسد و در نهایت دود مشکی از اگزوز خارج می‌شود. این ..

چربی زدای صنعتی کوئیک کلین مخصوص از بین بردن چربی قطعات صنعتی و خودروهای سنگین Quick Clean Industrial Degreaser

فروشنده: جنرال تولز
(0)
256,000تومان 270,000تومان

در مشاغل صنعتی به دلیل سر و کار داشتن با مواد صنعتی، سطوح مختلف ماشین آلات دچار کثیفی می‌شوند. این سطوح به دلیل داشتن چربی و دوده زیاد به سختی پاک می‌شوند و نیازمند استفده از تمیز کننده‌های مخصوص هستن..

ناموجود

اسپری HHS 2000 وورث Wurth

(2)
ناموجود

اسپری HHS 2000 وورث Wurth دارای رنگی شفاف بوده و لایه ای نازک روی سطح ایجاد می کند که به صورت آنتی استاتیک عمل می کند. همچنین این محصول آلمانی از صدای قطعات در اثر اصطکاک جلوگیری نموده و در زمان ..

ناموجود

اسپری HHS 5000 وورث Wurth

(2)
ناموجود

اسپری HHS 5000 وورث Wurth، دارای رنگ شفاف بوده و لایه نازکی روی سطح ایجاد می کند که به صورت آنتی استاتیک عمل می کند. همچنین این محصول آلمانی از صدای قطعات در اثر اصطکاک جلوگیری نموده و در زمان بس..

ناموجود

پولیش آهن کمیکال گایز محافظ و بازساز مخصوص خودرو Chemical Guys مدل SPI 402 16

(0)
ناموجود

همواره یکی از راه‌های زدودن ناهمواری‌ها و ایجاد سطح صیقلی، استفاده از پولیش می‌باشد. این کار به دو روش مکانیکی و شیمیایی صورت می‌گیرد. در این مواقع می‌توان از پولیش آهن کمیکال گایز محافظ و بازسا..

ناموجود

پولیش فلز سوناکس مخصوص پولیش سطوح فلزی خودرو Sonax Xtreme Metal Polish

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(0)
ناموجود

با توجه به اینکه با گذر زمان سطوح فلزی دچار زنگ زدگی شده و یا براقیت خود را از دست می دهند و دیگر نمای اولیه را ندارند بنابراین می بایست با یک ترکیب مخصوص این درخشندگی را به سطوح فلزی برگرداند. پولیش ..

ناموجود

پولیش متال مخصوص قسمت های فلزی خودرو مگ-MAG Metal Polish

(2)
ناموجود

با توجه به اینکه با گذر زمان سطوح فلزی دچار زنگ زدگی شده و یا براقیت خود را از دست می دهند و دیگر نمای اولیه را ندارند بنابراین می بایست با یک ترکیب مخصوص این درخشندگی را به سطوح فلزی برگرداند. پولیش ..

ناموجود

اسپری تمیز و روان کننده زنجیر و بلبرینگ دنده مدل Catenoil Spray مفرا Mafra

(2)
ناموجود

اسپری های روان کننده برای از بین بردن زنگ، پاک کردن و محافظت از سطوح آغشته به گریس و قیر و ...، از بین بردن صدای جیر جیر به کار می روند. این محصولات با نفوذ به سطح زنگ زده هرگونه آلودگی و بقایای فلزی ..

ناموجود

اسپری تمیز کننده دیسک ترمز و لنت مدل Deterjet Rapid مفرا Mafra

(0)
ناموجود

استفاده از تمیزکننده ها برای بهبود عملکرد سیستم ترمز و لنت خودرو به کار می رود که در نهایت موجب بالارفتن ایمنی خودروی شما می شود. اسپری تمیز کننده دیسک ترمز و لنت مدل Deterjet Rapid مفرا Mafra،&n..

ناموجود

اسپری تمیزکننده قطعات الکترونیکی و کنتاک دیورتکس-Divortex

(1)
ناموجود

قطعات الکترونیکی و کنتاک همواره در معرض رطوبت و آلودگی قرار دارند که سبب زنگ زدگی و بمرور آسیب مدار می‌شوند. از این رو محافظت از آنها در برابر زنگ ضدگی امری بسیار مهم است. امروزه تمیز کننده و ضد زنگ‌ه..

ناموجود

اسپری تمیزکننده قطعات و لنت ترمز شوی خودرو زتکس-Zettex

(1)
ناموجود

ذرات لنت ترمز در هر بار ترمز کردن به روی رینگ خودرو و بدنه ماشین ریخته می‌شود. این ذرات آسیب زیادی به رینگ و بدنه می‌زنند. یکی از راه‌های جلوگیری تمیز کردن منظم قطعات و لنت ترمز می‌باشد. اینکار سبب می..

ناموجود

اسپری تمیزکننده لنت و دیسک خودرو دیورتکس-Divortex Brake & Clutch Cleaner

(0)
ناموجود

اسپری تمیزکننده لنت و دیسک خودرو دیورتکس-Divortex Brake & Clutch Cleaner دارای مواد اولیه با کیفیت بالا می باشد. قدرت تمیز کنندگی بالا و تعمیر و نگهداری موثر از ویژگی های این محصول است. تمیز ..

ناموجود

اسپری تمیزکننده و لک بر سطوح استیل اتوسول-Autosol Steel Cleaner

فروشنده: آباد بنیان پارس
(1)
ناموجود

تمیز کردن قسمت های مختلف خودرو نیازمند استفاده از محصولات تخصصی مربوط به همان قسمت می باشد. سطوح استیل نیز از نقاطی هستند که لکه های روی آن به راحتی پاک نمی شود و باید از موادی برای تمیز کردن آن ..

ناموجود

اسپری روان کننده و محافظ زنجیر زتکس-Zettex

(2)
ناموجود

اسپری روان کننده و محافظ زنجیر زتکس-Zettex ،این اسپری در واقع نوعی روان کننده ی عمومی و اسپری زنجیر بوده که عاری از هر نوع اسید و رزین ها می باشد. به پوست آسیب نمی رساند و همچنین خاصیت ضد آب کنند..

ناموجود

اسپری روغن جلا دهنده و براق کننده فلزات اتوسول-Autosol مدل Protective Oil

فروشنده: آباد بنیان پارس
(1)
ناموجود

به طور‌ کلی جلا دهنده‌ها حاوی ماده ای براق‌کننده می‌باشند که با سایش و اجرای آن‌ها بر روی سطح فلز لایه ای نازک ایجاد شده که وجود آن باعث نمایان شدن سطح نو و تمیز فلز می‌شوند. و آن را براق و ..

ناموجود

اسپری روغن و جلا دهنده استیل-NAG وورث Wurth Stainless Steel Cleaner Spray

(5)
ناموجود

اسپری روغن و جلا دهنده استیل-NAG وورث Wurth Stainless Steel Cleaner Spray، تمیزکننده و براق کننده سطوح استیل و فلزی می باشد. از ویژگی های فوق العاده اسپري روغن و جلا دهنده استیل- NAG ورث می توان ..

ناموجود

اسپری زنگ شوی و ضد زنگ بولتکس وورث Wurth Rust Remover

(2)
ناموجود

اسپری زنگ شوی و ضد زنگ بولتکس وورث Wurth Rust Remover دارای فرمولاسیونی قوی و موثر جهت از بین بردن زنگ روی قطعات فلزی است.اسپری زنگ شوی و ضد زنگ بولتکس وورث دارای مشخصات زیر است: فعالیت موی..

ناموجود

اسپری زنگ شوی و ضد زنگ دیورتکس-Divortex Rust Remover Spray

(1)
ناموجود

اسپری‌های ضد زنگ و اکسید، وسیله‌ای بسیار پرکاربرد هستند که با نفوذ به سطح هرگونه زنگ و باقی مانده قطعات فلزی را از سطح از بین می برند. به طور معمول، زنگ زدگی قطعات فلزی یک امر کاملا طبیعی است. به احتم..

ناموجود

اسپری زنگ شوی و ضد زنگ وورث Wurth Rost Off

(2)
ناموجود

اسپری زنگ شوی و ضد زنگ وورث Wurth Rost Off که مناسب برای سطوح فلزی است و دارای کیفیت بالاییست، گرد و غبار را بخوبی از روی این سطوح پاک می کند.از جمله ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر..

ناموجود

اسپری شوینده اتصالات برقی خودرو Soft99 مدل Gzox

(2)
ناموجود

اسپری شوینده اتصالات برقی خودرو Soft99 مدل Gzox , این شوینده به سرعت اتصالهای برقی را از آلودگیهایی مانند سولفاته و... پاک میکند تا جریان برق روانتر شود. چون زود خشک میشود اثر آنی دارد. روی سطحها..

ناموجود

اسپری ضد زنگ دیورتکس-Divortex

(1)
ناموجود

اسپری ضد زنگ دیورتکس-Divortex، در تمام سطوح فلزی که دچار زنگ زدگی ناشی از آب و رطوبت شده اند استفاده می شود.اسپری ضد زنگ دیورتکس-Divortex جهت پیچ های زنگ خورده سفت شده، ابزار، لوازم دستی، مو..

نمایش 1 تا 28 از 74 (3 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه