محافظ قطعات فلزی

محافظت از قطعات فلزی خودرو برای افزایش عمر آنها بسیار حائز اهمیت است. درصورتی که از قطعات فلزی اتومبیل به خوبی نگهداری نشود دچار زنگ زدگی می شوند و حرکت آنها به مرور زمان کند و عملکرد آنها با مشکل مواجه می شود. در دسته بندی محافظ قطعات فلزی انواع و اقسام تمیز کننده لنت و دیسک ترمز، روان کننده زنجیر و بلبرینگ، ضدزنگ و تمیزکننده، محافظ، تمیزکننده قطعات الکتریکی، جلادهنده و جرم گیر به صورت کاملا تخصصی با بهترین تاثیرگذاری و بدون اثرات مخرب روی سطوح فلزی موجود می باشد.

شبکه:

محلول پاک کننده براده آهن و گرد لنت و اکسیداسیون Labocosmetica مخصوص خودرو مدل P-RAY

(2)
327,000تومان

تمیزی خودرو در زیبایی و درخشش خودرو نقش بسزایی دارد. محلول پاک کننده براده آهن و گرد لنت و اکسیداسیون Labocosmetica مخصوص خودرو مدل P-RAY بدنه ، رینگ ها و شیشه های خودروی شما را را از بقایای..

اسپری تمیز و روان کننده زنجیر و بلبرینگ دنده مدل Catenoil Spray مفرا Mafra

(2)
243,000تومان

اسپری های روان کننده برای از بین بردن زنگ، پاک کردن و محافظت از سطوح آغشته به گریس و قیر و ...، از بین بردن صدای جیر جیر به کار می روند. این محصولات با نفوذ به سطح زنگ زده هرگونه آلودگی و بقایای فلزی ..

اسپری روغن جلا دهنده و براق کننده فلزات اتوسول-Autosol مدل Protective Oil

فروشنده: آباد بنیان پارس
(1)
132,000تومان

به طور‌ کلی جلا دهنده‌ها حاوی ماده ای براق‌کننده می‌باشند که با سایش و اجرای آن‌ها بر روی سطح فلز لایه ای نازک ایجاد شده که وجود آن باعث نمایان شدن سطح نو و تمیز فلز می‌شوند. و آن را براق و ..

اسپری رینگ شوی مفرا تمیزکننده مخصوص رینگ خودرو MAFRA مدل FALL-OUT

(1)
202,000تومان

زیبا به نظر رسیدن خودرو، به عوامل متعددی بستگی دارد، اما یکی از فاکتورهای مرتب بودن به نظر رسیدن خودرو، داشتن رینگ‌های تمیز و براق است. به دلیل آن‌که لاستیک‌ها با سطح جاده به طور دایم در تماس هستند، ز..

اسپری ضد زنگ روان کننده و پبچ باز کن مدل Sviting Rapid مفرا Mafra

(1)
150,000تومان

اسپری های روان کننده وسیله ای بسیار پرکاربرد هستند که با نفوذ به سطح هرگونه زنگ و باقی مانده قطعات فلزی را از سطح از بین می برند. اسپری ضد زنگ روان کننده و پبچ باز کن مدل Sviting Rapid مفرا Mafra..

اسپری محافظ سیلیکونی مخصوص اتصالات الکتریکی خودرو اتوسول-Autosol Silicone Spray

فروشنده: آباد بنیان پارس
(1)
119,000تومان

برای تمیز کردن و محافظت قسمت های مختلف خودرو می بایست از محصول تخصصی استفاده کرد. اتصالات الکتریکی ماشین از قسمت های بسیار حساس آن می‌باشد که باید دقت زیادی برای تمیز کردن و یا محافظت از آن داشت...

اسپری چندمنظوره تمیز و روان کننده دیورتکس-Divortex Multi Purpose Care Spray

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
80,000تومان

اسپری چندمنظوره تمیز و روان کننده دیورتکس Divortex، کلیه لکه ها، روغن، اثر چسب را از روی سطوح پاک می کند و قسمت هایی که به دلیل زنگ زدگی دچار آسیب شده اند را در خود حل کرده و آنها را ترمیم می کند. اسپ..

اسپری چندمنظوره محافظ تمیز و روان کننده مدل M7 Plus مفرا Mafra

(1)
200,000تومان

اسپری چندمنظوره محافظ تمیز و روان کننده مدل M7 Plus مفرا Mafra، هرنوع ماشین آلات، ابزار و قطعات را به سرعت و تمیز روان سازی می کند. این محصول به صورت کاملا موثر روی قطعات آسیب دیده و هر مکان..

اسپری یک لیتری تمیزکننده پاک کننده براده آهن و گرد لنت از سطوح خودرو Q2M Iron جیون-GYEON

فروشنده: کاور اتودیزاین
(1)
848,000تومان

اسپری یک لیتری تمیزکننده پاک کننده براده آهن و گرد لنت از سطوح خودرو Q2M Iron جیون-GYEON دارای فرمولاسیون بسیار قوی جهت تمیزکردن آلودگی هایی با منشاء فلزی می باشد. با توجه به اینکه در ترکیبات ساخ..

محلول پاک کننده کربن Labocosmetica کوچک مخصوص از بین برندن اثر دوده و کربن از اگزوز خودرو مدل Cronos

(1)
353,000تومان

به طور معمول در صورت مسدود شدن فیلتر هوا توسط گرد و غبار بیش از حد، امکان رسیدن هوا به سیلندرها بسیار زیاد می‌شود. در نتیجه، سوخت بیشتری به احتراق می‌رسد و در نهایت دود مشکی از اگزوز خارج می‌شود. این ..

اسپری ضد زنگ و روان کننده فور ایکس 4X مدل X-2013

(1)
25,000تومان

اسپری های روان کننده وسیله ای بسیار پرکاربرد هستند که با نفوذ به سطح هرگونه زنگ و باقی مانده قطعات فلزی را از سطح از بین می برند. اسپری ضد زنگ و روان کننده فور ایکس 4X، یک محصول روان کننده برای پیچ و ..

اسپری روان کننده اتصالات زنگ زده VD-60 کوییک کلین-Quick Clean Anti Rust Lubricant

(1)
40,000تومان

وجود بعضی از عوامل طبیعی و غیر طبیعی باعث زنگ زدگی آهن و استیل می‌شود. این اکسیده شدن آهن به راحتی از بین نمی‌رود و نیازمند مواد شوینده‌ی خاصی است. بیشتر قطعات خودرو فلزی هستند و همیشه در معرض آب به ه..

اسپری روان کننده و ضد زنگ پاور مخصوص خودرو Power مدل W0-400

فروشنده: شیبانی
(1)
31,500تومان

به طور معمول، زنگ زدگی قطعات فلزی یک امر کاملا طبیعی است. به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده که بعضی از وسایل‌ها به علت قرار گرفتن در مجاورت هوا، دچار زنگ زدگی شده‌اند. برای از بین بردن خوردگی و..

اسپری چند کاره روان ساز و محافظ کننده SX90 Plus سوناکس-Sonax

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(2)
280,000تومان 350,000تومان

زمانی که قسمت های فلزی مانند پیچ ها، فنرها، قفل ها، غلتک دچار زنگ زدگی می شوند بعد از اصطکاک مداوم فشار زیادی به قطعات وارد می شود و گاهی اوقات ممکن است موجب شکستگی آنها شود. محصولی که برای سهولت حرکت..

ناموجود

اسپری HHS 2000 وورث Wurth

(2)
ناموجود

اسپری HHS 2000 وورث Wurth دارای رنگی شفاف بوده و لایه ای نازک روی سطح ایجاد می کند که به صورت آنتی استاتیک عمل می کند. همچنین این محصول آلمانی از صدای قطعات در اثر اصطکاک جلوگیری نموده و در زمان ..

ناموجود

اسپری HHS 5000 وورث Wurth

(2)
ناموجود

اسپری HHS 5000 وورث Wurth، دارای رنگ شفاف بوده و لایه نازکی روی سطح ایجاد می کند که به صورت آنتی استاتیک عمل می کند. همچنین این محصول آلمانی از صدای قطعات در اثر اصطکاک جلوگیری نموده و در زمان بس..

ناموجود

پولیش آهن کمیکال گایز محافظ و بازساز مخصوص خودرو Chemical Guys مدل SPI 402 16

(0)
ناموجود

همواره یکی از راه‌های زدودن ناهمواری‌ها و ایجاد سطح صیقلی، استفاده از پولیش می‌باشد. این کار به دو روش مکانیکی و شیمیایی صورت می‌گیرد. در این مواقع می‌توان از پولیش آهن کمیکال گایز محافظ و بازسا..

ناموجود

پولیش متال مخصوص قسمت های فلزی خودرو مگ-MAG Metal Polish

فروشنده: کیش رنگ
(2)
ناموجود

با توجه به اینکه با گذر زمان سطوح فلزی دچار زنگ زدگی شده و یا براقیت خود را از دست می دهند و دیگر نمای اولیه را ندارند بنابراین می بایست با یک ترکیب مخصوص این درخشندگی را به سطوح فلزی برگرداند. پولیش ..

ناموجود

اسپری تمیز کننده دیسک ترمز و لنت مدل Deterjet Rapid مفرا Mafra

(0)
ناموجود

استفاده از تمیزکننده ها برای بهبود عملکرد سیستم ترمز و لنت خودرو به کار می رود که در نهایت موجب بالارفتن ایمنی خودروی شما می شود. اسپری تمیز کننده دیسک ترمز و لنت مدل Deterjet Rapid مفرا Mafra،&n..

ناموجود

اسپری تمیزکننده قطعات الکترونیکی و کنتاک دیورتکس-Divortex

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

قطعات الکترونیکی و کنتاک همواره در معرض رطوبت و آلودگی قرار دارند که سبب زنگ زدگی و بمرور آسیب مدار می‌شوند. از این رو محافظت از آنها در برابر زنگ ضدگی امری بسیار مهم است. امروزه تمیز کننده و ضد زنگ‌ه..

ناموجود

اسپری تمیزکننده قطعات و لنت ترمز شوی خودرو زتکس-Zettex

(1)
ناموجود

ذرات لنت ترمز در هر بار ترمز کردن به روی رینگ خودرو و بدنه ماشین ریخته می‌شود. این ذرات آسیب زیادی به رینگ و بدنه می‌زنند. یکی از راه‌های جلوگیری تمیز کردن منظم قطعات و لنت ترمز می‌باشد. اینکار سبب می..

ناموجود

اسپری تمیزکننده لنت و دیسک خودرو دیورتکس-Divortex Brake & Clutch Cleaner

فروشنده: دیورتکس ایران
(0)
ناموجود

اسپری تمیزکننده لنت و دیسک خودرو دیورتکس-Divortex Brake & Clutch Cleaner دارای مواد اولیه با کیفیت بالا می باشد. قدرت تمیز کنندگی بالا و تعمیر و نگهداری موثر از ویژگی های این محصول است. تمیز ..

ناموجود

اسپری تمیزکننده و لک بر سطوح استیل اتوسول-Autosol Steel Cleaner

فروشنده: آباد بنیان پارس
(1)
ناموجود

تمیز کردن قسمت های مختلف خودرو نیازمند استفاده از محصولات تخصصی مربوط به همان قسمت می باشد. سطوح استیل نیز از نقاطی هستند که لکه های روی آن به راحتی پاک نمی شود و باید از موادی برای تمیز کردن آن ..

ناموجود

اسپری روان کننده و محافظ زنجیر زتکس-Zettex

(2)
ناموجود

اسپری روان کننده و محافظ زنجیر زتکس-Zettex ،این اسپری در واقع نوعی روان کننده ی عمومی و اسپری زنجیر بوده که عاری از هر نوع اسید و رزین ها می باشد. به پوست آسیب نمی رساند و همچنین خاصیت ضد آب کنند..

ناموجود

اسپری روغن و جلا دهنده استیل-NAG وورث Wurth Stainless Steel Cleaner Spray

(5)
ناموجود

اسپری روغن و جلا دهنده استیل-NAG وورث Wurth Stainless Steel Cleaner Spray، تمیزکننده و براق کننده سطوح استیل و فلزی می باشد. از ویژگی های فوق العاده اسپري روغن و جلا دهنده استیل- NAG ورث می توان ..

ناموجود

اسپری زنگ شوی و ضد زنگ بولتکس وورث Wurth Rust Remover

(2)
ناموجود

اسپری زنگ شوی و ضد زنگ بولتکس وورث Wurth Rust Remover دارای فرمولاسیونی قوی و موثر جهت از بین بردن زنگ روی قطعات فلزی است.اسپری زنگ شوی و ضد زنگ بولتکس وورث دارای مشخصات زیر است: فعالیت موی..

ناموجود

اسپری زنگ شوی و ضد زنگ دیورتکس-Divortex Rust Remover Spray

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

اسپری‌های ضد زنگ و اکسید، وسیله‌ای بسیار پرکاربرد هستند که با نفوذ به سطح هرگونه زنگ و باقی مانده قطعات فلزی را از سطح از بین می برند. به طور معمول، زنگ زدگی قطعات فلزی یک امر کاملا طبیعی است. به احتم..

ناموجود

اسپری زنگ شوی و ضد زنگ وورث Wurth Rost Off

(2)
ناموجود

اسپری زنگ شوی و ضد زنگ وورث Wurth Rost Off که مناسب برای سطوح فلزی است و دارای کیفیت بالاییست، گرد و غبار را بخوبی از روی این سطوح پاک می کند.از جمله ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر..

نمایش 1 تا 28 از 66 (3 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه