کارواش بدون آب تمیز کننده بدنه خودرو

مهم‌ترين و حياتي‌ترين عامل تأمين رضايت خاطر کاربران خودرو در امر تميزي ماشين، حذف کامل هر گونه آلودگي از بدنه خودرو و ساير بخش‌هاي آن مي‌باشد. همچنين داشتن  خودرو با ظاهر کاملا پاکيزه، درخشان، بدون هيچ گونه لک و خش از نکات قابل توجه هر کاربر خودرو است. شستشوي خودرو از راه هاي مختلفي انجام مي شود. رايج ترين نوع شستشوي ماشين استفاده از آب تحت فشار سرد يا گرم مي باشد. با توجه به اينکه شستشوي ماشين آب زيادي را مصرف مي کند به تدريج با پيشرفت علم نانو که به حوزه کارواش نيز وارد شده است محصولاتي با عنوان کارواش بدون آب تمیز کننده بدنه خودرو در بازار عرضه شده است. زماني که آب به عنوان واسطه براي حل کردن مواد چسبنده وجود ندارد در کارواش بدون آب مواد بسيار ريز نانومتري در سطح نفوذ کرده و با ايجاد يک رشته بهم وصل شده و به الياف دستمال انتقال پيدا مي کنند و موجب پاک شدن کامل سطح بدنه خودرو از هرگونه آلودگي مي شود.

شبکه:

اسپری پاک کننده لکه قطرات آب مخصوص بدنه خودرو اس جی سی بی SGCB Water Spot Remover

فروشنده: ارابه ایران
(0)
650,000تومان

کاربران خودرو دوست دارند همواره ظاهر ماشین‌شان بی‌نقص، تمیز و براق باشد. شست‌وشوی منظم و اصولی خودرو با شامپو بدنه مناسب باعث می‌شوند سلامت بدنه و تمیزی خودرو حفظ گردد اما چالشی هم با خود به همراه دار..

محلول تمیز کننده و محافظ و براق کننده Labocosmetica مخصوص خودرو مدل PERFECTA QUICK DETAILER

(4)
670,000تومان

برای تمیز کردن خودرو می توان از محصولات متنوعی استفاده کرد و کیفیت و نوع عملکرد و هزینه این محصولات تعیین کننده انتخاب برای مشتری می باشد. محلول تمیز کننده و محافظ و براق کننده Labocosmetica مخصوص خود..

اسپری تمیز کننده و محافظ و براق کننده خودرو Quick Clean Quick Detailer

فروشنده: جنرال تولز
(0)
550,000تومان 585,000تومان

اسپری تمیز کننده و محافظ و براق کننده خودرو Quick Clean Quick Detailer نوعی تمیز کننده و واکس است، که به سرعت سطح بدنه ماشین را پوشش داده و براقیت زیادی را پدید می‌آورد. اسپری کارواش بدون آب براق..

اسپری واکس پر سرعت کوکمی - کخ کیمی تمیز کننده و محافظ سطوح خودرو Koch Chemie Allround Quick Shine

(1)
745,000تومان

همه صاحبان خودرو دوست دارند ماشینی تمیز، براق با ظاهری بی‌نقص داشته باشند اما عوامل محیطی بسیاری باعث آلودگی بدنه خودرو می‌شوند. باران، برف، غبارات محیطی، آلاینده‌های موجود در هوای شهری و... روی سطح ب..

اسپری واکس پر سرعت کوکمی-کخ کیمی تمیز کننده و محافظ سطوح خودرو Koch Chemie Qs Quick & Shine

(1)
600,000تومان

اغلب افراد به دنبال تهیه محصولی هستند که تمیز کردن سریع و بی دردسر بدنه خودرو را میسر نماید. چراکه مراجعه هفتگی به کارواش هزینه‌بر است و از طرفی کاری زمان‌بر نیز هست. استفاده از محصولات حاوی تمیز کنند..

اسپری کارواش بدون آب ووفر تمیز کننده و واکس بدنه خودرو Woofer Waterless Carwash

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
110,000تومان

زیبایی و شستشوی بدنه خودرو یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های صاحبان اتومبیل است. گاهی مراجعه به کارواش میسر نیست و شستشوی ماشین در منزل هم نیازمند محصولات بسیاری از جمله شامپو بدنه، انواع گان و... است. برای ..

مایع شستشوی بدون آب مفرا 4.5 لیتری کارواش بدون آب Mafra مدل EcoDry Detailer 2G

(1)
2,380,000تومان

رویای هر راننده‌ای اینست که خودرو خود را همچون روز اول نو، تمیز و درخشنده نگه دارد. خودرو براق و تمیز همواره جلب توجه کرده و به هنگام فروش نیز مشتری زیادی دارد. از این رو کارخانه‌های فعال در زمینه خود..

ناموجود

اسپری تمیز کننده و محافظ و براق کننده Labocosmetica مخصوص خودرو مدل PERFECTA QUICK DETAILER

(1)
ناموجود

برای تمیز کردن خودرو می توان از محصولات متنوعی استفاده کرد و کیفیت و نوع عملکرد و هزینه این محصولات تعیین کننده انتخاب برای مشتری می باشد. اسپری تمیز کننده و محافظ و براق کننده Labocosmetica مخصوص خود..

ناموجود

اسپری تمیز کننده، محافظ و براق کننده مفرا مخصوص سطوح خارجی خودرو Mafra Exterior Quick Detailer

(0)
ناموجود

تمیزی بدنه خودرو به اندازه پاکیزگی فضای داخلی آن مهم است. برای تمیز کردن خودرو می‌توان از محصولات متنوعی از جمله انواع شامپو، محصولات کارواش بدون آب و... استفاده کرد که کیفیت، نوع عملکرد و هزینه این م..

ناموجود

اسپری واکس و کارواش بدون آب مگ-MAG Waterless Carwash & Wax

(4)
ناموجود

تمیز کردن بدنه خودرو بخش مهمی در نگهداری از خودرو به حساب می‌آید و شستشوی منظم باعث می‌شود عوامل محیطی مانند گرد و خاک، شن و ماسه، باران و ... به بدنه خودرو در طولانی مدت آسیب نزند. همچنین استفاده از ..

ناموجود

اسپری واکس و کارواش بدون آب کمیکال گایز مخصوص خودرو Chemical Guys

(0)
ناموجود

تمیز بودن خودرو برای بیشتر کاربران خودرو، از اهمیت بالایی برخوردار است. برای تحقق این امر، تعداد محصولات متنوعی که برای نظافت و نگهداری خورد به بازار عرضه شده‌اند، روز به روز رو به افزایش است. تمامی ا..

ناموجود

اسپری پاک کننده لکه قطرات آب و مواد معدنی از روی بدنه خودرو مفرا Mafra Water Spot Mineral Remover

(1)
ناموجود

کاربران خودرو دوست دارند همواره ظاهر ماشین‌شان بی‌نقص، تمیز و براق باشد. شست‌وشوی منظم و اصولی خودرو با شامپو بدنه مناسب باعث می‌شوند سلامت بدنه و تمیزی خودرو حفظ گردد اما چالشی هم با خود به همراه دار..

ناموجود

مایع پاک کننده اثر لکه قطرات آب از روی بدنه خودرو سوناکس Sonax Profiline Waterspot Remover

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(1)
ناموجود

شستن خودرو و تمیز کردن آن برای بسیاری از کاربران، نوعی تفریح به حساب می‌آید، به شرطی که پس از اتمام کار، نتیجه‌ی دلخواهتان را دریافت کنند. موضوعی که بیشتر افراد پس از شست‌وشوی خودرو با آن مواجه می‌شون..

ناموجود

مایع کارواش بدون آب کمیکال گایز محلول تمیزکننده و واکس بدنه خودرو Chemical Guys Rinse Free Wash And Shine Car WASH

(0)
ناموجود

تمیز بودن خودرو برای بیشتر کاربران خودرو، از اهمیت بالایی برخوردار است. برای تحقق این امر، محصولات متنوعی برای نظافت خودرو به بازار عرضه شده‌ و روز به روز رو به افزایش است. تمامی این محصولات جهت آسان ..

ناموجود

ژل پاک کننده اثر لکه قطرات آب از روی بدنه خودرو کمیکال گایز Chemical Guys Water Spot Remover

(0)
ناموجود

یکی از مشکلاتی که اکثراً برای کاربران خودرو پیش می‌آید، باقی ماندن لکه قطرات آب پس از بارش باران و شستشوی بدنه ماشین در کارواش است. قطرات آب حاوی مواد معدنی است که پس از تبخیر آب، این مواد معدنی ..

ناموجود

اسپری شامپو واکس نانووا شوینده و براق کننده دو فاز خودرو Nanova

(1)
ناموجود

اسپری شامپو واکس نانووا شوینده و براق کننده دو فاز خودرو Nanova، با ph خنثی و بدون فسفات، دارای قدرت پاک کنندگی قوی است. همچنین قدرت جلادهندگی و آنتی استاتیک بالایی دارد.کشورما، دچار کمبود م..

ناموجود

اسپری پاک کننده اثر قطرات آب 500 میلی لیتری مخصوص بدنه خودرو Q2M WaterSpot جیون-GYEON

(4)
ناموجود

بارندگی اگر مزیت‌هایی داشته باشد، اما معایبی هم دارد. همیشه بعد از قطع شدن باران، اثر خشک شدن قطراتی که برروی شیشه مانده‌اند، باعث کثیفی شیشه و در نهایت کاهش دید راننده می‌شوند. این مسئله فقط مربوط به..

ناموجود

اسپری کارواش بدون آب برسی تمیز کننده و آبگریز کننده بدنه خودرو Bersi Waterless car Wash

فروشنده: شیبانی
(0)
ناموجود

شستشوی بدنه خودرو یکی از اصلی‌ترین دغدغه صاحبان اتومبیل است. چراکه نیازمند مکان و لوازم مناسب جهت اینکار است و امکان مراجعه به کارواش در هر زمانی میسر نیست. شما می‌توانید با تهیه اسپری کارواش بدون آب،..

ناموجود

اسپری کارواش بدون آب تام کلین تمیز کننده و واکس بدنه خودرو Tam Clean Waterless car Wash

(1)
ناموجود

شستشوی بدنه خودرو یکی از اصلی‌ترین دغدغه صاحبان اتومبیل است. چراکه نیازمند مکان و لوازم مناسب جهت اینکار است و امکان مراجعه به کارواش در هر زمانی میسر نیست. شما می‌توانید با تهیه اسپری کارواش بدون آب،..

ناموجود

اسپری کارواش بدون آب تیک آف با خاصیت براق کنندگی سطوح خارجی خودرو Take Off Lightening fast Spray Wax

(0)
ناموجود

اسپری کارواش بدون آب تیک آف با خاصیت براق کنندگی سطوح خارجی خودرو Take Off Lightening fast Spray Wax نوعی واکس مایع است که به سرعت سطح بدنه ماشین را پوشش داده و براقیت زیادی را پدید می‌آورد. اسپر..

ناموجود

اسپری کارواش بدون آب خودرو آویسا مدل نانو AV-450DB1112 حجم 450 میلی لیتر

(1)
ناموجود

اسپری کارواش بدون آب خودرو آویسا مدل نانو AV-450DB1112 حجم 450 میلی لیتر، پاک کننده، براق کننده و محافظ رنگ خودرو بدون نیاز به آب است. این محصول در مصرف آب صرفه جویی کرده و از انتشار آلودگی به محیط زی..

ناموجود

اسپری کارواش بدون آب مخصوص شست و شوی خودرو پژوهش Pazhouhesh

(0)
ناموجود

دیگر نیازی به صرف زمان زیاد در کارواش‌ها یا شست‌وشوی اتومبیل با کف و آب نیست. با توجه به پیشرفت در صنعت تولید محصولات مراقبتی خودرو، امکان شست‌وشو و واکس بدنه و داخل خودرو، بدون مصرف حتی یک قطره آب مه..

ناموجود

اسپری کارواش بدون آب مفرا Mafra Fast Cleaner

(6)
ناموجود

رویای هر راننده‌ای اینست که خودرو خود را همچون روز اول نو، تمیز و درخشنده نگه دارد. خودرو براق و تمیز همواره جلب توجه کرده و به هنگام فروش نیز مشتری زیادی دارد. از این رو کارخانه‌های فعال در زمینه خو..

ناموجود

اسپری کارواش بدون آب نانوسان تمیز کننده و براق کننده بدنه خودرو NanoSun Waterless Carwash

فروشنده: شیبانی
(0)
ناموجود

تمیز بودن خودرو برای بیشتر کاربران خودرو، از اهمیت بالایی برخوردار است. برای تحقق این امر، تعداد محصولات متنوعی که برای نظافت و نگهداری خودرو به بازار عرضه شده‌اند، روز به روز رو به افزایش است. تمامی ..

ناموجود

اسپری کارواش سریع بدون آب با خاصیت آب‌گریزی مخصوص بدنه خودروهای مات Q2M Cure Matte جیون-GYEON

(1)
ناموجود

با توجه به عوامل بسیاری از جمله آلودگی هوا، باران و ... بدنه خودرو در معرض کثیفی است. همانطور که می‌دانید اگر بدنه خودرو به موقع پاک نشود و آلودگی برای مدت طولانی بر روی سطح بدنه بماند، ممکن..

ناموجود

اسپری کارواش و واکس سریع بدون آب 1 لیتر مخصوص بدنه خودرو Q2M Quick Detailer جیون کوارتز GYEON

(3)
ناموجود

اسپری کارواش و واکس سریع بدون آب 1 لیتر مخصوص بدنه خودرو Q2M Quick Detailer جیون کوارتز پاسخی مناسب به تمامی نیازهای افراد مشتاق به امور دیتیلینگ خودرو است. این محصول هر نوع آلودگی و لکه را پاک می‌کند..

ناموجود

اسپری کارواش و واکس سریع بدون آب 400 میلی لیتری GYEON مخصوص بدنه خودرو مدل Q2M Quick Detailer جیون کوارتز

(0)
ناموجود

اسپری کارواش و واکس سریع بدون آب 400 میلی لیتری GYEON مخصوص بدنه خودرو مدل Q2M Quick Detailer جیون کوارتز پاسخی مناسب به تمامی نیازهای افراد مشتاق به امور دیتیلینگ خودرو است. این محصول ..

ناموجود

ست براق کننده و کارواش بدون آب مخصوص شستشوی بدنه خودرو پی جی-PG PermaGlass

(1)
ناموجود

ست براق کننده و کارواش بدون آب مخصوص شستشوی بدنه خودرو پی جی-PG PermaGlass، دارای فرمولاسیونی است که حاوی مواد پاک کننده با کیفیت است و براحتی و بدون نیاز به آب اثر روغن، دوده، آلودگی و غیره را پ..

نمایش 1 تا 28 از 39 (2 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه