کارواش بدون آب تمیز کننده بدنه خودرو

مهم‌ترين و حياتي‌ترين عامل تأمين رضايت خاطر کاربران خودرو در امر تميزي ماشين، حذف کامل هر گونه آلودگي از بدنه خودرو و ساير بخش‌هاي آن مي‌باشد. همچنين داشتن  خودرو با ظاهر کاملا پاکيزه، درخشان، بدون هيچ گونه لک و خش از نکات قابل توجه هر کاربر خودرو است. شستشوي خودرو از راه هاي مختلفي انجام مي شود. رايج ترين نوع شستشوي ماشين استفاده از آب تحت فشار سرد يا گرم مي باشد. با توجه به اينکه شستشوي ماشين آب زيادي را مصرف مي کند به تدريج با پيشرفت علم نانو که به حوزه کارواش نيز وارد شده است محصولاتي با عنوان کارواش بدون آب تمیز کننده بدنه خودرو در بازار عرضه شده است. زماني که آب به عنوان واسطه براي حل کردن مواد چسبنده وجود ندارد در کارواش بدون آب مواد بسيار ريز نانومتري در سطح نفوذ کرده و با ايجاد يک رشته بهم وصل شده و به الياف دستمال انتقال پيدا مي کنند و موجب پاک شدن کامل سطح بدنه خودرو از هرگونه آلودگي مي شود.

شبکه:

محلول تمیز کننده و محافظ و براق کننده Labocosmetica مخصوص خودرو مدل PERFECTA QUICK DETAILER

(2)
450,000تومان

برای تمیز کردن خودرو می توان از محصولات متنوعی استفاده کرد و کیفیت و نوع عملکرد و هزینه این محصولات تعیین کننده انتخاب برای مشتری می باشد. محلول تمیز کننده و محافظ و براق کننده Labocosmetica مخصوص خود..

اسپری تمیز کننده و محافظ و براق کننده خودرو Quick Clean Quick Detailer

فروشنده: جنرال تولز
(0)
360,000تومان

اسپری تمیز کننده و محافظ و براق کننده خودرو Quick Clean Quick Detailer نوعی تمیز کننده و واکس است، که به سرعت سطح بدنه ماشین را پوشش داده و براقیت زیادی را پدید می‌آورد. اسپری کارواش بدون آب براق..

اسپری کارواش بدون آب برسی تمیز کننده و آبگریز کننده بدنه خودرو Bersi Waterless car Wash

فروشنده: شیبانی
(0)
40,000تومان

شستشوی بدنه خودرو یکی از اصلی‌ترین دغدغه صاحبان اتومبیل است. چراکه نیازمند مکان و لوازم مناسب جهت اینکار است و امکان مراجعه به کارواش در هر زمانی میسر نیست. شما می‌توانید با تهیه اسپری کارواش بدون آب،..

اسپری کارواش بدون آب تام کلین تمیز کننده و واکس بدنه خودرو Tam Clean Waterless car Wash

فروشنده: تام کلین
(1)
75,400تومان

شستشوی بدنه خودرو یکی از اصلی‌ترین دغدغه صاحبان اتومبیل است. چراکه نیازمند مکان و لوازم مناسب جهت اینکار است و امکان مراجعه به کارواش در هر زمانی میسر نیست. شما می‌توانید با تهیه اسپری کارواش بدون آب،..

اسپری کارواش بدون آب مفرا Mafra Fast Cleaner

(6)
150,000تومان

رویای هر راننده‌ای اینست که خودرو خود را همچون روز اول نو، تمیز و درخشنده نگه دارد. خودرو براق و تمیز همواره جلب توجه کرده و به هنگام فروش نیز مشتری زیادی دارد. از این رو کارخانه‌های فعال در زمینه خو..

اسپری کارواش سریع بدون آب با خاصیت آب‌گریزی مخصوص بدنه خودروهای مات Q2M Cure Matte جیون-GYEON

فروشنده: کاور اتودیزاین
(1)
830,000تومان

با توجه به عوامل بسیاری از جمله آلودگی هوا، باران و ... بدنه خودرو در معرض کثیفی است. همانطور که می‌دانید اگر بدنه خودرو به موقع پاک نشود و آلودگی برای مدت طولانی بر روی سطح بدنه بماند، ممکن..

مایع پاک کننده اثر قطرات آب Labocosmetica مخصوص بدنه خودرو مدل ENERGO

(1)
420,000تومان

در فصولی که باران زیاد می‌بارد و یا حتی در مواقعی که خودرو را می‌شویید. پیش می‌آید که لکه‌های آب و یا ردی از آن‌ها بر روی شیشه و یا بدنه خودرو بماند. گاهی این لکه‌ها به راحتی پاک نمی‌شوند و نیازمند مح..

ناموجود

اسپری تمیز کننده و محافظ و براق کننده Labocosmetica مخصوص خودرو مدل PERFECTA QUICK DETAILER

(1)
ناموجود

برای تمیز کردن خودرو می توان از محصولات متنوعی استفاده کرد و کیفیت و نوع عملکرد و هزینه این محصولات تعیین کننده انتخاب برای مشتری می باشد. اسپری تمیز کننده و محافظ و براق کننده Labocosmetica مخصوص خود..

ناموجود

اسپری واکس و کارواش بدون آب مگ-MAG Waterless Carwash & Wax

فروشنده: کیش رنگ
(4)
ناموجود

تمیز کردن بدنه خودرو بخش مهمی در نگهداری از خودرو به حساب می‌آید و شستشوی منظم باعث می‌شود عوامل محیطی مانند گرد و خاک، شن و ماسه، باران و ... به بدنه خودرو در طولانی مدت آسیب نزند. همچنین استفاده از ..

ناموجود

اسپری واکس و کارواش بدون آب کمیکال گایز مخصوص خودرو Chemical Guys

(0)
ناموجود

تمیز بودن خودرو برای بیشتر کاربران خودرو، از اهمیت بالایی برخوردار است. برای تحقق این امر، تعداد محصولات متنوعی که برای نظافت و نگهداری خورد به بازار عرضه شده‌اند، روز به روز رو به افزایش است. تمامی ا..

ناموجود

مایع پاک کننده اثر لکه قطرات آب از روی بدنه خودرو سوناکس Sonax Profiline Waterspot Remover

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(1)
ناموجود

شستن خودرو و تمیز کردن آن برای بسیاری از کاربران، نوعی تفریح به حساب می‌آید، به شرطی که پس از اتمام کار، نتیجه‌ی دلخواهتان را دریافت کنند. موضوعی که بیشتر افراد پس از شست‌وشوی خودرو با آن مواجه می‌شون..

ناموجود

اسپری شامپو واکس نانووا شوینده و براق کننده دو فاز خودرو Nanova

(1)
ناموجود

اسپری شامپو واکس نانووا شوینده و براق کننده دو فاز خودرو Nanova، با ph خنثی و بدون فسفات، دارای قدرت پاک کنندگی قوی است. همچنین قدرت جلادهندگی و آنتی استاتیک بالایی دارد.کشورما، دچار کمبود م..

ناموجود

اسپری واکس پر سرعت کوکمی-کخ کیمی تمیز کننده و محافظ سطوح خودرو Koch Chemie Qs Quick & Shine

(0)
ناموجود

اغلب افراد به دنبال تهیه محصولی هستند که تمیز کردن سریع و ب دردسر بدنه خودرو را میسر نماید. چراکه مراجعه هفتگی به کارواش هزینه‌بر است و از طرفی کاری زمان‌بر نیز هست. استفاده از محصولات حاوی تمیز کننده..

ناموجود

اسپری پاک کننده اثر قطرات آب 500 میلی لیتری مخصوص بدنه خودرو Q2M WaterSpot جیون-GYEON

فروشنده: کاور اتودیزاین
(4)
ناموجود

بارندگی اگر مزیت‌هایی داشته باشد، اما معایبی هم دارد. همیشه بعد از قطع شدن باران، اثر خشک شدن قطراتی که برروی شیشه مانده‌اند، باعث کثیفی شیشه و در نهایت کاهش دید راننده می‌شوند. این مسئله فقط مربوط به..

ناموجود

اسپری کارواش بدون آب تیک آف با خاصیت براق کنندگی سطوح خارجی خودرو Take Off Lightening fast Spray Wax

(0)
ناموجود

اسپری کارواش بدون آب تیک آف با خاصیت براق کنندگی سطوح خارجی خودرو Take Off Lightening fast Spray Wax نوعی واکس مایع است که به سرعت سطح بدنه ماشین را پوشش داده و براقیت زیادی را پدید می‌آورد. اسپر..

ناموجود

اسپری کارواش بدون آب خودرو آویسا مدل نانو AV-450DB1112 حجم 450 میلی لیتر

(1)
ناموجود

اسپری کارواش بدون آب خودرو آویسا مدل نانو AV-450DB1112 حجم 450 میلی لیتر، پاک کننده، براق کننده و محافظ رنگ خودرو بدون نیاز به آب است. این محصول در مصرف آب صرفه جویی کرده و از انتشار آلودگی به محیط زی..

ناموجود

اسپری کارواش بدون آب مخصوص شست و شوی خودرو پژوهش Pazhouhesh

فروشنده: کیش رنگ
(0)
ناموجود

دیگر نیازی به صرف زمان زیاد در کارواش‌ها یا شست‌وشوی اتومبیل با کف و آب نیست. با توجه به پیشرفت در صنعت تولید محصولات مراقبتی خودرو، امکان شست‌وشو و واکس بدنه و داخل خودرو، بدون مصرف حتی یک قطره آب مه..

ناموجود

اسپری کارواش و واکس سریع بدون آب 1 لیتر مخصوص بدنه خودرو Q2M Quick Detailer جیون کوارتز GYEON

فروشنده: کاور اتودیزاین
(3)
ناموجود

اسپری کارواش و واکس سریع بدون آب 1 لیتر مخصوص بدنه خودرو Q2M Quick Detailer جیون کوارتز پاسخی مناسب به تمامی نیازهای افراد مشتاق به امور دیتیلینگ خودرو است. این محصول هر نوع آلودگی و لکه را پاک می‌کند..

ناموجود

اسپری کارواش و واکس سریع بدون آب 400 میلی لیتری GYEON مخصوص بدنه خودرو مدل Q2M Quick Detailer جیون کوارتز

فروشنده: کاور اتودیزاین
(0)
ناموجود

اسپری کارواش و واکس سریع بدون آب 400 میلی لیتری GYEON مخصوص بدنه خودرو مدل Q2M Quick Detailer جیون کوارتز پاسخی مناسب به تمامی نیازهای افراد مشتاق به امور دیتیلینگ خودرو است. این محصول ..

ناموجود

ست براق کننده و کارواش بدون آب مخصوص شستشوی بدنه خودرو پی جی-PG PermaGlass

(1)
ناموجود

ست براق کننده و کارواش بدون آب مخصوص شستشوی بدنه خودرو پی جی-PG PermaGlass، دارای فرمولاسیونی است که حاوی مواد پاک کننده با کیفیت است و براحتی و بدون نیاز به آب اثر روغن، دوده، آلودگی و غیره را پ..

ناموجود

مجموعه کارواش بدون آب تام کلین مدل TC-009 به همراه کنسانتره (پک 50 مرتبه ای کارواش بدنه)

(2)
ناموجود

مجموعه کارواش نانو تام کلین مدل TC-009 به همراه کنسانتره بدون استفاده از آب انجام می پذیرد و برای افزایش راندمان در این روش از مواد ساخته شده توسط فناوری نانو بهره گرفته شده است. این فرمولاسیون ع..

ناموجود

پک اسپری کارواش بدون آب به همراه دستمال مایکروفایبر تام کلین تمیز کننده و واکس بدنه خودرو Tam Clean All Surface Wash & Wax

فروشنده: تام کلین
(1)
ناموجود

شستشوی بدنه خودرو یکی از اصلی‌ترین دغدغه صاحبان اتومبیل است. چراکه نیازمند مکان و لوازم مناسب جهت اینکار است و امکان مراجعه به کارواش در هر زمانی میسر نیست. شما می‌توانید با تهیه اسپری کارواش بدون آب،..

ناموجود

پک کارواش بدون آب تام کلین مخصوص تمیز کردن خودرو Tam Clean Waterless Carwash Pack

(1)
ناموجود

می دانیم که تمیز کردن خودرو امری ضروری است و باید مرتبا در فواصل کوتاه انجام شود. بعضی صاحبان خودرو ممکن است تمایل داشته باشند با استفاده از محصولات شستشوی بدنه و داخل خودرو که استفاده از آنها نی..

ناموجود

ژل شستشوی و کارواش بدون آب خودرو پژوهش Pazhouhesh

فروشنده: کیش رنگ
(0)
ناموجود

دیگر نیازی به صرف زمان زیاد در کارواش ها یا شستشوی اتومبیل با کف و آب نیست، از هم اکنون امکان شستشو و واکس بدنه و داخل خودرو، بدون مصرف حتی یک قطره آب مهیا شده است. ژل شستشوی و کارواش بدون آب خودرو پژ..

ناموجود

کنسانتره 1 در 20 کارواش بدون آب تام کلین مدل TC-100020exnc

(1)
ناموجود

کنسانتره 1 در 20 کارواش بدون آب تام کلین مدل TC-100020exnc بدون آب با فناوری نانو با فرمولاسیون ویژه جهت نظافت خودروی شما نیاز به استفاده از آب ندارد و بهترین جایگزین برای کارواش های سنتی می باشد..

ناموجود

کیت واکس و کارواش بدون آب کمیکال گایز مخصوص خودرو Chemical Guys مدل HOL 401

(0)
ناموجود

برای تمیز کردن و شست‌وشوی خودرو شما همیشه نیاز به استفاده از آب ندارید. امروزه به لطف پیشرفتی که در تولید محصولات متنوع دیتیلینگ رخ داده است، یک سری از کالاهایی که روانه‌ی بازار می‌شوند، تحت عنوان کار..

ناموجود

​اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز

(1)
ناموجود

اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز Mothers خودروی شما را بدون نیاز به آب تمیز می کند و بدنه آن را می شوید. دقیقا همانند شوینده های قوی که با آن ها خودرو خود را می شویید اسپری واکس و کارواش بدون آب..

ناموجود

اسپری کارواش سريع بزرگ مادرز

(1)
ناموجود

اسپري کارواش سريع بزرگ مادرز Mothers راه حلي قطعي براي درخشان و زيبا کردن رنگ بدنه خودرو شماست. در هر مکاني يا و هر نقطه از خودرو را که ميخواهيد خاک گيري و تميز کرده و يا ماشين خود را آمده و درخشان ک..

نمایش 1 تا 28 از 30 (2 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه