انژکتور شوی و مکمل سوخت خودرو

مکمل بنزین اکتان بوستر موتور شوی محافظ قطعات فلزی تمیز کننده و محافظ پلاستیک

برای عملکرد بهتر موتور و کاهش آلایندگی، باید سوزن‌های انژکتور تمیز باشند. چرا که در صورت تمیز بودن، آن‌ها دارای عملکرد بهتری می‌باشند. در غیر اینصورت عمل پاشش سوخت به خوبی انجام نمی‌گیرد. انژکتورها نیاز به تمیز کردن دارند و در صورت رقیق بودن موجب ایجاد خطا در ECU می شوند. در این حالت موتور خودرو از کار می‌ایستد و چراغ چک روشن می‌شود که نشان‌دهنده خرابی ECU است. روش کارسازی که در این زمان وجود دارد، استفاده از انژکتورشوی‌ها است که در این قسمت انواع و اقسام آن‌ها وجود دارد. از طرفی دیگر مکمل‌های بنزین، سیالاتی هستند که برای افزایش راندمان احتراق به باک اضافه می‌شوند. در حقیقت چون موتورهای احتراق داخلی در سوزاندن کامل سوخت، توانایی کافی ندارند، به همین دلیل از خود رسوبات به جا می‌گذارند. بنابراین برای افزایش کیفیت احتراق سوخت، شرکت‌های خودروسازی مکمل‌های سوخت را توصیه می‌کنند.شبکه:

اسپری انژکتور شور پاور

فروشنده: شیبانی
(2)
16,700تومان

اسپری انژکتور شور پاور، دارای فرمولاسیونی ویژه برای تمیز کردن انژکتور خودرو می باشد. این محصول تمیز کننده و محافظت کننده انژکتور می باشد. با استفاده از این محصول قدرت و شتاب خودرو افزایش می یابد. ..

اسپری انژکتورشوی خودرو کوئیک کلین Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
60,000تومان

مراقبت از موتور خودرو و همه قسمتهای مربوط به آن بسیار مهم است زیرا عملکرد و قدرت و شتاب موتور به کار کردن درست کلیه قطعات و هماهنگی آنها مرتبط است. کیفیت پایین بنزین معمولی و ..

اسپری انژکتورشوی و تمیز کننده سیستم سوخت مدل Reset مفرا Mafra

(3)
313,000تومان

انژکتور مانند قلب خودرو می باشد و همان طور که خون در قلب انسان پمپاژ میشود تمامی آلودگی ها و آشغال های موجود در بنزین در انژکتور می ماند و آن را کثیف می کند. پس بهتر است هرچند وقت یک با..

انژکتورشوی لیکومولی تمیز کننده سیستم سوخت خودرو LIQUI MOLY

(0)
230,000تومان

کیفیت پایین بنزین معمولی و ناخالصی های موجود در آن همیشه نارضایتی صاحبان خودرو را به همراه داشته است و سبب افزایش مراجعات مکرر مردم به تعمیرگاه های انژکتور و کاربراتور به علت نقص فنی خودرو شده است.&nb..

انژکتورشوی کوئیک کلین تمیز کننده سیستم سوخت خودرو Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
90,000تومان

سیستم سوخت خودرو نقش بسیار اساسی در کار کردن صحیح موتور و متعلقات آن دارد. در صورتی که سیستم سوخت به درستی کار کند در کاهش مصرف سوخت و عملکرد موتور خودرو بسیار تاثیرگذار است. مراقبت از ..

تمیز کننده سیستم سوخت ووفر انژکتورشوی خودرو Woofer مدل Complete Engine Treatment

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
95,000تومان

موتور ماشین از قطعاتی است که باید توجه ویژه به آن داشت و عوامل زیادی در عملکرد آن موثر است. یک راه عالی برای افزایش قدرت و گشتاور موتور ماشین استفاده از مکمل های بنزین و اکتان بوسترها می باشد. سیستم ا..

تمیزکننده سیستم سوخت ورث محلول انژکتور شوی وورث Wurth

(1)
295,000تومان

بعد از مدتی پیش می‌آید که کارایی موتور با کاهش رو به رو شود و متاسفانه مشکل آنجاست که الکل با اکسیژن ترکیب می‌شود و به عنوان یک ترکیب جانبی امولسیون شده غیر قابل سوخت در می‌آید. رفته رفته این پدیده و ..

تمیزکننده کاتالیزور و سیستم سوخت خودرو لیکومولی LIQUI MOLY مدل CATALYTIC-SYSTEM CLEAN

(1)
280,000تومان

استفاده از مکمل‌های بنزین و اکتان بوسترها یک راه‌حل امن و مطمئن برای بالا بردن قدرت و گشتاور موتور است. تمیزکننده کاتالیزور و سیستم سوخت خودرو لیکومولی یکی از محصولاتی است که علاوه بر افزایش توا..

مکمل سوخت مخصوص خودروهای بنزینی Gold Eagle مدل Performance Boost 104

فروشنده: کاراخودرو
(0)
260,000تومان

استفاده از مکمل‌ سوخت برای خودرو مزیت‌های بسیاری را به همراه دارد که از جمله: تمیز شدن سیستم سوخت، بهبود عملکرد کاتالیزورها و ... می‌باشد. یکی از محصولاتی که به تازگی وارد بازار شده و توانسته در مدت ک..

مکمل سوخت و انژکتورشوی مخصوص خودرو Boostane

فروشنده: پترو مایسا
(0)
35,000تومان

مکمل سوخت و انژکتورشوی مخصوص خودرو Boostaneسیستم سوخت رسانی را از خوردگی محافظت می کند.رسوبات را از انژکتور و تقسیم کننده های سوخت پاک می کند.کنترل دقیق انژکتور را میسر و مطمن می سازد و به دلیل تزریق ..

اسپری انژکتورشوی فور ایکس 4X مدل X-2045A

(0)
22,000تومان

موضوعی که برای بیشتر کاربران خودرو مهم است، عملکرد بهتر خودرو و همچنین ماندگاری هر چه بیشتر آن است. سوالی که در ارتباط با این موضوع پیش می‌آید آن است که آیا برای تحقق این امر باید از انژکتورشوی&n..

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی بلینکر-Blinker

فروشنده: شرکت آرنگ
(1)
117,000تومان

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی بلینکر-Blinker، افزودنی به ﺑﻨﺰﯾﻦ جهت ﺗﻤﯿﺰ ﮐﺮدن ﻣﻮﺗﻮرھﺎی اﻧﮋﮐﺘﻮری خودرو می باشد.انژکتورشوی Blinker ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺷﻮﻧﺪه و ﺧﻨﺜﯽ ﮐﻨﻨﺪه غلظت های اﺳﯿﺪی سوخت مصرفی خودرو اس..

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی دی جی DG

(0)
20,000تومان

موتور ماشین مهمترین قسمت آن می باشد زیرا عملکرد آن روی تمامی قسمت های دیگر تاثیرگذار است. سیستم سوخت ماشین نیز وابسته به موتور ماشین است و عملکرد این دو کنار هم باعث رانندگی ایمن و بدون مشکل می شود. ت..

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی فور ایکس 4X مدل X-1098

(0)
25,000تومان

موضوعی که برای بیشتر کاربران خودرو مهم است، عملکرد بهتر خودرو و همچنین ماندگاری هر چه بیشتر آن است. سوالی که در ارتباط با این موضوع پیش می‌آید آن است که آیا برای تحقق این امر باید از انژکتورشوی و تمیز..

ناموجود

اسپری تمیز کننده سیستم سوخت وورث

(3)
ناموجود

اسپری تمیز کننده سیستم سوخت وورث برای همه کاربراتور و موتور تزریق بنزین پاک کننده ی موتورهای تزریق، محفظه احتراق و مخزن  کاهش مصرف افزایش سوخت  بهبود موتور درعملکرد  مق..

ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی خودرو ادلر-Adler

فروشنده: بازرگانی البرز
(0)
ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی خودرو ادلر-Adler، از سیستم انژکتور خودرو محافظت کرده و دارای کارایی عالی در تمامی دماهاست. این محصول تا 20 درصد مصرف سوخت را کاهش می دهد و موجب کاهش صدای موتور می شود...

ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی خودرو تکنوتاپ-TechnoTop

فروشنده: بازرگانی البرز
(0)
ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی خودرو تکنوتاپ-TechnoTop، از سیستم انژکتور خودرو محافظت کرده و دارای کارایی عالی در تمامی دماهاست. این محصول تا 20 درصد مصرف سوخت را کاهش می دهد و موجب کاهش صدای م..

ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی سوناکس

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(6)
ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت سوناکس، از با کیفیت ترین محصولات حال حاضر در بازار می باشد. تمیز کننده سیستم سوخت سوناکس، افزودنی قوی جهت کمک به سیستم سوخت است که با ایجاد حداکثر توان موجب کاهش مصرف سوخت می شود..

ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی ماشین و مکمل بنزین خودرو اکتان بوستر خودرو ادلر-Adler

فروشنده: بازرگانی البرز
(0)
ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی ماشین و مکمل بنزین خودرو اکتان بوستر خودرو ادلر-Adler، سیستم سوخت خودرو را به طور کامل از باک خودرو تا محفظه احتراق تمیز می کند. این محصول از ته نشین شدن آلودگی های نا..

ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی ماشین و مکمل بنزین خودرو اکتان بوستر خودرو تکنوتاپ-TechnoTop

فروشنده: بازرگانی البرز
(0)
ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی ماشین و مکمل بنزین خودرو اکتان بوستر خودرو تکنوتاپ-TechnoTop، سیستم سوخت خودرو را به طور کامل از باک خودرو تا محفظه احتراق تمیز می کند. این محصول از ته نشین شدن آ..

ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی پرستون-Prestone

(3)
ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی پرستون-Prestone شوینده بسیار قوی سوزن ها و دریچه های ورودی انژکتور خودرو شما می باشد. محلول انژکتورشوی پرستون با دارا بودن فرمولاسیون خاص طراحی شده تا در سریع ترین زم..

ناموجود

قرص تمیز کننده سیستم سوخت انژکتور شوی داینوتب-Dyno Tab

(3)
ناموجود

قرص تمیز کننده سیستم سوخت انژکتور شوی داینوتب-Dyno Tab ، پاک کننده انژکتور اصلاح کننده سوخت، مانند بهبود بخشیدن به عملکرد مواد شوینده، پاک کننده انژکتور و محافظت در برابر مواد مضر است. داینوتب پل..

ناموجود

محلول انژکتور شوی تمیز کننده سیستم سوخت TUNE-UP مخصوص انواع وسایل نقلیه گام اوت-Gumout

(2)
ناموجود

محلول انژکتور شوی تمیز کننده سیستم سوخت TUNE-UP مخصوص انواع وسایل نقلیه گام اوت-Gumout افزودنی قوی جهت کمک به سیستم سوخت برای رسیدن یه حداکثر توان و کاهش مصرف سوخت، جهت پاک کردن کاربراتور، سوزن های ان..

ناموجود

محلول انژکتور شوی تمیز کننده سیستم سوخت اتومبیل گام اوت-Gumout

(3)
ناموجود

محلول انژکتور شوی تمیز کننده سیستم سوخت اتومبیل گام اوت-Gumout​ افزودنی قوی جهت کمک به سیستم سوخت برای رسیدن یه حداکثر توان و کاهش مصرف سوخت، جهت پاک کردن کاربراتور، سوزنهای انژکتور، سوپاپ سوخت، مانیف..

ناموجود

محلول انژکتور شوی تمیز کننده سیستم مدار سوخت ماشین گام اوت-Gumout

(2)
ناموجود

محلول انژکتور شوی تمیز کننده سیستم مدار سوخت ماشین گام اوت-Gumout افزودنی قوی جهت کمک به سیستم سوخت برای رسیدن یه حداکثر توان و کاهش مصرف سوخت است. همچنین جهت پاک کردن کاربراتور، سوزن های انژکتور، سوپ..

ناموجود

محلول انژکتور شوی تمیز کننده کامل مدار سوخت خودرو پرستون-Prestone

(1)
ناموجود

محلول انژکتور شوی تمیز کننده کامل مدار سوخت خودرو پرستون-Prestone شوینده بسیار قوی سوزن ها و دریچه های ورودی انژکتور خودرو شما می باشد. محلول انژکتورشوی پرستون با دارا بودن فرمولاسیون خاص طراحی شده ت..

ناموجود

محلول انژکتور شوی وورث

(3)
ناموجود

محلول انژکتور شوی وورث محلولی افزودنی به ﺑﻨﺰﯾﻦ جهت ﺗﻤﯿﺰ ﮐﺮدن ﻣﻮﺗﻮرھﺎی اﻧﮋﮐﺘﻮری خودرو می باشد.محلول انژکتور شوی ورث ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺷﻮﻧﺪه و ﺧﻨﺜﯽ ﮐﻨﻨﺪه غلظت های اﺳﯿﺪی سوخت مصرفی خودرو است و از ﻣﺰﯾﺖ..

ناموجود

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی اتوسول-Autosol

(2)
ناموجود

شست‌وشوی انژکتور خودرو، می‌تواند نقش به سزایی در افزایش کارایی خودرو داشته باشد. اما انتخاب آن باید هوشمندانه صورت گیرد؛ چرا که محصولات بی‌کیفیت می‌توانند آسیب جدی به خودرو وارد کنند. تمیز کننده ..

نمایش 1 تا 28 از 30 (2 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه