رویه و روش های ارسال سفارشات فورشگاه لوازم خودرو گنجی پخش

ارسال با پست جمهوری اسلامی ایران ارسال در سراسر تهران با پیک موتوری ارسال از طریق تیپاکس
ارسال سفارش های ثبت شده در فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش از طریق پست و تیپاکس و پیک موتوری انجام می گیرد. زمان و هزینه ارسال کالا بسته به نوع سفارش متغیر می باشد. در صورتی که کاربر آدرس و کدپستی را به صورت صحیح وارد کرده باشد طبق زمان بندی مشخص کالا به دستش خواهد رسید.


آموزش نحوه خرید از فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش


رویه و روش های ارسال سفارشات فورشگاه لوازم خودرو گنجی پخش

تهران:


- در خریدهای بالای 150 هزار تومان ارسال به صورت رایگان می باشد و در صورتی که مبلغ سفارش زیر 150 هزار تومان باشد هزینه ارسال 7500 تومان می باشد.

- در خرید های زیر یک میلیون تومان از طریق پیک موتوری هزینه ارسال بر عهده مشتری است و زمان ارسال نیز 4 ساعته خواهد بود و در صورتی بالای یک میلیون تومان ارسال پیک گنجی پخش به صورت رایگان و 1 روزه خواهد بودسایر شهرستان ها و حومه تهران:


- هزینه ارسال در خرید بالای 150 هزار تومان از طریق پست به صورت رایگان می باشد و در صورتی که مبلغ سفارش پایین تر از حد تعیین شده باشد 10 هزار تومان هزینه پست جمهوری اسلامی ایران به عهده مشتری می باشد و زمان ارسال آن نیز بسته به بعد مسافت بین 2 تا 3 روز کاری خواهد بود.


- هزینه ارسال برای خرید های بالای یک میلیون تومان از طریق تیپاکس و به به صورت رایگان می باشد و برای سفارش های زیر مبلغ تعیین شده در صورتی که به درخواست مشتری از طریق تیپاکس باشد هزینه آن به عهده مشتری (پس کرایه) خواهد بود و زمان ارسال نیز بین 1 تا 3 روز کاری می باشد.


توجه: در صورت درخواست ارسال توسط باربری لطفا با بخش پیگیری سفارشات هماهنگی های لازم را به عمل بیاورید.


نکات مهم در خصوص ارسال از طریق پست و تیپاکس:

- شماره مرسوله پست جمهوری اسلامی ایران و تیپاکس برای خرید های شهرستان در بخش توضیحات وضعیت سفارش موجود در تاریخچه سفارشات در حساب کاربری برای شما ثبت می شود.

- شما می توانید در سفارش هایی که از طریق پست انجام می شوند از طریق بارکد پستی که یک روز بعد برای شما پیامک می شود از طریق لینک زیر مرسوله خود را پیگیری کنید.


سامانه رهگیری مرسولات پستی 


- همچنین برای سفارش هایی که از طریق تیپاکس ارسال می شوند می توانید از طریق شماره بارکد که یک روز بعد برای شما ارسال می شود با کلیک روی لینک زیر زمان ارسال مرسوله خود را پیگیری کنید. 


سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس


توجه:


- در سایر استان ها به غیر از استان تهران، سفارش ها از طریق شرکت پست و تیپاکس انجام می گردد.

- سفارشات شهرستان ها نسبت به بعد مسافت از 1 تا 3 روز کاری به طول می انجامد.

- ارسال سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 16 در تهران به روز کاری آینده موکول می شود.

- ارسال سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 11 ظهر دیگر شهرستان ها و حومه تهران به روز کاری آینده موکول می شود.

- ارسال کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای پنجشنبه بعد از ساعت 13، جمعه ها و کلیه تعطیلات رسمی کشور  اولین روز کاری بعد از تعطیلات می باشد.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه