رویه و روش های ارسال سفارشات فورشگاه لوازم خودرو گنجی پخش

ارسال با پست جمهوری اسلامی ایران ارسال از طریق پیک موتوری در تهران ارسال از طریق تیپاکس
ارسال سفارش های ثبت شده در فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش از طریق پست، تیپاکس، باربری و پیک موتوری انجام می‌گیرد. زمان و هزینه ارسال کالا بسته به نوع سفارش متغیر می باشد. در صورتی که کاربر آدرس و کدپستی را به صورت صحیح وارد کرده باشد، طبق زمان بندی مشخص کالا به دستش خواهد رسید.


آموزش نحوه خرید از فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخشرویه و روش های ارسال سفارشات فورشگاه لوازم خودرو گنجی پخش:

◄ تهران:


  • ارسال با پست: در خریدهای بالای 150 هزار تومان ارسال به صورت رایگان می‌باشد. در صورتی که مبلغ سفارش زیر 150 هزار تومان باشد، هزینه ارسال 7500 تومان می‌باشد. دقت نمایید که ارسال‌ کالاهای سنگین و مایعات لیتری و گالنی توسط پست مقدور نمی‌باشد.


  • ارسال با تیپاکس: هزینه ارسال برای خریدهای بالای یک میلیون تومان از طریق تیپاکس به صورت رایگان می‌باشد. برای سفارش‌های زیر یک میلیون تومان در صورتی که نحوه درخواست ارسال مورد نظر تیپاکس باشد، هزینه آن به عهده مشتری (پس کرایه) خواهد بود و زمان ارسال نیز بین 1 تا 3 روز کاری می‌باشد. دقت نمایید که ارسال‌ کالاهای سنگین و مایعات لیتری و گالنی توسط تیپاکس مقدور نمی‌باشد.


  • ارسال با پیک: در خریدهای بالای یک میلیون تومان ارسال به صورت رایگان می باشد و مدت زمان ارسال حداکثر تا 2 روز توسط پیک گنجی پخش می‌باشد. در صورتی که مبلغ سفارش زیر یک میلیون تومان باشد، هزینه ارسال بر عهده مشتری و طبق تعرفه پیک بوده و طی حداکثر 4 ساعت ارسال می‌گردد.◄ سایر شهرستان ها و حومه تهران:


  • ارسال پستی: هزینه ارسال در خرید بالای 150 هزار تومان از طریق پست به صورت رایگان می‌باشد. در صورتی که مبلغ سفارش پایین تر از 150 هزار تومان باشد، 10 هزار تومان هزینه پست جمهوری اسلامی ایران به عهده مشتری می‌باشد. زمان ارسال سفارش به صورت پستی، بسته به بعد مسافت بین 2 تا 3 روز کاری خواهد بود. دقت نمایید که ارسال‌ کالاهای سنگین و مایعات لیتری و گالنی توسط پست مقدور نمی‌باشد.


  • ارسال با تیپاکس: هزینه ارسال برای خریدهای بالای یک میلیون تومان از طریق تیپاکس به صورت رایگان می‌باشد. برای سفارش‌های زیر یک میلیون تومان در صورتی که نحوه درخواست ارسال مورد نظر تیپاکس باشد، هزینه آن به عهده مشتری (پس کرایه) خواهد بود و زمان ارسال نیز بین 1 تا 3 روز کاری می‌باشد. دقت نمایید که ارسال‌ کالاهای سنگین و مایعات لیتری و گالنی توسط تیپاکس مقدور نمی‌باشد.


  • ارسال با باربری: ارسال‌ کالاهای سنگین و مایعات لیتری و گالنی فقط توسط باربری انجام می‌شود. هزینه ارسال برای خریدهای بالای یک میلیون تومان از طریق باربری به صورت رایگان می‌باشد. برای سفارش‌های زیر یک میلیون تومان هزینه آن به عهده مشتری (پس کرایه) خواهد بود و زمان ارسال نیز حداکثر 1 روز کاری می‌باشد.نکات مهم در خصوص ارسال از طریق پست و تیپاکس:

  • شماره مرسوله پست جمهوری اسلامی ایران و تیپاکس برای خرید های شهرستان در بخش توضیحات وضعیت سفارش، موجود در تاریخچه سفارشات در حساب کاربری برای شما ثبت می شود. همچنین این شماره یک روز بعد برای شما پیامک نیز می شود.
  • شما می توانید سفارش پستی خود را با شماره مرسوله پستی از طریق لینک زیر، پیگیری نمایید:


لینک سامانه رهگیری مرسولات پستی


  • همچنین برای سفارش هایی که از طریق تیپاکس ارسال می شوند، می توانید از طریق لینک زیر زمان تحویل مرسوله خود را پیگیری نمایید:


سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس
توجه:

ارسال‌ کالاهای سنگین و مایعات لیتری و گالنی به شهرستان‌ها توسط باربری انجام می‌پذیرد.

ارسال‌ کالاهای سنگین و مایعات لیتری و گالنی به تهران، توسط پیک انجام می‌پذیرد.

- در تمام استان‌ها به غیر از تهران، سفارش ها از فقط طریق شرکت پست، تیپاکس و باربری انجام می گردد.

- سفارشات شهرستان‌ ها نسبت به بعد مسافت از 1 تا 3 روز کاری به طول می انجامد.

- ارسال سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 16،در تهران به روز کاری آینده موکول می شود.

- ارسال سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 11 ظهر دیگر شهرستان ها و حومه تهران به روز کاری آینده موکول می شود.

- ارسال کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای پنجشنبه بعد از ساعت 13، جمعه ها و کلیه تعطیلات رسمی کشور  اولین روز کاری بعد از تعطیلات می باشد.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه