موتور شوی

به طور معمول به دلیل آن که گاهی اوقات روغن بر روی موتور می‌ریزد و یا چون بنزین به صورت مداوم به درون موتور رفت و آمد دارد، موتور خودرو آلوده می‌شود و همین آلودگی‌ها باعث درست کار نکردن آن می‌شود. برای از بین بردن این کثیفی‌ها از روی سطح موتور به موتورشوی قوی نیاز داریم. استفاده از این محصولات موجب بهبود عملکرد موتور خودرو می‌شود. موتور شوی تمامی رسوبات، جرم‌ها و گرفتگی‌های داخلی موتور را برطرف می کند. درنتیجه روغن تازه‌ایی که در موتور ریخته می‌شود به دلیل رسوب زدایی و جرم گیری انجام شده می‌تواند تمام سطوح قطعات متحرک را بپوشاند و فرایند روانکاری را انجام دهد. فقط دقت داشته باشید هر زمان که موتور خودرو خود را آلوده و روغنی دیدید، حتما با استفاده از موتور شوی، آن را به طور کامل بشویید.


شبکه:

اسپری تمیزکننده سیستم هوارسانی موتور خودرو GAT مدل Petrol Applicator Spray

(1)
117,000تومان

موتور خودرو یکی از قسمت‌هایی است که سلامت آن بسیار مهم می‌باشد. در حالت کلی می‌توان گفت که موتور هر خودرو مانند قلب تپنده‌ی آن عمل می‌کند. اسپری تمیزکننده سیستم هوارسانی موتور خودرو GAT مدل Petro..

اسپری فوم موتور شوی خودرو مخصوص تمیز کردن موتور ماشین کوئیک کلین-Quick Clean Engine Foam Cleaner

فروشنده: جنرال تولز
(1)
160,000تومان

شسشتوی موتور برای عملکرد صحیح و بهینه خودرو و همچین افزایش طول عمر خودرو و سلامت آن اهمیت بسزایی دارد، چراکه موتور اصلی ترین بخش خودرو می‌باشد. همچنین اگر قصد فروش خودرو داید، شستشوی خودرو جلوه بهتری ..

اسپری فوم موتور شوی پاور مخصوص تمیز کردن موتور خودرو Power مدل Engine Cleaner

فروشنده: شیبانی
(1)
41,800تومان

شسشتوی موتور برای عملکرد صحیح و بهینه خودرو و همچین افزایش طول عمر خودرو و سلامت آن اهمیت بسزایی دارد، چراکه موتور اصلی ترین بخش خودرو می‌باشد. همچنین اگر قصد فروش خودرو داید، شستشوی خودرو جلوه بهتری ..

اسپری موتور شوی DOPE نانوتیس روغن زدای قوی و محافظ موتور خودرو NanoTiss

(5)
150,000تومان

اسپری موتور شوی DOPE نانوتیس روغن زدای قوی و محافظ موتور خودرو، یک اسپری موتور شوی بسیار موثر و مرغوب در بین دیگر موتور شوی‌های موجود در سطح بازار است چراکه قابل استفاده بر روی موتور خودرو هم در حالت ..

اسپری موتور شوی سرد اتوسول پاک کننده قوی گریس و دوده از سطح موتور خودرو Autosol De-Greaser

فروشنده: آباد بنیان پارس
(3)
395,000تومان

اسپری موتور شوی سرد اتوسول پاک کننده قوی گریس و دوده از سطح موتور خودرو Autosol، به صورت امولسیون از مواد شوینده مخصوص با قدرت تمیز کردن بسیار بالا می باشد که پاک کننده قدرتمند گریس، روغن و آلودگی های..

اسپری موتور شوی قوی اتوسول مخصوص شستشوی موتور خودرو Autosol Engin Cleaning

فروشنده: آباد بنیان پارس
(2)
359,000تومان

موتور خودرو از قسمت هایی است که تمیز کردن آن نقش زیادی در بهبود عملکردش دارد. به دلیل حساسیتی که این قسمت دارد می‌بایست از محصولات تخصصی برای شستن موتور استفاده کرد تا هیچ گونه آسیبی به قسمت‌های مختلف..

اسپری موتور شوی ووفر تمیز کننده مخصوص موتور خودرو Woofer Engine Cleaner

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
73,000تومان

بعضی از قسمت‌های خودرو از جمله موتور، چربی و آلودگی زیادی به خود جذب می‌کنند. تحقیقات نشان داده است که این ‌آلودگی‌ها به مرور زمان سبب افت عملکرد خودرو می‌شود. به همین دلیل بسته به آب و هوای محل زندگی..

اسپری موتور شوی پاور-Power Engine Cleaner

فروشنده: شیبانی
(1)
39,500تومان

موتور ماشین مانند قلب آن است و نیاز به مراقبت دارد. با هر دفعه شست‌وشوی خودرو، ظاهری آراسته و تمیز را برای خودروتان هدیه می‌کنید، اما کمتر به موتور خودرو توجه می‌شود. به طور معمول موتور خودرو از چربی..

اسپری موتورشوی تام کلین تمیز کننده و محافظ موتور خودرو Tam Clean Engine Cleaner

فروشنده: تام کلین
(1)
105,200تومان

محفظه موتور یکی از حساس ترین بخش‌های اتومبیل است. چرا که موتور در واقع قلب خودرو است. به همین منظور برای جلوگیری از کاهش کارایی و عملکرد آن، باید به طور منظم آن را تمیز نمود تا مانع از تجمع چربی و گرد..

محلول موتور شوی داخل موتور خودرو Engine Flush دیورتکس-Divortex Engine Flush

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
70,000تومان

محلول موتور شوی داخل موتور خودرو Engine Flush دیورتکس-Divortex، تضمین می‌کند که کربن، دوده و خاک جمع شده در موتور، که فیلتر روغن نمی‌تواند از آن جلوگیری کند، با روغن قدیمی از موتور خارج شود. این&..

محلول موتور شوی داخلی خودرو نیوساد Newsad Engine Flush

فروشنده: زیست بنیان فرآیند نیوساد
(0)
135,000تومان

یکی از کارهایی که هر صاحب خودرویی باید انجام دهد، استفاده از شستشو دهنده و تمیز کننده داخل موتور است. این تمیز کردن سیستم موتور سبب بهبود عملکرد آن می‌شود. به مرور زمان و با افزایش کارکرد خودرو و یا ح..

محلول موتور شوی پلنتی تمیز کننده داخل موتور خودرو Plenty Motor Flush

فروشنده: شیبانی
(0)
99,500تومان

محلول موتور شوی پلنتی تمیز کننده داخل موتور خودرو Plenty Motor Flush تضمین می‌کند که کربن، دوده و خاک جمع شده در موتور، که فیلتر روغن نمی‌تواند از آن جلوگیری کند، با روغن قدیمی از موتور خارج شود. این ..

موتورشوی سرد سوناکس Sonax مدل Engine Cold Cleaner

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(2)
600,000تومان

همانطور که می‌دانید موتور خودرو عنصر اصلی در خودرو است و مانند قسمت‌های دیگر آن به مراقبت و نگهداری نیاز دارد. در همین راستا محصولات متنوعی به بازار ارائه شده‌اند. یکی از این محصولات، موتورشوی سرد سون..

شوینده موتور و سطوح چرب مفرا Mafra Super mafrasol

(3)
380,000تومان

شوینده موتور و سطوح چرب مفرا Mafra Super mafrasol، محصولی از کمپانی مفرا جهت پاک کردن گریس از روی بدنه انواع وسیله نقلیه می باشد. شوینده موتور مفرا پاک کننده قوی که هرگونه گریس، روغن، دود، آثار ح..

ناموجود

تمیز کننده چند منظوره جی تکنیک 100 میلی لیتری مخصوص تمیز کردن سطوح مختلف خودرو GTechniq W2 Multi purpose Cleaner

(0)
ناموجود

اغلب افراد به دنبال محصول چند منظوره قابل استفاده برای تمیز کردن سطوح مختلف خودرو هستند، بدون اینکه نگرانی از آسیب به این سطوح داشته باشند. پیدا کردن چنین محصولی بسیار سخت است. اما تمیز کننده چند منظو..

ناموجود

اسپری تمیز و براق کننده موتور خودرو موتورشوی مدل MP دیورتکس-Divortex

فروشنده: دیورتکس ایران
(0)
ناموجود

اسپری تمیز و براق کننده موتور خودرو موتورشوی مدل MP دیورتکس-Divortex، محلول غلیظی است که قطعات موتور خودرو را به مدت چند ماه تمیز نگه می دارد و از آن محافظت می کند.اسپری تمیز و براق کننده مو..

ناموجود

اسپری تمیزکننده بدنه دریچه گاز و کاربراتور خودرو GAT مدل Throttle Body Cleaner

(1)
ناموجود

به‌طور کلی سوخت‌رسانی به داخل محفظه احتراق خودرو از طریق انژکتور و کاربراتور انجام می‌گیرد. کاربراتور مهم‌ترین قطعه در سیستم سوخت‌رسانی به شمار می‌رود که وظیفه اصلی آن، تهیه مخلوط هوا و سوخت با نسبت م..

ناموجود

اسپری تمیزکننده موتور خودرو آویسا مدل AV-450DE1102 حجم 450 میلی لیتر

(0)
ناموجود

اسپری تمیزکننده موتور خودرو آویسا مدل AV-450DE1102 حجم 450 میلی لیتر، پاک کننده قدرتمند روغن، چربی، دوده و براق کننده سطح خارجی موتور می باشد. این محصول تهیه شده از فرمولاسیون پایه آبی غیر مخرب است. ا..

ناموجود

اسپری تمیزکننده و صفرشویی موتور خودرو موتورشوی مدل FULL CLEANER دیورتکس Divortex

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

صفر شویی خودرو به شستشویی گفته می شود که در آن تمامی قطعات داخلی و خارجـی خودرو با دقت و با مواد شوینـده سازگار با نوع قـطعه خـودرو شما شسـته شود. در صفـر شویی تمامی نواقص ظاهری خودرو شما برطرف می شود..

ناموجود

اسپری صفرشویی موتور ماشین اتوچر موتور شوی خودرو AutoCher Engine Cleaner

فروشنده: اتوچر ایران
(2)
ناموجود

در صفرشویی ماشین تمامی قطعات ماشین شسته می شود و جلوه و زیبایی ماشین شما را چند برابر می کند. موتور ماشین نیز از اجزای بسیار مهم آن محسوب می شود و محافظت از آن باعث بهبود عملکرد خودرو و پیشگ..

ناموجود

اسپری مایع موتورشوی kiehl

(3)
ناموجود

اسپری مایع موتورشوی kiehl، مناسب برای پاک کردن موتور است و فاقد اثر چربی است. موتور اتومبیل قلب آن می باشد و نیاز به رسیدگی و مراقبت دارد و علاوه بر رسیدگی های فنی، تمیز کردن و شستشوی موتور ضروری..

ناموجود

اسپری موتور شوی خودرو پژوهش Pazhouhesh

فروشنده: کیش رنگ
(0)
ناموجود

سال‌های اخیر به منظور شست‌وشوی قطعات صنعتی، از ترکیبات غیرمفید برای پوست انسان استفاده می‌گردید. تحقیقات نشان داده است که این ترکیبات ممکن است موجب تحریک شدید دستگاه تنفسی و ایجاد مشکلات ریوی گردد. از..

ناموجود

اسپری موتور شوی لستا تمیز کننده و روغن زدای مخصوص خودرو lesta

(2)
ناموجود

اسپری موتور شوی لستا تمیز کننده و روغن زدای مخصوص خودرو lesta، تمیزکننده و روغن زدا با سرعت و به طور کار آمد به نقاط غیر قابل دسترس موتور نفوذ پیدا می کند و باعث بهترین نتیجه بعد از شستن موتور خو..

ناموجود

اسپری موتور شوی وورث Wurth Engine Cleaner

(2)
ناموجود

اسپری موتور شوی وورث Wurth Engine Cleaner تمیز کننده ی قدرتمند برای موتور ها, گیربوکس ها, دستگاه ها, شاسی و بدنه است و سریع و به آسانی روغن, چربی, قیر و همه ی آلودگی هارا از بین می برد.اسپری موتو..

ناموجود

اسپری موتور شوی پلنتی-Plenty

(1)
ناموجود

اسپری موتور شوی پلنتی Plenty، به آسانی موتور خودروی شما را از هر گونه چربی و آلودگی پاک می‌کند. این محصول کثیفی‌های سطح موتور را بدون آسیب زدن به دیگر بخش‌های کنار آن (قسمت‌های پلاستیکی، آلومینیم..

ناموجود

اسپری موتور شوی کوئیک کلین تمیزکننده مخصوص موتور خودرو Quick Clean BMF Cleaner

فروشنده: جنرال تولز
(1)
ناموجود

عده زیادی بر این عقیده هستند که فقط قسمت های بیرونی خودرو مانند بدنه، لاستیک، صندلی، داشبورد نیاز به تمیز کردن و شستشو دارند در صورتی که تمامی قسمت های خودرو می بایست توسط مواد مخصوص شسته شوند. ش..

ناموجود

اسپری موتورشوی خودرو سیواکس Cwax

فروشنده: کارفیکس شاپ
(1)
ناموجود

همانطور که می‌دانید موتور اتومبیل مانند دیگر قسمت‌های آن نیز به مراقبت و تمیز کردن نیاز دارد. در این موقع یک موتور شوی قوی لازم است چون شستشوی موتور خودرو تخصصی‌تر از شستشوی دیگر قسمت‌ها است. اسپری مو..

ناموجود

اسپری موتورشوی پاور Power Engine Protector

(4)
ناموجود

اسپری موتورشوی پاور Power Engine Protector، پاک کننده هرگونه آلودگی و لکه های چربی که بر روی سطح موتور خودرو شما وجود دارد می باشد.فرمولاسیونی که برای ساخت اسپری موتورشوی پاور استفاده شده است بسیار قو..

نمایش 1 تا 28 از 42 (2 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه