موتور شوی

به طور معمول به دلیل آن که گاهی اوقات روغن بر روی موتور می‌ریزد و یا چون بنزین به صورت مداوم به درون موتور رفت و آمد دارد، موتور خودرو آلوده می‌شود و همین آلودگی‌ها باعث درست کار نکردن آن می‌شود. برای از بین بردن این کثیفی‌ها از روی سطح موتور به موتورشوی قوی نیاز داریم. استفاده از این محصولات موجب بهبود عملکرد موتور خودرو می‌شود. موتور شوی تمامی رسوبات، جرم‌ها و گرفتگی‌های داخلی موتور را برطرف می کند. درنتیجه روغن تازه‌ایی که در موتور ریخته می‌شود به دلیل رسوب زدایی و جرم گیری انجام شده می‌تواند تمام سطوح قطعات متحرک را بپوشاند و فرایند روانکاری را انجام دهد. فقط دقت داشته باشید هر زمان که موتور خودرو خود را آلوده و روغنی دیدید، حتما با اسستفاده از موتور شوی، آن را به طور کامل بشویید.


شبکه:

اسپری تمیزکننده بدنه دریچه گاز و کاربراتور خودرو GAT مدل Throttle Body Cleaner

(1)
117,000تومان

به‌طور کلی سوخت‌رسانی به داخل محفظه احتراق خودرو از طریق انژکتور و کاربراتور انجام می‌گیرد. کاربراتور مهم‌ترین قطعه در سیستم سوخت‌رسانی به شمار می‌رود که وظیفه اصلی آن، تهیه مخلوط هوا و سوخت با نسبت م..

اسپری تمیزکننده سیستم هوارسانی موتور خودرو GAT مدل Petrol Applicator Spray

(1)
117,000تومان

موتور خودرو یکی از قسمت‌هایی است که سلامت آن بسیار مهم می‌باشد. در حالت کلی می‌توان گفت که موتور هر خودرو مانند قلب تپنده‌ی آن عمل می‌کند. اسپری تمیزکننده سیستم هوارسانی موتور خودرو GAT مدل Petro..

اسپری فوم موتور شوی خودرو مخصوص تمیز کردن موتور ماشین کوئیک کلین-Quick Clean Engine Foam Cleaner

فروشنده: جنرال تولز
(1)
70,000تومان

شسشتوی موتور برای عملکرد صحیح و بهینه خودرو و همچین افزایش طول عمر خودرو و سلامت آن اهمیت بسزایی دارد، چراکه موتور اصلی ترین بخش خودرو می‌باشد. همچنین اگر قصد فروش خودرو داید، شستشوی خودرو جلوه بهتری ..

اسپری فوم موتور شوی پاور مخصوص تمیز کردن موتور خودرو Power مدل Engine Cleaner

فروشنده: شیبانی
(1)
32,500تومان

شسشتوی موتور برای عملکرد صحیح و بهینه خودرو و همچین افزایش طول عمر خودرو و سلامت آن اهمیت بسزایی دارد، چراکه موتور اصلی ترین بخش خودرو می‌باشد. همچنین اگر قصد فروش خودرو داید، شستشوی خودرو جلوه بهتری ..

اسپری موتور شوی DOPE نانوتیس روغن زدای قوی و محافظ موتور خودرو NanoTiss

(4)
94,000تومان

اسپری موتور شوی DOPE نانوتیس روغن زدای قوی و محافظ موتور خودرو، یک اسپری موتور شوی بسیار موثر و مرغوب در بین دیگر موتور شوی‌های موجود در سطح بازار است چراکه قابل استفاده بر روی موتور خودرو هم در حالت ..

اسپری موتور شوی سرد اتوسول پاک کننده قوی گریس و دوده از سطح موتور خودرو Autosol De-Greaser

فروشنده: آباد بنیان پارس
(3)
200,400تومان

اسپری موتور شوی سرد اتوسول پاک کننده قوی گریس و دوده از سطح موتور خودرو Autosol، به صورت امولسیون از مواد شوینده مخصوص با قدرت تمیز کردن بسیار بالا می باشد که پاک کننده قدرتمند گریس، روغن و آلودگی های..

اسپری موتور شوی قوی اتوسول مخصوص شستشوی موتور خودرو Autosol Engin Cleaning

فروشنده: آباد بنیان پارس
(2)
183,600تومان

موتور خودرو از قسمت هایی است که تمیز کردن آن نقش زیادی در بهبود عملکردش دارد. به دلیل حساسیتی که این قسمت دارد می‌بایست از محصولات تخصصی برای شستن موتور استفاده کرد تا هیچ گونه آسیبی به قسمت‌های مختلف..

اسپری موتور شوی کوئیک کلین تمیزکننده مخصوص موتور خودرو Quick Clean BMF Cleaner

فروشنده: جنرال تولز
(1)
65,000تومان

عده زیادی بر این عقیده هستند که فقط قسمت های بیرونی خودرو مانند بدنه، لاستیک، صندلی، داشبورد نیاز به تمیز کردن و شستشو دارند در صورتی که تمامی قسمت های خودرو می بایست توسط مواد مخصوص شسته شوند. ش..

شامپو شوینده موتور خودرو یاتاش Yatash Car Engine Cleaner

فروشنده: یاتاش
(0)
34,000تومان 38,000تومان

شستشوی موتور برای عملکرد صحیح و بهینه خودرو و همچین افزایش طول عمر خودرو و سلامت آن اهمیت بسزایی دارد، چراکه موتور اصلی ترین بخش خودرو می‌باشد. همچنین اگر قصد فروش خودرو دارید، شستشوی خودرو جلوه بهتری..

مایع موتورشوی بدون آب یاتاش مخصوص شستشوی موتور خودرو Yatash Waterless Engine Cleaner

فروشنده: یاتاش
(1)
53,000تومان 55,000تومان

شستشوی موتور برای عملکرد صحیح و بهینه خودرو و همچین افزایش طول عمر خودرو و سلامت آن اهمیت بسزایی دارد، چراکه موتور اصلی ترین بخش خودرو می‌باشد. همچنین اگر قصد فروش خودرو داید، شستشوی خودرو جلوه بهتری ..

محلول محافظ موتور جهت بهبود عملکرد موتور خودرو GAT مدل Engine Care & Protect

(1)
93,500تومان

تولید قدرت در خودرو به عهده‌ی موتور است. بنابراین نظافت و نگهداری آن نباید نادیده گرفته شود. محصولات متنوعی در این راستا به بازار عرضه شده‌اند که استفاده از آن‌ها در بسیاری از مواقع به سلامت موتور خود..

محلول موتور شوی داخل موتور خودرو Engine Flush دیورتکس-Divortex Engine Flush

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
70,000تومان

محلول موتور شوی داخل موتور خودرو Engine Flush دیورتکس-Divortex، تضمین می‌کند که کربن، دوده و خاک جمع شده در موتور، که فیلتر روغن نمی‌تواند از آن جلوگیری کند، با روغن قدیمی از موتور خارج شود. این&..

محلول موتور شوی مخصوص داخل موتور خودرو انجین فلاش GAT Engine Flush

(1)
108,500تومان

سلامت و تمیزی اجزای داخل خودرو، موضوعی است که علاوه بر نظافت بدنه نیز باید مورد استفاده قرار گیرد. موتور، جز اصلی خودرو می‌باشد که باید به سلامت آن اهمیت بسیار داد. چرا که در این صورت است که خودرو، سا..

ناموجود

اسپری تمیز و براق کننده موتور خودرو موتورشوی مدل MP دیورتکس-Divortex

فروشنده: دیورتکس ایران
(0)
ناموجود

اسپری تمیز و براق کننده موتور خودرو موتورشوی مدل MP دیورتکس-Divortex، محلول غلیظی است که قطعات موتور خودرو را به مدت چند ماه تمیز نگه می دارد و از آن محافظت می کند.اسپری تمیز و براق کننده مو..

ناموجود

اسپری تمیزکننده موتور خودرو آویسا مدل AV-450DE1102 حجم 450 میلی لیتر

(0)
ناموجود

اسپری تمیزکننده موتور خودرو آویسا مدل AV-450DE1102 حجم 450 میلی لیتر، پاک کننده قدرتمند روغن، چربی، دوده و براق کننده سطح خارجی موتور می باشد. این محصول تهیه شده از فرمولاسیون پایه آبی غیر مخرب است. ا..

ناموجود

اسپری تمیزکننده موتور خودرو تام کلین مدل TC-480YENG حجم 480 میلی لیتر

(1)
ناموجود

اسپری تمیزکننده موتور خودرو تام کلین مدل TC-480YENG حجم 480 میلی لیتر، دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد است که به شما کمک خواهد کرد تا بدون نیاز به استفاده از آب، موتور ماشین خود را به آسانی تمیز ن..

ناموجود

اسپری تمیزکننده و صفرشویی موتور خودرو موتورشوی مدل FULL CLEANER دیورتکس Divortex

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

صفر شویی خودرو به شستشویی گفته می شود که در آن تمامی قطعات داخلی و خارجـی خودرو با دقت و با مواد شوینـده سازگار با نوع قـطعه خـودرو شما شسـته شود. در صفـر شویی تمامی نواقص ظاهری خودرو شما برطرف می شود..

ناموجود

اسپری صفرشویی موتور ماشین اتوچر موتور شوی خودرو AutoCher Engine Cleaner

فروشنده: اتوچر ایران
(2)
ناموجود

در صفرشویی ماشین تمامی قطعات ماشین شسته می شود و جلوه و زیبایی ماشین شما را چند برابر می کند. موتور ماشین نیز از اجزای بسیار مهم آن محسوب می شود و محافظت از آن باعث بهبود عملکرد خودرو و پیشگ..

ناموجود

اسپری مایع موتورشوی kiehl

(3)
ناموجود

اسپری مایع موتورشوی kiehl، مناسب برای پاک کردن موتور است و فاقد اثر چربی است. موتور اتومبیل قلب آن می باشد و نیاز به رسیدگی و مراقبت دارد و علاوه بر رسیدگی های فنی، تمیز کردن و شستشوی موتور ضروری..

ناموجود

اسپری موتور شوی خودرو پژوهش Pazhouhesh

فروشنده: کیش رنگ
(0)
ناموجود

سال‌های اخیر به منظور شست‌وشوی قطعات صنعتی، از ترکیبات غیرمفید برای پوست انسان استفاده می‌گردید. تحقیقات نشان داده است که این ترکیبات ممکن است موجب تحریک شدید دستگاه تنفسی و ایجاد مشکلات ریوی گردد. از..

ناموجود

اسپری موتور شوی لستا تمیز کننده و روغن زدای مخصوص خودرو lesta

(2)
ناموجود

اسپری موتور شوی لستا تمیز کننده و روغن زدای مخصوص خودرو lesta، تمیزکننده و روغن زدا با سرعت و به طور کار آمد به نقاط غیر قابل دسترس موتور نفوذ پیدا می کند و باعث بهترین نتیجه بعد از شستن موتور خو..

ناموجود

اسپری موتور شوی وورث Wurth Engine Cleaner

(2)
ناموجود

اسپری موتور شوی وورث Wurth Engine Cleaner تمیز کننده ی قدرتمند برای موتور ها, گیربوکس ها, دستگاه ها, شاسی و بدنه است و سریع و به آسانی روغن, چربی, قیر و همه ی آلودگی هارا از بین می برد.اسپری موتو..

ناموجود

اسپری موتور شوی پاور-Power Engine Cleaner

فروشنده: شیبانی
(1)
ناموجود

موتور ماشین مانند قلب آن است و نیاز به مراقبت دارد. با هر دفعه شست‌وشوی خودرو، ظاهری آراسته و تمیز را برای خودروتان هدیه می‌کنید، اما کمتر به موتور خودرو توجه می‌شود. به طور معمول موتور خودرو از چربی..

ناموجود

اسپری موتور شوی پلنتی-Plenty

(1)
ناموجود

اسپری موتور شوی پلنتی Plenty، به آسانی موتور خودروی شما را از هر گونه چربی و آلودگی پاک می‌کند. این محصول کثیفی‌های سطح موتور را بدون آسیب زدن به دیگر بخش‌های کنار آن (قسمت‌های پلاستیکی، آلومینیم..

ناموجود

اسپری موتورشوی خودرو سیواکس Cwax

فروشنده: کارفیکس شاپ
(1)
ناموجود

همانطور که می‌دانید موتور اتومبیل مانند دیگر قسمت‌های آن نیز به مراقبت و تمیز کردن نیاز دارد. در این موقع یک موتور شوی قوی لازم است چون شستشوی موتور خودرو تخصصی‌تر از شستشوی دیگر قسمت‌ها است. اسپری مو..

ناموجود

اسپری موتورشوی پاور Power Engine Protector

فروشنده: شیبانی
(4)
ناموجود

اسپری موتورشوی پاور Power Engine Protector، پاک کننده هرگونه آلودگی و لکه های چربی که بر روی سطح موتور خودرو شما وجود دارد می باشد.فرمولاسیونی که برای ساخت اسپری موتورشوی پاور استفاده شده است بسیار قو..

ناموجود

محلول موتور شوی داخلی انجین فلاش وورث Wurth Engine Flush & Cleaner

(2)
ناموجود

محلول موتور شوی داخلی انجین فلاش وورث Wurth Engine Flush & Cleaner برای تمیز کردن همه ی موتور های بنزینی و دیزلی ساخته شده است. این محصول شستشو دهنده و تمیز کننده ی موتور داخل موتور است و سیس..

ناموجود

محلول موتور شوی مخصوص داخل موتور خودرو انجین فلاش ادلر-Adler

(1)
ناموجود

محلول موتور شوی مخصوص داخل موتور خودرو انجین فلاش ادلر-Adler که برای خودرو های بنزینی مناسب است موجب افزایش قابلیت موتور و اصلاح موتور، شست و شوی عالی موتور و زدودن لجن و کثیفی می گردد.توجه:- برای اتو..

نمایش 1 تا 28 از 37 (2 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه