لامپ خودرو

لامپ خودرو یکی از جذاب‌ترین بخش‌های طراحی خودرو از گذشته تا امروز بوده است. در رواقع سیستم روشنایی خودرو علاوه بر کارکرد عملیاتی آن، دارای کاربردهای زیبایی‌شناسانه در طراحی خودرو نیز است. این روزها با توسعه انواع لامپ‌های روشنایی که در چراغ‌های خودرو به کار می‌رود؛ شما حق انتخاب‌های متنوعی برای ایجاد تغییرات در بهبود سیستم روشنایی خودروی خود به عنوان یک انتخاب جدید خواهید داشت. همانطور که گفته شد هر خودرویی برای ایمنی و زیباسازی از چراغ‌های گوناگونی استفاده می‌کنند تا بتوانند تضمین در سلامتی باشند. در سیستم روشنایی خودروهای سواری از چراغ‌های گوناگون و متعددی استفاده شده است، هر کدام از آن‌ها به منظور خاصی در بدنه خودرو نصب می‌شوند. شکل ظاهری چراغ‌های روشنایی متنوع‌اند و بر مبنای طراحی کارخانه سازنده در روی خودرو تعبیه می‌شوند. در این قسمت انواع لامپ خودرو قرار دارد وو به شما معرفی می‌شوند.

شبکه:

لامپ هالوژن مخصوص چراغ خودرو مدل 64153 اسرام-OSRAM

(1)
40,000تومان

لامپ هالوژن مخصوص چراغ خودرو مدل 64153 اسرام-OSRAM، که ساخت کشور آلمان است نوعی لامپ هالوژن است که دارای پایه H3 می باشد.سایر ویژگی های محصول:مدل: H3میزان نوردهی: 2350 لومندامنه ولتاژ: 12 ول..

ناموجود

لامپ 12 اس ام دی-SMD خودرو مدل T10 بسته دو عددی

(0)
ناموجود

لامپ 12 اس ام دی-SMD خودرو مدل T10 بسته دو عددی، دارای روشنایی فوق العاده و نصب آسان می باشد. این لامپ از طول عمر بالایی برخوردار است. هر بسته از این محصول شامل دو لامپ می باشد.توجه:- اطمینان حاصل کنی..

ناموجود

لامپ اس ام دی-SMD خودرو مدل T10 بسته دو عددی

(0)
ناموجود

لامپ اس ام دی-SMD خودرو مدل T10 بسته دو عددی، دارای روشنایی فوق العاده و نصب آسان می باشد. این لامپ از طول عمر بالایی برخوردار است. هر بسته از این محصول شامل دو لامپ می باشد.توجه:- اطمینان حاصل ک..

ناموجود

لامپ اس ام دی-SMD خودرو مدل اپل بسته دو عددی

(1)
ناموجود

لامپ اس ام دی-SMD خودرو مدل اپل بسته دو عددی، دارای روشنایی فوق العاده و نصب آسان می باشد. این لامپ از طول عمر بالایی برخوردار است. هر بسته از این محصول شامل دو لامپ می باشد.توجه:- اطمینان حاصل ک..

ناموجود

لامپ هالوژن خودرو پایه H4 مدل 12V 90/100W P43T ایگل EAGLEYE

(1)
ناموجود

لامپ هالوژن خودرو پایه H4 مدل 12V 90/100W P43T ایگل EAGLEYE، که ساخت کشور کره است نوعی لامپ هالوژن است که برای خودروهایی همچون مزدا 323، پراید، نیسان، پاترول، پروتون، جنتو، پروتون ویرا، رنو L90 و کیا ..

ناموجود

لامپ هالوژن خودرو پایه H7 مدل 12V 100W Clear ایگل-EAGLEYE

(1)
ناموجود

لامپ هالوژن خودرو پایه H7 مدل 12V 100W Clear ایگل-EAGLEYE، که ساخت کشور کره است نوعی لامپ هالوژن است که برای خودروهایی همچون تیبا، پراید، دنا، سمند، رنو مگان، هیوندای النترا، پژو 206، رنو فل..

ناموجود

هدلایت خودرو Sura 120w پایه جور

(1)
ناموجود

هدلایت خودرو Sura 120w پایه جور، ال ای دی هدلایت نسل جدید سیستم روشنایی خودرو می باشد که همانند زنون دارای نوری بیش از لامپ هالوژن بوده ولی به دلیل عدم استفاده از گاز در این نوع لامپ ها نیاز به ش..

ناموجود

هدلایت خودرو Sura طلایی 80w پایه جور

(1)
ناموجود

هدلایت خودرو Sura طلایی 80w پایه جور، ال ای دی هدلایت نسل جدید سیستم روشنایی خودرو می باشد که همانند زنون دارای نوری بیش از لامپ هالوژن بوده ولی به دلیل عدم استفاده از گاز در این نوع لامپ ها نیاز..

ناموجود

هدلایت خودرو چهار طرفه پایه جور

(1)
ناموجود

هدلایت خودرو چهار طرفه پایه جور ، ال ای دی هدلایت نسل جدید سیستم روشنایی خودرو می باشد که همانند زنون دارای نوری بیش از لامپ هالوژن بوده ولی به دلیل عدم استفاده از گاز در این نوع لامپ ها نیاز به ..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه