محصولات برند SGCB

محصولات برند SGCB

بنیانگذار برند SGCB دیو چانگ در سال 1979 برای اولین بار به محصولات مراقبت از خودرو روی آورد و فعالیت خود را پس از کسب تجربه  در زمینه تولید و پخش انواع محصولات در زمینه مراقبت از خودرو با ثبت شرکت Autocare SGCB در سال 2010 آغاز کرد. برای اولین بار محصولات برند SGCB در بازار چین و تایوان متمرکز بودند اما به تدریج با گسترش فعالیت این شرکت پخش محصولات مراقبت از خودرو در کشورهای مالزی و روسیه نیز انجام شد. در سال 2017 شرکت SGCB محلی را در کالیفرنیا برای پخش محصولات خود راه اندازی کرد و اکنون این برند در سراسر دنیا مشتریان خاص خود را جذب کرده و با توجه به آخرین فناوری های روز دنیا خود را به روز می کند. 


شبکه:

اسپری پاک کننده لکه قطرات آب مخصوص بدنه خودرو اس جی سی بی SGCB Water Spot Remover

فروشنده: ارابه ایران
(0)
650,000تومان

کاربران خودرو دوست دارند همواره ظاهر ماشین‌شان بی‌نقص، تمیز و براق باشد. شست‌وشوی منظم و اصولی خودرو با شامپو بدنه مناسب باعث می‌شوند سلامت بدنه و تمیزی خودرو حفظ گردد اما چالشی هم با خود به همراه دار..

مایع محافظ چرم و پلاستیک اس جی سی بی مخصوص سطوح داخلی خودرو SGCB Interior Protectant

فروشنده: ارابه ایران
(0)
3,450,000تومان

چرم همیشه جز کالاهای لوکس و گران به حساب می‌آید که در کنار پلاستیک در فضای داخلی خودرو از آن استفاده می‌کنند. در نتیجه استفاده از چرم در خودرو همیشه زیبایی خاصی به خودرو می‌بخشید. اما موضوعی که ب..

محلول تمیز کننده چند منظوره اس جی سی بی SGCB All Purpose Neutral Cleaner

فروشنده: ارابه ایران
(0)
2,450,000تومان

فضای داخلی خودرو، موتور، رینگ‌ها، چراغ‌ها و سایر سطوح خودرو به شستشوی مرتب نیاز دارند. برای تمیز کردن این سطوح و از بین بردن کلیه آلودگی‌ها اگر از محصولی استفاده کنیم که هر نوع لکه را از بین ببرد در ه..

محلول شیشه پاک کن و چربی زدا اس جی سی بی مخصوص شیشه و آينه SGCB Glass Oil Film Remover

فروشنده: ارابه ایران
(0)
700,000تومان

شیشه‌های خودرو در معرض آسیب آلودگی‌های محیطی بسیاری قرار دارند. گاهی این آلودگی‌ها ماهیت چسبنده داشته و به راحتی با آب از روی سطح پاک نمی‌شوند. در این شرایط باید از اسپری‌های شیشه پاک کن کمک بگیریم. ا..

محلول پاک کننده براده آهن و گرد لنت اس جی سی بی SGCB Iron Powder Remover

فروشنده: ارابه ایران
(0)
2,950,000تومان

ذرات لنت ترمز و براده آهن به هنگام حرکت خودرو روی سطح زمین و بدنه خودرو پخش می‌شوند. این ذرات دارای ساختار تیز و برنده بوده و در صورتی که که روی سطح بدنه کشیده شوند، سبب ایجاد خط و خش می‌شوند. پس اگر ..

اسپری خالی پلاستیکی اس جی سی بی تریگر مخصوص پاشش مایعات قوی با خورندگی شیمیایی SGCB Spray Bottle

فروشنده: ارابه ایران
(0)
350,000تومان

نظافت داخل خودرو برای همه مردم مهم است؛ به همین دلیل دیتیلینگ خودرو هر روز محبوب‌تر می‌شود. در هر کارگاه دیتیلینگ محصولات متنوعی برای مراقبت از بدنه خودرو وجود دارد و با پیشرفت فناوری کیفیت و گون..

اسپری واکس پرسرعت کاور پوشش محافظ و آب گریز‌کننده کاور بدنه خودرو اس جی سی بی SGCB PPF Care

فروشنده: ارابه ایران
(0)
850,000تومان

می‌توان برای تمیز کردن خودرو از محصولات مختلفی استفاده کرد. در بین این روش‌ها، کیفیت، عملکرد و هزینه این محصولات نقش حیاتی در انتخاب مشتری ایفا می‌کنند. از آنجایی که نیازها و انتظارات مشتریان ممکن است..

برس اسفنجی چند منظوره اس جی سی بی فرچه مخصوص لاستیک خودرو SGCB Tyre Sponge

فروشنده: ارابه ایران
(0)
350,000تومان

تمیز کردن قسمت های مختلف خودرو با ابزار مناسب باعث تاثیرگذاری بیشتر مواد شوینده می شود. دستمال و انواع برس مخصوص تمیز کردن ماشین با تنوع بسیار زیادی در بازار راه خود را باز کرده است. برخی از محصو..

برس دیتیلینگ و صفرشویی خودرو SGCB مدل MultiFunctional Dust Cleaning brush SGGD225

فروشنده: ارابه ایران
(1)
285,000تومان

تمیز کردن برخی از قسمت های داخل و خارج خودرو به دستمال و حوله امکان پذیر نیست. در این مواقع یکی از بهترین کارهایی که می‌توان انجام داد استفاده از برس دیتیلینگ است. برس دیتیلینگ و صفرشویی خودرو  S..

برس دیتیلینگ و صفرشویی خودرو Detailing Brush سایز 8 SGCB مدل SGGD215

فروشنده: ارابه ایران
(1)
135,000تومان

تمیز کردن برخی از قسمت های داخل و خارج خودرو به دستمال و حوله امکان پذیر نیست. در این مواقع یکی از بهترین کارهایی که می‌توان انجام داد استفاده از برس دیتیلینگ است. برس دیتیلینگ و صفرشویی خودرو Detaili..

برس صفرشویی دسته بلند اس جی سی بی مخصوص شستشوی تایر خودرو SGCB Tire Cleaning Brush SGGD294

فروشنده: ارابه ایران
(0)
350,000تومان

تمیز کردن سطوح مختلف خودرو نیازمند استفاده از مواد شوینده مرغوب و برس مخصوص می‌باشد. برس‌های به انواع مختلف با الیاف متفاوت تولید می‌شوند. الیاف زبر برای تمیزکاری بیشتر و الیاف نرم برای تمیز کردن سطوح..

تفنگ تورنادور اس جی سی بی مخصوص صفرشویی داخل خودرو SGCB Cleaning Gun SGGC023

فروشنده: ارابه ایران
(0)
5,200,000تومان

یکی از ابزاری که امروزه به صورت گسترده در کارواش‌ها و مراکز دیتلینگ برای صفرشویی خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد، گان است. همانطور که می‌دانید تورنادور گان برای داخل کابین خودرو و لنس گان برای بدنه خو..

تفنگ تورنادور مخصوص صفرشویی داخل خودرو اس جی سی بی تورنادو گان حرفه ای SGCB مدل SGGC022

فروشنده: ارابه ایران
(1)
4,200,000تومان

یکی از ابزاری که امروزه به صورت گسترده در کارواش‌ها و مراکز دیتلینگ برای صفرشویی خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد، گان است. همانطور که می‌دانید تورنادور گان برای داخل کابین خودرو و لنس گان برای بدنه خو..

تفنگ پاشش مخصوص موتور شویی اس جی سی بی تورنادو گان حرفه ای SGCB مدل SGGC090

فروشنده: ارابه ایران
(1)
3,900,000تومان

تفنگ تورنادور مخصوص موتورشویی SGCB مدل SGGC090 یکی از بهترین گزینه ها برای صفرشویی موتور خودرو می باشد. این محصول دارای توانایی برای پاشش مواد تمیزکننده، آب یا انتقال باد با فشار بالا به سط..

تمیزکننده و براق کننده تایر و سطوح پلاستیکی خارج خودرو اس جی سی بی SGCB Tire & Plastic Protect

فروشنده: ارابه ایران
(0)
4,550,000تومان

مراقبت از سطوح پلاستیکی و لاستیک خودرو به اندازه بدنه و فضای داخلی خودرو اهمیت دارد. قسمت‌های پلاستیکی داخلی و خارجی ماشین همچون داشبورد، پنل درب، ستون، سپر، لاستیک در و پنجره و ... در معرض آسیب‌..

حوله مایکروفایبر اس جی سی بی دستمال مخصوص خشک کردن خودرو SGCB Microfiber Towel

فروشنده: ارابه ایران
(0)
500,000تومان

نظافت خودرو و شستشوی قسمت‌های مختلف بدنه و داخل ماشین یکی از مهم‌ترین کارهایی که شما برای مراقبت از خودرو انجام می‌دهید. شستشوی منظم بدنه و صفرشویی خودرو، عمر مفید قطعات مختلف را افزایش داده و از افت ..

دستمال خمیر کلی اس جی سی بی مخصوص بدنه خودرو SGCB Clay Bar Towel

فروشنده: ارابه ایران
(0)
1,250,000تومان

تمیز کردن بدنه خودرو همیشه با چالش‌های زیادی همراه است. حتی اگر بیشترین تلاش را برای مراقبت از بدنه خودرو انجام دهید، باز هم آلودگی‌های سخت بر روی بدنه می‌نشینند. برای اینکه خودروی شما همیشه نو به نظر..

دستمال مایکروفایبر مخصوص دیتیلینگ خودرو اس جی سی بی SGCB SGGD283 مدل Microfiber Car Detailing Towel

فروشنده: ارابه ایران
(1)
100,000تومان

برای مراقبت و نگهداری از خودرو، علاوه بر مواد شوینده مناسب، باید در نظر داشت که دستمال و یا حوله‌ای که برای تمیز کردن خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد باید متناسب با نیاز ما باشد، اما بهترین راهکار است..

دستکش با روکش خمیر کلی نرم اس جی سی بی مخصوص شستشوی بدنه خودرو قبل از پولیشکاری SGCB SGGE005 مدل Clay Mitt

فروشنده: ارابه ایران
(2)
1,250,000تومان

دستکش با روکش خمیر کلی نرم اس جی سی بی مخصوص شستشوی بدنه خودرو قبل از پولیشکاری SGCB SGGE005 مدل Clay Mitt، بدون کوچکترین آسیبی در زمان بسیار کم خودروی شما را از هرگونه آلودگی تمیز می کند. با استفاده ..

دستکش پوست بره اس جی سی بی مخصوص شست و شوی بدنه خودرو SGCB SGGD036

فروشنده: ارابه ایران
(0)
435,000تومان

دستکش پوست بره اس جی سی بی مخصوص شست و شوی بدنه خودرو SGCB SGGD036 از جنس بسیار نرم و لطیف خودروی شما را از هرگونه آلودگی پاک می کند. از این دستکش می توان بر روی انواع بدنه خودرو استفاده کرد. این..

دستگاه پولیش اوربیتال اس جی سی بی سایز 15 مخصوص پولیش بدنه خودرو SGCB SGGF181 Orbital Polisher

فروشنده: ارابه ایران
(1)
12,500,000تومان

زیبایی ظاهر خودرو برای کاربر آن اهمیت دارد و همواره آن‌ها بدنبال مراقبت و نگهداری از آن هستند. عوامل متعددی وجود دارند که بر روی بدنه خودرو و یا حتی شیشه‌های آن باعث ایجاد خط و خش می‌شوند. برای از بین..

دستگاه پولیش سنباده زن بادی اوربیتال سایز 125 میلی متر اس جی سی بی SGCB Air Pneumatic Sander

فروشنده: ارابه ایران
(0)
5,600,000تومان

گاهی از سنباده برای از بین بردن ناهمواری‌های روی سطوح مختلف، استفاده می‌کنند. به عبارتی وجود یک سنباده زن در هر کارگاهی لازم است. دستگاه پولیش سنباده زن بادی اوربیتال سایز 125 میلی متر اس جی سی ب..

دستگاه پولیش سنباده زن بادی اوربیتال سایز 125 میلی متر پولیشر بدنه خودرو SGCB مدل SGGF003

فروشنده: ارابه ایران
(1)
3,500,000تومان

برای از بین بردن برخی از ناهمواری های روی بدنه خودرو گاهی اوقات بهترین راه استفاده از سنباده است. وجود یک دستگاه سنباده زن یک ابزار ضروری برای هر کارگاهی به حساب می آید. دستگاه پولیش سنباده زن بادی او..

دستگاه پولیش سنباده زن بادی اوربیتال سایز 75 میلی متر اس جی سی بی SGCB Air Pneumatic Sander

فروشنده: ارابه ایران
(0)
5,400,000تومان

گاهی از سنباده برای از بین بردن ناهمواری‌های روی سطوح مختلف، استفاده می‌کنند. به عبارتی وجود یک سنباده زن در هر کارگاهی لازم است. دستگاه پولیش سنباده زن بادی اوربیتال سایز 75  میلی متر ..

دستگاه پولیش چرخشی اس جی سی بی سایز 15 مخصوص پولیش بدنه خودرو SGCB SGGF179 Rotary Polisher

فروشنده: ارابه ایران
(1)
11,500,000تومان

همانطور که می‌دانید بهترین راه‌ حل جهت احیای رنگ و از بین بردن خط وخش روی بدنه خودرو، پولیشکاری است. جهت پولیش ماشین نیازمند استفاده از دستگاه پولیش و مواد پولیش می‌باشید. پولیشرهای متف..

سری چند منظوره تورنادوگان اس جی سی بی مناسب صفرشویی داخل خودرو SGCB Multifunctional Air Blow Gun

فروشنده: ارابه ایران
(0)
1,500,000تومان

همه کاربران خودرو دوست دارند خودرویی تمیز و مرتب داشته باشند. تمیزبودن داخل خودرو احساس خوبی به سرنشینان می‌دهد و تجربه سفر بهتری برایشان می‌سازد؛ به همین دلیل به صاحبان خودرو پیشنهاد می‌کنیم به صورت..

صفحه نگهدارنده مخصوص دستگاه پولیشر اوربیتال خودرو سایز 123 میلی متری SGCB مدل SGGD153

فروشنده: ارابه ایران
(1)
950,000تومان

اگر رنگ بدنه خودرو آسیب ببیند بهترین راه برای از بین بردن خط و خش ها استفاده از پولیش است. پولیشکاری علاوه بر از بین بردن خط و خش باعث براق شدن بدنه خودرو می شود. انجام عملیات پولیش با استفاده از دست ..

صفحه نگهدارنده مخصوص دستگاه پولیشر اوربیتال خودرو سایز 148 میلی متری SGCB مدل SGGD154

فروشنده: ارابه ایران
(1)
1,250,000تومان

در صورتی که خودروی شما بر اثر عوامل مختلف محیطی دچار خط و خش شود راه حل برای از بین بردن این خطوط پولیش است. عملیات پولیش نیاز به دستگاه پولیش، صفحه نگهدارنده، پد پولیش و مواد پولیش داریم. وظیفه صفحه ..

نمایش 1 تا 28 از 142 (6 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه