محصولات برند کوییک کلین Quick Clean

محصولات برند کوییک کلین Quick Clean

کلیه محصولات کوییک کلین ( Quick Clean ) قبل از تولید با سخت ترین تست های کنترل کیفیت آزمایش شده و نمره قبولی گرفته اند . فرمولاسیون کلیه محصولات از معتبرترین لابراتوارهای شیمی در آمریکا ( اسپری واکس ) ، آلمان ( محصولات صنعتی ) و فرانسه ( خوشبو کننده ) تهیه و به کارخانه های تولید کننده تحویل داده شده است .معیار اصلی در انتخاب کارخانه و کشور تولید کننده یک محصول خاص برآورده نمودن انتظار کاربر از کیفیت و ظاهر محصول و رعایت تمامی خطوط کیفیتی از قبل تعیین شده میباشد. شایان ذکر است تست کنترل کیفیت بعد از تولید هم به صورت مستمر و دوره ای ادامه دارد تا کوییک کلین با ثبات کیفیت بتواند جایگاه خود را در بازار تثبیت و بهبود بخشد.


شبکه:

اسپری انژکتورشوی خودرو کوئیک کلین Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
60,000تومان

مراقبت از موتور خودرو و همه قسمتهای مربوط به آن بسیار مهم است زیرا عملکرد و قدرت و شتاب موتور به کار کردن درست کلیه قطعات و هماهنگی آنها مرتبط است. اسپری انژکتورشوی خودرو کوئیک کلین Quick Cl..

اسپری براق کننده تایر واکس مخصوص لاستیک خودرو کوئیک کلین Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
70,000تومان

اسپری براق کننده تایر واکس مخصوص لاستیک خودرو کوئیک کلین Quick Clean، تایر خودرو را براق کرده و دارای اثر محافظت کنندگی می باشد. استفاده از این محصول موجب افزایش طول عمر لاستیک می شود.مزیت های استفاده..

اسپری براق کننده و محافظ داشبورد خودرو کوئیک کلین Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
50,000تومان

داشبورد خودرو به دلیل اینکه در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارد، به مرور زمان ترک می‌خورد یا کدر می‌شود. از آنجایی که یکی از مهم‌ترین قسمت‌های داخل خودرو که در ظاهر آن نقش به سزایی دارد، داشبورد خودرو..

اسپری داخل شوی کوئیک کلین جرم گیر چندمنظوره سقف و صندلی خودرو Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
50,000تومان

مراقبت از خودرو می‌تواند موجب رانندگی لذت بخش شود اما تمیز و خوشبو نگه‌داشتن داخل خودرو مانند:سقف و صندلی نیازمند صرف وقت زیادی است. در حال حاضر محصولات تمیز کننده‌ی بسیاری در بازار عرضه می‌شوند اما ا..

اسپری رینگ شوی کوئیک کلین تمیزکننده مخصوص رینگ خودرو Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
60,000تومان

تمیز بودن بخش خارجی به ویژه رینگ‌ها نقش به سزایی را در زیبایی خودرو ایفا می‌کند. رینگ‌ها به دلیل محل قرارگیری بیشتر از سایر بخش‌های خودرو مستعد جذب آلودگی‌های جاده هستند. آلودگی‌های رینگ‌ها با آلودگی‌..

اسپری فوم تمیزکننده لاستیک خودرو کوئیک کلین Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
70,000تومان

اسپری فوم تمیزکننده لاستیک خودرو کوئیک کلین-Quick Clean، با داشتن رایحه و پاشش بسیار مناسب، تایر شما را تمیز کرده و بدون نیاز به دخالت دست براقیت فوق العاده ای به تایر خواهد بخشید. با استفاده از ..

اسپری فوم موتور شوی خودرو مخصوص تمیز کردن موتور ماشین کوئیک کلین-Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
65,000تومان

اسپری فوم موتور شوی خودرو مخصوص تمیز کردن موتور ماشین کوئیک کلین-Quick Clean، تمیز کننده ای موثر و ضد زنگ زدگی است که برای موتور خودرو مناسب است.این محصول برای تمیز کردن سطوح ناهموار همانند سطح چرب مو..

اسپری قیر پاک کن مخصوص بدنه خودرو کوئیک کلین-Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
50,000تومان

اسپری قیر پاک کن مخصوص بدنه خودرو کوئیک کلین-Quick Clean، به خوبی اثر بجای مانده از قیر، آسفالت، چسب و گریس را تمیز کرده و این آلودگی ها را در خود حل می کند. محتویات این محصول دارای حلال هایی با کیفیت..

اسپری موتور شوی کوئیک کلین تمیزکننده مخصوص موتور خودرو Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
50,000تومان

موتور مهمترین بخش خودرو محسوب می شود و مراقبت و تمیز کردن موتور و تمام قطعاتی که به موتور متصل هستند در افزایش طول عمر قطعات و عملکرد بهتر آن‌ها اهمیت بسزایی دارد. اسپری موتور شوی کوئیک کلین تمیزکننده..

اسپری واکس براق کننده داشبورد خودرو کوئیک کلین 450 میلی لیتر رایحه اقیانوس Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(1)
50,000تومان

اسپری واکس براق کننده داشبورد خودرو کوئیک کلین 450 میلی لیتر رایحه اقیانوس Quick Clean، که مناسب برای داشبورد و بخش های پلاستیکی است، این سطوح را براق و درخشنده می کند. این محصول دارای رایحه اقیا..

اسپری واکس براق کننده داشبورد خودرو کوئیک کلین 450 میلی لیتر رایحه توت فرنگی Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
50,000تومان

اسپری واکس براق کننده داشبورد خودرو کوئیک کلین 450 میلی لیتر رایحه توت فرنگی Quick Clean، که مناسب برای داشبورد و بخش های پلاستیکی است، این سطوح را براق و درخشنده می کند. این محصول دارای رایحه تو..

اسپری واکس براق کننده داشبورد خودرو کوئیک کلین 450 میلی لیتر رایحه قهوه Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
50,000تومان

اسپری واکس براق کننده داشبورد خودرو کوئیک کلین 450 میلی لیتر رایحه قهوه Quick Clean، که مناسب برای داشبورد و بخش های پلاستیکی است، این سطوح را براق و درخشنده می کند. این محصول دارای رایحه قهوه&nb..

اسپری واکس براق کننده داشبورد خودرو کوئیک کلین 450 میلی لیتر رایحه لیمو Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
50,000تومان

اسپری واکس براق کننده داشبورد خودرو کوئیک کلین 450 میلی لیتر رایحه لیمو Quick Clean، که مناسب برای داشبورد و بخش های پلاستیکی است، این سطوح را براق و درخشنده می کند. این محصول دارای رایحه لیمو می باشد..

انژکتورشوی کوئیک کلین تمیز کننده سیستم سوخت خودرو Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
90,000تومان

در صورتی که سیستم سوخت خودرو به درستی کار کند در کاهش مصرف سوخت و عملکرد صحیح موتور نقش به سزایی دارد. انژکتورشوی کوئیک کلین تمیز کننده سیستم سوخت خودرو Quick Clean، پاک کننده سیستم سوخت با ..

اکتان بوستر کوئیک کلین مکمل بنزین خودرو Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
90,000تومان

تعداد زیادی از دارندگان خودرو از بالا بودن میزان مصرف سوخت گله دارند در صورتی که می توان با استفاده دوره ای از اکتان بوستر ها این مقدار را به طرز چشمگیری کاهش داد. اکتان بوستر کوئیک کلین مکمل بنز..

مایع شیشه شوی ضد یخ منفی 30 درجه کوئیک کلین مخصوص خودرو Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
60,000تومان

در فصل سرما مراقبت از شیشه خودرو اهمیت زیادی دارد زیر در دید راننده تاثیر مستقیم دارد. محصولات متنوعی برای تمیز کردن شیشه و مراقبت از آن در بازار وجود دارد. در هوای سرد و برفی وجود قطرات آب روی شیشه ب..

پولیش زبر مرحله 1 مخصوص بدنه خودرو کوئیک کلین Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(1)
285,000تومان

پولیش زبر مرحله 1 مخصوص بدنه خودرو کوئیک کلین Quick Clean، هم بصورت دستی و هم با دستگاه پولیش قابل اعمال است. این محصول خط و خش های سطح رنگ را حذف کرده و هم برای سطوح رنگ جدید و تازه و هم سطح رنگ خودر..

پولیش نرم مرحله 2 مخصوص بدنه خودرو کوئیک کلین-Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(0)
285,000تومان

پولیش یا به اصطلاح عامیانه پرداختکاری، به معنی صاف و براق کردن سطح و اعمال تغییرات مشخص در بدنه خودرو است که باعث بهبود ظاهر آن نیز می‌شود. می‌توان گفت یکی از راه‌های زدودن ناهمواری‌ها و ایجاد سطحی صا..

اسپری روان کننده اتصالات زنگ زده کوییک کلین-Quick Clean

(0)
40,000تومان

وجود بعضی از عوامل طبیعی و غیر طبیعی باعث زنگ زدگی آهن و استیل می‌شود. این اکسیده شدن آهن به راحتی از بین نمی‌رود و نیازمند مواد شوینده‌ی خاصی است. اسپری روان کننده اتصالات زنگ زده کوییک کلین-Qui..

فوم تمیزکننده و جرم گیر چند منظوره مخصوص داخل ماشین کوییک کلین-Quick Clean

فروشنده: جنرال تولز
(1)
60,000تومان

فوم تمیزکننده و جرم گیر چند منظوره مخصوص داخل ماشین کوییک کلین-Quick Clean، با فرمولاسیونی بهداشتی انواع صندلی چرم مصنوعی و قسمت های پلاستیکی داخلی خودرو و سقف، کمربند و داخل درب را تمیز می کند. فوم چ..

مایع شیشه شوی کوییک کلین مخصوص مخزن مایع شیشه شوی خودرو Quick Clean

(0)
12,000تومان

کثیفی و آلودگی شیشه خودرو امری طبیعی است که در هر موقعی از سال به خصوص پاییز و زمستان که بارش زیاد است، اتفاق می‌افتد. در این زمان بهترین انتخاب داشتن یک شیشه شوی مناسب است. با توجه به اینکه تنوع تعدا..

ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو طرح Boss مدل Perfume Plus کوئیک کلین-Quick Clean

(0)
ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو طرح Boss مدل Perfume Plus کوئیک کلین-Quick Clean دارای 45 روز اثر ماندگاری می باشد. این خوشبو کننده آویزی دارای رایحه Romance است و بسیار خوشبو است.توجه:- این محصول ..

ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو طرح D&G مدل Perfume Plus کوئیک کلین-Quick Clean

(0)
ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو طرح D&G مدل Perfume Plus کوئیک کلین-Quick Clean، که رایحه آن گرفته شده از D&G است دارای 45 روز اثر ماندگاری می باشد. این خوشبو کننده آویزی دارای رایحه Silver است ..

ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو طرح Fahrenheit مدل Perfume Plus کوئیک کلین-Quick Clean

(0)
ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو طرح Fahrenheit مدل Perfume Plus کوئیک کلین-Quick Clean دارای 45 روز اثر ماندگاری می باشد. این خوشبو کننده آویزی دارای رایحه Fresh Air است و بسیار خوشبو است.توجه:- ای..

ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو طرح GIO مدل Perfume Plus کوئیک کلین-Quick Clean

(0)
ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو طرح GIO مدل Perfume Plus کوئیک کلین-Quick Clean دارای 45 روز اثر ماندگاری می باشد. این خوشبو کننده آویزی دارای رایحه International است و بسیار خوشبو است.توجه:- این م..

ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو مدل Wood After Tobacco کوئیک کلین-Quick Clean

(0)
ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو مدل Wood After Tobacco کوئیک کلین-Quick Clean، دارای 45 روز اثر ماندگاری بوده و رایحه خوش و دلپذیری دارد.توجه:- این محصول اسباب بازی نیست، لذا از دسترس کودکان دور نگه دار..

ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو مدل Wood Berry کوئیک کلین-Quick Clean

(0)
ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو مدل Wood Berry کوئیک کلین-Quick Cleanکوییک کلین-Quick Cleanکلیه محصولات کوییک کلین-Quick Clean قبل از تولید با سخت ترین تست های کنترل کیفیت آزمایش شده و نمره قبولی گ..

ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو مدل Wood Black Gold کوئیک کلین-Quick Clean

(0)
ناموجود

خوشبو کننده فانوسی خودرو مدل Wood Black Gold کوئیک کلین-Quick Clean، دارای 45 روز اثر ماندگاری بوده و رایحه خوش و دلپذیری دارد.توجه:- این محصول اسباب بازی نیست، لذا از دسترس کودکان دور نگه دارید.- از ..

نمایش 1 تا 28 از 35 (2 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه