در گنجی پخش فروشنده شوید


امروزه بیشتر افراد ترجیح می‌دهند در خانه یا محل کار خود و از طریق اینترنت روی تلفن همراه یا کامپیوتر به راحتی و بدون دردسر خرید خود را انجام دهند، از سوی دیگر با توجه به اینکه فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌های فراوانی را به فروشنده‌ها و خریداران تحمیل می‌کنند، فروشگاه‌های آنلاین هر روز محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا می‌کنند.

اگر شما هم در فکر راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار آنلاین موفق هستید دست نگه ندارید! همین حالا و بدون اتلاف وقت وارد خانواده‌ی Market Place گنجی پخش شوید. شما برای خودتان کار خواهید کرد و محصولات خود را به فروش می‌رسانید و گنجی پخش تنها به راه‌اندازی کسب‌و‌کار آنلاین شما رونق می‌بخشد.

اگر تولید کننده یا واردکننده هستید و در زمینه محصولات مرتبط با خودرو کالایی برای فروش دارید، همین حالا عضو خانواده‌ی بزرگ فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش شده، محصول خود را وارد سایت کرده و آن را به بازار ایرانی ارائه دهید.


تمام شرایط فروشنده شدن در گنجی پخش

تمام شرایط فروشنده شدن در گنجی پخشفقط چند کلیک تا افتتاح فروشگاه آنلاین خودتان فاصله دارید. شما به عنوان فروشنده حقیقی یا حقوقی می‌توانید همه‌ی کالاهایتان را در فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش به ‌فروش برسانید.
در گنجی پخش فروشنده شویددر گنجی پخش فروشنده شوید
تمام شرایط فروشنده شدن در گنجی پخش
شما برای گسترش کسب و کارتان تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارید. شرایط بسیار ساده است بنابراین بدون اتلاف وقت فروشنده گنجی پخش شوید.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان
محصولات ارائه شده در وب‌سایت، یا توسط گنجی پخش از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با گنجی پخش همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. در گروه دوم فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را با عرضه در وب‌سایت گنجی پخش به فروش می‌رساند. لازم به ذکر است اعتبار فروشنده‌ها توسط گنجی پخش بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است. فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

چرا در گنجی پخش فروشنده شویم؟
فروش محصولات در طول شبانه روز
فروش محصولات در طول شبانه روز
کاهش حداکثری هزینه‌های جانبی فروش
کاهش حداکثری هزینه‌های جانبی فروش
فروش کالای شما در سراسر ایران
فروش کالای شما در سراسر ایران
تحویل سفارش‌ها توسط گنجی‌پخش
تحویل سفارش‌ها توسط گنجی‌پخش
ویدیو‌های آموزشی رایگان پنل
ویدیو‌های آموزشی رایگان پنل

قوانین و مقررات
- سفارش‌های خرید مشتری، با توجه به موجودی اختصاص داده شده توسط فروشنده در پنل فروشنده، برای فروشنده قابل‌رؤیت است و فروشنده موظف است سفارش‌های ثبت شده را با توجه به ضوابط و زمان تعیین شده در پنل خود، به‌صورت محموله آماده، در لفاف مناسبی بسته‌بندی کرده و به انبار گنجی پخش ارسال نماید. 

- کلیه هزینه‌های ارسال کالا(از قبیل بسته‌بندی، بیمه، حمل و سایر هزینه‌های مربوطه) به انبار گنجی پخش بر عهده فروشنده است، در صورتی که خدمات مذکور بنا به درخواست فروشنده، از سوی گنجی پخش انجام شود، در صورت عدم پرداخت توسط فروشنده هزینه آن راسا و بدون نیاز به اطلاع و اجازه فروشنده، توسط گنجی پخش از محل فروش یا مطالبات فروشنده از گنجی پخش کسر و برداشت خواهد شد.
در صورت نیاز، کالا در انبار گنجی پخش به شکل امانی در انبار گنجی پخش، نگهداری می‌شود.

- قیمت کالاها با توجه به رعایت استانداردهای قیمت‌گذاری، با مسئولیت و توسط فروشنده تعیین می‌شود. لذا مسئولیت پاسخگویی به مراجع رسمی و اشخاص ثالث از جمله مشتری در خصوص قیمت تعیین شده بر عهده فروشنده است. به موجب این قرارداد، فروشندگان به عنوان شرط ضمن عقد اعلام می نمایند که نسبت به فروش کالاهای خود بر روی وبدرگاه اینترنتی گنجی پخش کلیه اختیارات از جمله غبن ولو فاحش یا افحش را از خود سلب و ساقط نمودند. 

- مسئولیت صدور فاکتور فروش و سند برگشت از فروش برای مشتری بر عهده فروشنده است. در صورت اشتباه فروشنده و درج قیمت به بهای پایین تر از قیمت واقعی در درگاه اینترنتی وی، وی متعهد است کالا را با همان قیمت درج شده در درگاه اینترنتی گنجی پخش تحویل مشتری نماید و درهر حال پاسخگویی به خریدار در مراجع رسمی به عهده فروشنده می‌باشد. 

- فروشنده اظهار می‌نماید که با عرضه کالا در پنل اختصاصی خود در درگاه اینترنتی گنجی پخش، حقوق مالکیت مالکیت فکری متعلق به هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگری را نقض نکرده است و در صورت کشف خلاف این موضوع، کلیه مسئولیت های حقوقی و کیفری بر عهده وی خواهد بود. نام تجاری فروشنده جهت درج در سایت اعلامی از طرف فروشنده در پنل او می‌باشد و فروشنده در این راستا اظهار می نماید مالکیت مادی و معنوی نام تجاری مذکور متعلق به شخص حقیقی و حقوقی دیگری نیست و در صورت کشف خلاف این موضوع، کلیه مسئولیت های حقوقی و کیفری بر عهده فروشنده خواهد بود.

- فروشنده موظف است مشخصات محصولات و توضیحات لازم جهت معرفی کالا، نحوه پشتیبانی پس از فروش و سایر موارد لازم را در درگاه اینترنتی براساس شرایط اعلامی گنجی پخش ارائه نماید.

- فروشنده متعهد می‌شود که کالاهای مورد درخواست مشتری را بدون وقفه ودر موعد مقرر ارسال نماید، در غیر این صورت گنجی پخش می‌تواند بنا به تشخیص خود، خسارات ناشی از تأخیر در اجرای تعهدات را از فروشنده مطالبه و یا از محل مطالبات وی کسر و برداشت نمایدعلاوه بر این گنجی پخش بنا به تشخیص خود می‌تواند اقدام به فسخ قرارداد کند. 

- فروشنده متعهد می‌شود که هیچ‌گونه کالای تقلبی، قاچاق، ممنوعه یا غیر بهداشتی یا مضر برای سلامتی را تحویل مشتری ندهد و تضمین می‌کند تمامی کالاها و ملحقات فروخته و ارسال‌شده جزء کالاهای مجاز و قانونی و بهداشتی بوده ودر صورت وارداتی بودن از مبادی قانونی وارد کشور گردیده. فروشنده اعلام می‌دارد مالک کالاهای معرفی‌شده است و آن‌ها را خود تولید کرده یا از تولیدکننده اصلی خریداری کرده است و از طرف فروشنده اصلی یا تولیدکننده و یا از نماینده آن‌ها برای فروش کالاها، دارای اختیارات قانونی لازم است و فروش کالاها در حال حاضر یا در آینده متضمن نقض هیچ‌گونه قرارداد، تعهد یا روابط دیگری بین فروشنده و فروشنده اصلی یا تولیدکننده در ارتباط با کالاها نیست. 

-فروشنده متعهد است کالاهای موجود در انبار خود یا گنجی پخش را در پنل مرکز فروشندگان اعلام نماید. معرفی کالای غیر موجود در پنل مرکز فروشندگان به عنوان کالای موجود ممنوع بوده و فروشنده مسئول جبران خسارات وارده به گنجی پخش و مشتری و پاسخگویی حقوقی و کیفری در مقابل مراجع قضایی خواهد بود. در این حالت گنجی پخش بنا به تشخیص خود علاوه بر اخذ وجه التزام قراردادی، راساً نسبت به قطع پنل فروشنده به فوریت اقدام خواهد نمود. 

- فروشندگانی که کالاهای آنها دارای بسته‌بندی نامناسب است موظف هستند کیفیت بسته‌بندی کالاهای خود را ارتقا دهند و تمامی کالاها به صورت پلمپ به انبار ارسال شود. تا آن زمان فروشنده مربوطه ، موظف به دریافت مرجوعی کالاهاست.مرجع تشخیص سلامت فیزیک و ظاهر بسته‌بندی طبق فایل پیوست ، گنجی پخش است.
در صورتیکه فیزیک و ظاهر بسته‌بندی هنگام مرجوعی کالا دارای آسیب دیدگی باشد ، خسارت کالا به عهده‌ی گنجی پخش است . 

در گنجی پخش فروشنده شوید

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه