پاک کننده چربی، قیر و مواد چسبنده از سطوح خودرو

خودرو یکی از وسایلی است که ما روزانه از آن استفاده می کنیم و به همین دلیل رسیدگی، مراقبت از خودرو و انجام سرویس دوره‌ای اهمیت ویژه‌ای دارد. در واقع با مراقبت از خودرو از بسیاری از هزینه های اضافی کم میکنیم، ایمنی ما تضمین می شود،ظاهر خودروی ما که نشان دهنده میزان اهمیت ما به دارایی هایمان است  زیبا می شود. برای مراقبت و نگهداری از وسایل نقلیه اولین چیزی که به ذهن ما می رسد شستن آن است. همچنین چک کردن آب شیشه شوی و مخزن آب رادیاتور دارای اهمیت است. وجود مایع خنک کننده و ضدیخ در فصول مختلف سال نیز مهم می باشد. از دیگر مواردی که باید به آن توجه کرد تعویض به موقع روغن موتور است. چک کردن تایر ماشین نیز در افزایش عمر آن وایمنی ما بسیار حائز اهمیت است. ما باید هنگام رانندگی به تمام علائم موجود در صفحه نمایش خودرو دقت کنیم و برای رفع مشکلات آن به سرعت اقدام کنیم. در اینجا ما انواع و اقسام محصولات برای نگهداری از خودروی شما را داریم تا شما بتوانید با خرید از سبد کالاهای متنوع ما به راحتی از خودروی خود محافظت نمایید. 

شبکه:

محلول پاک کننده آلودگی و اثر حشرات اس جی سی بی SGCB Bug Stain Remover

فروشنده: ارابه ایران
(0)
2,950,000تومان

جلوگیری از کثیف شدن بدنه و سایر سطوح خودرو امری اجتناب ناپذیر است؛ به همین دلیل مهم است که به صورت مرتب به نظافت خودرو بپردازیم. یکی  از عواملی که باعث ایجاد کثیفی چسبنده روی بدنه و محفظه موتور خ..

اسپری پاک کننده آلودگی و اثر حشرات کوکمی - کخ کیمی Koch Chemie Insect & Dirt Remover

(0)
580,000تومان

جلوگیری از کثیف شدن بدنه و سایر سطوح خودرو امری اجتناب ناپذیر است؛ به همین دلیل مهم است که به صورت مرتب به نظافت خودرو بپردازیم. یکی  از عواملی که باعث ایجاد کثیفی چسبنده روی بدنه و محفظه موتور خ..

پاک کننده حشرات سوناکس Sonax مدل Insect Remover

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(3)
720,000تومان

اسپری پاک کننده حشرات سوناکس (SONAX) به باقی مانده‌های حشرات متراکم و خشک نفوذ کرده و آن را سست می‌کند.با پاک کننده حشرات سوناکس با یک شستشوی ساده به سرعت هرگونه آلودگی از بین می‌رود. برای بهترین نتیج..

ناموجود

مایع پاک کننده اثر لکه قطرات آب از روی بدنه خودرو سوناکس Sonax Profiline Waterspot Remover

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(1)
ناموجود

شستن خودرو و تمیز کردن آن برای بسیاری از کاربران، نوعی تفریح به حساب می‌آید، به شرطی که پس از اتمام کار، نتیجه‌ی دلخواهتان را دریافت کنند. موضوعی که بیشتر افراد پس از شست‌وشوی خودرو با آن مواجه می‌شون..

ناموجود

ژل پاک کننده اثر لکه قطرات آب از روی بدنه خودرو کمیکال گایز Chemical Guys Water Spot Remover

(0)
ناموجود

یکی از مشکلاتی که اکثراً برای کاربران خودرو پیش می‌آید، باقی ماندن لکه قطرات آب پس از بارش باران و شستشوی بدنه ماشین در کارواش است. قطرات آب حاوی مواد معدنی است که پس از تبخیر آب، این مواد معدنی ..

ناموجود

اسپری فوم پاک کننده اثر حشرات-قیر-شیره یا صمغ درختان خودرو ترتل واکس-Turtle Wax Power Foam

(4)
ناموجود

اسپری فوم پاک کننده اثر حشرات-قیر-شیره یا صمغ درختان خودرو ترتل واکس-Turtle Wax Power Foam، را می توان بر روی سطوح بیرونی بدنه خودرو از جمله شیشه ها، جلوپنجره، چراغ ها و ... استفاده نمود که موجب ..

ناموجود

اسپری قیر پاک کن 1 لیتری مخصوص بدنه خودرو Q2M Tar جیون GYEON

(1)
ناموجود

قیر ماده ای بسیار چسبناک و سیاه که پاک کردن آن از سطوح مختلف بسیار مشکل می باشد و یکی از جاهایی که لکه قیر زیاد به چشم می‌خورد؛ بدنه خودرو و به دلیل حرکت اتومبیل روی آسفالت تازه می باشد. اسپری قی..

ناموجود

اسپری قیر پاک کن تونین مخصوص پاک کردن قیر و چسب روی بدنه خودرو Tonyin Tar Off

(0)
ناموجود

سطح بدنه خودرو ممکن است در اثر قیر تازه روی جاده، ذرات آسفالت، حشرات، آدامس و ... آلوده شود. این آلودگی‌ها بسیار سر سخت بوده و به آسانی از بین نمی‌روند و در صورت، عدم تمیز کردن به مرور زمان به کیلر رن..

ناموجود

اسپری قیر پاک کن خودرو زتکس-Zettex

(2)
ناموجود

اسپری قیر پاک کن خودرو زتکس-Zettex ، این محصول قدرتمند در نوع خود بهترین جایگزین تینر و حلال های زیان آور به منظور پاک کردن قیر و بیتوم می باشد. ضمنا محصولی زیست تخریب پذیر بوده که در طبیعت تجزیه می ش..

ناموجود

اسپری قیر پاک کن مخصوص بدنه خودرو فلامینگو Flamingo Pitch Cleaner

(2)
ناموجود

ممکن است همه ما با قیر که یک ماده چسبنده است  و نحوه پاک کردن آن از سطوح مختلف آشنا نباشیم. تمیز کردن آلودگی‌ها از روی بدنه خودرو به یکی از معضلات بزرگ مصرف کننده‌ها تبدیل شده است؛ زمانی که هوا&n..

ناموجود

اسپری قیر پاک کن مخصوص بدنه خودرو پاور Power Pitch Cleaner

فروشنده: شیبانی
(0)
ناموجود

ممکن است همه ما با قیر که یک ماده چسبنده است و نحوه پاک کردن آن از سطوح مختلف آشنا نباشیم. تمیز کردن آلودگی‌ها از روی بدنه خودرو به یکی از معضلات بزرگ مصرف کننده‌ها تبدیل شده است؛ زمانی که هوا  گ..

ناموجود

اسپری قیر پاک کن مخصوص بدنه خودرو کوئیک کلین Quick Clean Asphalt Cleaner

فروشنده: جنرال تولز
(1)
ناموجود

همواره قیر آسفالت سطح جاده‌ها و خیابانهای کشور توسط متخصصین اصلاح می‌شود و در این حین خودرو ناچار به به رد شدن از روی آسفالت خشک نشده می‌شوند و ماسه موجود در قیر آسفالت در اثر برخورد با لاستیک خودرو پ..

ناموجود

اسپری مایع پاک کننده اثر حشرات کوچک kiehl

(2)
ناموجود

هنگامی که اثرات پرندگان و حشرات روی بدنه و شیشه خودرو باقی می ماند، خشک می شود و دیگر به راحتی جدا نمی شوند و حتی سبب ایجاد خش بر روی شیشه و بدنه ماشین می گردد. علاوه بر آن وجود این آلودگی ها از جلوه ..

ناموجود

اسپری پاک کننده اثر قطرات آب 500 میلی لیتری مخصوص بدنه خودرو Q2M WaterSpot جیون-GYEON

(4)
ناموجود

بارندگی اگر مزیت‌هایی داشته باشد، اما معایبی هم دارد. همیشه بعد از قطع شدن باران، اثر خشک شدن قطراتی که برروی شیشه مانده‌اند، باعث کثیفی شیشه و در نهایت کاهش دید راننده می‌شوند. این مسئله فقط مربوط به..

ناموجود

قیر پاک کن وورث Wurth Tar Remover

(3)
ناموجود

قیر پاک کن وورث Wurth Tar Remover بدون دردسر قیر, روغن, و لکه ها را از قسمت زیرین خودرو، پوشش ها و حفره ها که جنس آن ها از انواع فلز مانند کروم و یا سطوح رنگ شده باشد از بین می برد.مزیت های قیر پ..

ناموجود

مایع قیر پاک کن 500 میلی لیتر مخصوص بدنه خودرو Q2M Tar جیون-GYEON

(1)
ناموجود

قیر را همه می‌شناسیم؛ یک ماده بسیار چسبناک و سیاه؛ اما چیزی که شاید با آن آشنا نباشیم، نحوه‌ی پاک کردن قیر از سطوح مختلف است. یکی از جاهایی که لکه قیر زیاد به چشم می‌خورد؛ روی بدنه خودرو و به دلیل حرک..

ناموجود

مایع قیر پاک کن اتوگلیم مخصوص بدنه خودرو AutoGlym

(2)
ناموجود

همه ما با قیر آشنا هستیم یک ماده بسیار چسبناک و سیاه؛ اما با نحوه پاک کردن آن از سطوح مختلف ممکن است آشنا نباشیم. تمیز کردن آلودگی ها از روی بدنه خودرو به یکی از معضلات بزرگ مصرف کننده‌ها تبدیل شده اس..

ناموجود

مایع پاک کننده اثر قطرات آب Labocosmetica مخصوص بدنه خودرو مدل ENERGO

(1)
ناموجود

در فصولی که باران زیاد می‌بارد و یا حتی در مواقعی که خودرو را می‌شویید. پیش می‌آید که لکه‌های آب و یا ردی از آن‌ها بر روی شیشه و یا بدنه خودرو بماند. گاهی این لکه‌ها به راحتی پاک نمی‌شوند و نیازمند مح..

ناموجود

پاک کننده اثر آدامس از روی سطح رنگ بدنه خودرو Rupes مدل 103-1607

(1)
ناموجود

پاک کننده اثر آدامس از روی سطح رنگ بدنه خودرو Rupes مدل 103-1607، محصولی فوق العاده کاربردی و با کیفیت در زمینه از بین بردن اثر آدامس بر روی سطوح از جمله پارچه، سنگ، لاستیک و فرش کف خودرو.پاک کنن..

ناموجود

اسپری قیر پاک کن سوناکس Sonax مدل Tar Remover

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(2)
ناموجود

اسپری قیر پاک کن سوناکس Sonax مدل Tar Remover ،پاک کننده قیر از سطح بدنه خودرو با عملکرد  بسیار سریع و قوی می باشد.اسپری قیر پاک کن سوناکس مناسب برای پاک کردن اثر قیر، پد آسفالت، گریس ، انوا..

ناموجود

پاک کننده رزين و صمغ درختان مفرا Mafra resin off

(2)
ناموجود

برای همه صاحبان خودرو مراقبت از بدنه ماشین بسیار مهم می باشد و از عواملی که می تواند به بدنه صدمه برساند صمغ درختان و رزین است. صمغ و رزین به تنهایی روی بدنه مشکلی ایجاد نمی کند اما اگر مدتی روی ..

ناموجود

پاک کننده قير و انواع چسبندگی مفرا Mafra Deca Flash

(2)
ناموجود

محافظت از بدنه خودرو در زیبایی آن تاثیر به سزایی دارد و بدترین ماده ای که با چسبیدن روی بدنه مالکان خودرو را نگران می‌کند قیر و مواد چسبنده است. این بار کمپانی مفرا با تولید محصولی بی‌نظیر با کیفیت با..

ناموجود

تمیزکننده و از بین برنده اثر آدامس و مواد شیرین دیگر KI-GUM از روی تمامی سطوح خودرو

(1)
ناموجود

تمیزکننده و از بین برنده اثر آدامس و مواد شیرین دیگر KI-GUM از روی تمامی سطوح خودرو ، محصولی فوق العاده قوی مخصوص از بین بردن اثر آدامس ، شکر ، کارامل و ... از سطح مورد نظر بدون برجای گذاشتن لکه و یا ..

ناموجود

پاک کننده مواد چسبنده کوکمی-کخ کیمی از بین برنده اثر رزین، چسب و مواد لاستیکی از روی سطح خودرو Koch Chemie Op Orange Power

(0)
ناموجود

تمیز کردن آلودگی‌ها از روی بدنه خودرو به یکی از معضلات بزرگ مصرف کننده‌ها تبدیل شده است. مواد آلاینده همچون بقایای لاستیک و رزین، لکه جوهر، روغن، گریس، قیر و آدامس و ... می‌تواند ظاهر یک اتومبیل را نا..

ناموجود

اسپری پاک کننده اثر حشرات بزرگ سوناکس Sonax مدل Insect Remover

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(1)
ناموجود

اسپری پاک کننده اثر حشرات بزرگ سوناکس Sonax مدل Insect Remover پاک کننده مخصوص برای تمیز کردن اثر حشرات خشک شده بر روی شیشه، کروم و سطوح پلاستیکی می باشد. این محصول دارای فرمولی جدید جهت پاک کردن..

ناموجود

اسپری مایع پاک کننده اثر حشرات kiehl

(2)
ناموجود

اسپری مایع پاک کننده اثر حشرات kiehl، پاک کننده اثر حشرات و فضولات پرندگان و پاک کننده لکه بنزین است. یکی از متداول ترین آلودگی ها و کثیفی هایی که اغلب اوقات و در همه جا روی بدنه اتومبیل ها ..

ناموجود

اسپری پاک کننده استیکر برچسب و اثر چسب از بدنه خودرو دی جی DG

(0)
ناموجود

تمیز نگه داشتن بدنه خودرو در بسیاری از موارد کار بسیار سختی می باشد. عوامل زیادی در محیط وجود دارد که باعث آسیب و آلوده کردن بدنه می شود که گاهی اوقات پاک کردن بعضی از مواد از بدنه ماشین کار دشواری می..

نمایش 1 تا 27 از 27 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه