تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی اتوسول-Autosol

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی اتوسول-Autosol

(2)
برند:
مدل کالا: Autosol
بارکد: 09098700
گنجی بن: 2
موجودی: ناموجود
ویژگی‌های محصول:
 • افزایش طول عمر موتور
 • تمیز کننده‌ی سیستم سوخت
 • بهبود کارایی سیستم سوخت
 • از بین بردن رسوبات کربن روی شیرآلات

مشخصات فنی

 • حجم 300 میلی لیتر
 • مناسب برای خودرو های بنزینی
 • زمینه کاربرد محصول تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی
 • کد محصول 09098700
 • کشور سازنده آلمان

معرفی محصول

شست‌وشوی انژکتور خودرو، می‌تواند نقش به سزایی در افزایش کارایی خودرو داشته باشد. اما انتخاب آن باید هوشمندانه صورت گیرد؛ چرا که محصولات بی‌کیفیت می‌توانند آسیب جدی به خودرو وارد کنند. تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی اتوسول Autosol، افزودنی به ﺑﻨﺰﯾﻦ جهت ﺗﻤﯿﺰ ﮐﺮدن ﻣﻮﺗﻮرھﺎی اﻧﮋﮐﺘﻮری خودرو است. این محصول ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺷﻮﻧﺪه و ﺧﻨﺜﯽ ﮐﻨﻨﺪه غلظت‌های اﺳﯿﺪی سوخت مصرفی خودرو بوده و از ﻣﺰﯾﺖ‌های آن می‌توان به: جلوگیری از خوردگی ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺳﻮﺧﺖ رﺳﺎﻧﯽ، ﭘﺎک کننده رﺳﻮﺑﺎت از اﻧﮋﮐﺘﻮر و ﺗﻘﺴﯿﻢ ﮐﻨﻨﺪه‌ھﺎی ﺳﻮﺧﺖ، ﮐﻨﺘﺮل دﻗﯿﻖ اﻧﮋﮐﺘﻮر و صرفه جویی در مصرف سوخت ﺑﺪﻟﯿﻞ ﺗﺰرﯾﻖ دﻗﯿﻖ ﺳﻮﺧﺖ اشاره کرد. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، با استفاده از تمیز کننده سیستم سوخت اتوسول، ﺗﻤﯿﺰ کردن و پاک سازی ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺳﻮﺧﺖ رﺳﺎﻧﯽ از ﺑﺎک ﺗﺎ ﺳﯿﻠﻨﺪر ، اطﻤﯿﻨﺎن از ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺻﺤﯿﺢﮐﺎتالیست‌های خودرو نیز امکان دارد. همچنین می‌تواند به عنوان اقدامی پیشگیرانه بعد از هر سرویس استفاده شود.
چرا باید از تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی اتوسول استفاده کنیم؟

از ویژگی‌های خوب یک انژکتور شوی می‌توان به قدرت بالای پاک کنندگی آن برای از بین بردن تمام آلودگی‌های موجود بر روی اجزای سیستم سوخت، نام برد. یکی از این محصولات که کیفیت بالایی دارد، تمیزکننده سیستم سوخت و انژکتورشوی اتوسول است. در ﻣﻮاﻗﻌﯽ که ﻣﺼﺮف بنزین خودرو شما ﺑﺎﻻ رفته و ﺑﺎﻋﺚ ﺗﺰریق ﺳﻮﺧﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮی به ﺳﯿﺴﺘﻢ اﻧﮋﮐﺘﻮر ماشین ﻣﯽ‌ﺷﻮد، می‌توان به راحتی از این محصول استفاده کرد. زمینه‌های دیگر اسفتاده از این محصول برای مواقعی است که ﻗﺒﻞ از ھﺮ ﺑﺎزرﺳﯽ ماشین مانند ﻣﻌﺎینه فنی خودرو ﻣﯽ ﺗﻮان ﺑﻌﻨﻮان ﯾﮏ ﻋﺎﻣﻞ ﭘﯿﺸﮕﯿﺮی از تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی اتوسول اﺳﺘﻔﺎده ﮐﺮد. تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی اتوسول ﺑﺮای ﺗﻤﺎﻣﯽ خودروهای دارای ﻣﻮﺗﻮرھﺎی اﻧﮋﮐﺘﻮری ﺑﻨﺰﯾﻨﯽ ﺑﺎ ﮐﺎﺗﺎﻟﯿﺴﺖ و ﯾﺎ ﺑﺪون ﮐﺎﺗﺎﻟﯿﺴﺖ ﻗﺎﺑﻞ اﺳﺘﻔﺎده است. همچنین مناسب برای همه‌ی موتورهای کاربوراتور و بنزین تزریقی با و بدون مبدل کاتالیزوری نیز می‌باشد.مزیت استفاده از انژکتورشوی اتوسول:


 • کیفیت بالا
 • استفاده آسان
 • جلوگیری از آسیب به موتور 
 • پایین آوردن مصرف سوخت
 • پاک کننده قوی انواع آلودگی‌ها
 • ارتقاء عملیات موتورهای بنزینیتوجه:

- در طبیعت رها نکنید.

- از بلعیدن آن اجتناب کنید.

- این محصول قابل اشتعال است.

- دور از دسترس کودکان قرار دهید.

- دور از تابش مستقیم آفتاب قرار دهید.

- پس از هر بار استفاده درب آن را محکم ببندید.

- در صورت برخورد با پوست و چشم، سریع آن‌ها را بشویید.روش استفاده:

- 150 میلی لیتر برای 25 تا 30 لیتر سوخت مناسب است و 300 میلی لیتر برای 50 تا 60 لیتر سوخت مناسب است.

- محتوای داخل ظرف را درون مخزن سوخت خالی کنید.
اتوسول Autosol

لوگوی برند اتوسول

بدون شک یکی از بهترین کمپانی‌هایی که در زمینه پولیش سطوح فلزی پیشتاز بوده، اتوسول (Autosol) است که هم در زمینه‌ی خودرو و هم در دیگر زمینه‌ها فعالیت بسیاری داشته است. این کمپانی فعالیت خود را با کار بر روی ماشین‌های سنگین شروع کرد و الان زمینه‌ی کاری خود را در جهت پشتیبانی از انواع وسایل نقلیه از جمله موتورسیکلت، خودرو های سواری و سنگین، کشتی و قایق و هواپیما گسترش داده است. کمپانی اتوسول در زمینه پولیش سطوح فلزی خودرو و یا دیگر زمینه ها پیشتاز بوده است و با بیش از ۸۰ سال سابقه است که محصولات متنوعی از قبیل انواع پولیش ( براق کننده و جلادهنده ) و انواع پاک کننده، شوینده و نگهدارنده را به بازار عرضه می‌کند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات به لحاظ بیولوژیک قابل تجزیه هستند و نه تنها مورد تایید شرایط و مقررات بسیار سخت آلمان قرار گرفته‌اند، بلکه برترین و بالاترین جایزه و تائیدیه اروپا را به خود اختصاص داده‌اند.


Autosol Injector Cleaner

One of the most underappreciated components of a car, the catalytic converter works hard to filter out dangerous chemicals and compounds from exhaust gases.


While doing its important work, the catalytic converter has a tendency to get gunked up, which means that it requires regular cleaning to function properly. Enter the catalytic converter cleaner. In this guide, you’ll learn everything you need to know to find the best catalytic converter cleaner for your needsOne of the most underappreciated components of a car, the catalytic converter works hard to filter out dangerous chemicals and compounds from exhaust gases.


While doing its important work, the catalytic converter has a tendency to get gunked up, which means that it requires regular cleaning to function properly. Enter the catalytic converter cleaner. In this guide, you’ll learn everything you need to know to find the best catalytic converter cleaner for your needs

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

توجه: برای استفاده از گنجی بن باید عضو فروشگاه بوده و با حساب کاربری خود قبلا خرید کرده باشید تا گنجی بن در حساب کاربری شما موجود باشد.

توجه: استفاده از کوپن تخفیف فقط با استفاده از کد تخفیفی که از خود فروشگاه دریافت کرده اید ، موجود در اینستاگرام یا کانال تلگرام و یا ارسال شده به وسیله ایمیل خبرنامه فروشگاه و در بازه زمانی تعیین شده امکان پذیر می باشد.

نکات بسیار مهم و کلیدی :
1-به آدرس صفحه درگاه پرداخت توجه کنید که حتما با HTTPS شروع شود.
2- بعد از تکمیل مشخصات پرداخت حتما بر روی دکمه تکمیل پرداخت و یا Submit کلیک کنید.
3-بعد از تکمیل فرآیند پرداخت صبر کنید تا به سایت بازگردید.
4-پرداخت سفارش در فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش فقط از طریق درگاه های رسمی بانک های: سامان-ملت-صادرات انجام میپذیرد.
5-پرداخت با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب قابل انجام می باشد.

توجه: محصولاتی هستند که دارای گزینه هایی مانند انتخاب رنگ و یا رایحه هستند و برای خرید این نوع محصولات انتخاب یکی از این متغیر ها اجباری می باشد.


صورت داشتن هر گونه سوال با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل بفرمایید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه