لنت ترمز خودرو

لنت ترمز خودرو یکی از مهم‌ترین اجزای سیستم ترمز ماشین است که مانند بخش‌های دیگر آن، نیاز به مراقبت ویژه‌ای دارد. در سیستم ترمز خودروها وظیفه‌ی ایجاد نیروی اصطکاک و ایجاد شتاب منفی بر عهده‌ی لنت می‌باشد. اهمیت نگهداری صحیح و داشتن لنت ترمزهای سالم را نباید نادیده گرفت چرا که اگر جنس این قطعه مرغوب نباشد و یا جنس تقلبی باشد، در انجام وظیفه خود دچار مشکل می شود و با درست کار نکردن لنت ترمز، سیستم ترمز نیز دچار مشکل شده و در نتیجه احتمال وقوع تصادف را افزایش می‌دهد. لنت‌های ترمز ماشین انواع متفاوتی دارند که در انتخاب مناسب‌ترین آن‌ها برای خودرو، فاکتورهای متفاوتی را باید در نظر گرفت. نوع خودرو و وزن آن، کارکرد خودرو، نوع سیستم ترمز، مسیر تردد و شرایط آب و هوایی محل، از جمله عواملی هستند که باید در هنگام انتخاب یک لنت ترمز خوب در نظر گرفت.

شبکه:

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو پژو 405 تیگران-Tigrun

(1)
95,000تومان

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو پژو 405 تیگران-Tigrun دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. این لنت ترمزها حاوی آزبست بوده که مهم ترین خصوصیت آن تح..

ناموجود

اسپری تمیز کننده دیسک ترمز و لنت مدل Deterjet Rapid مفرا Mafra

(0)
ناموجود

استفاده از تمیزکننده ها برای بهبود عملکرد سیستم ترمز و لنت خودرو به کار می رود که در نهایت موجب بالارفتن ایمنی خودروی شما می شود. اسپری تمیز کننده دیسک ترمز و لنت مدل Deterjet Rapid مفرا Mafra،&n..

ناموجود

اسپری تمیزکننده قطعات و لنت ترمز شوی خودرو زتکس-Zettex

(1)
ناموجود

ذرات لنت ترمز در هر بار ترمز کردن به روی رینگ خودرو و بدنه ماشین ریخته می‌شود. این ذرات آسیب زیادی به رینگ و بدنه می‌زنند. یکی از راه‌های جلوگیری تمیز کردن منظم قطعات و لنت ترمز می‌باشد. اینکار سبب می..

ناموجود

اسپری لنت ترمز شوی وورث Wurth Brake Cleaner

(2)
ناموجود

اسپری لنت ترمز شوی وورث Wurth Brake Cleaner، برای تمیز کردن و از بین بردن روغن و گرد لنت ترمز در طی تعمیر و نگهداری لنت ترمز خودرو شما می باشد. اسپری لنت ترمز شوی ورث مناسب برای از بین بردن ..

ناموجود

دیسک ترمز چرخ جلو مخصوص خودرو سمند ملی-سمند EF7 کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

دیسک ترمز چرخ جلو مخصوص خودرو سمند ملی-سمند EF7 کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. دیسک ترمز یکی از قطعات مهم خودرو در سیستم چرخ و متعلقات آن است که نقش مهمی در امنیت خو..

ناموجود

دیسک ترمز چرخ جلو مخصوص خودرو پراید کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

دیسک ترمز چرخ جلو مخصوص خودرو پراید کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. دیسک ترمز یکی از قطعات مهم خودرو در سیستم چرخ و متعلقات آن است که نقش مهمی در امنیت خودرو در هنگام..

ناموجود

دیسک ترمز چرخ جلو مخصوص خودرو پژو 405 کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

دیسک ترمز چرخ جلو مخصوص خودرو پژو 405 کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. دیسک ترمز یکی از قطعات مهم خودرو در سیستم چرخ و متعلقات آن است که نقش مهمی در امنیت خودرو در هنگ..

ناموجود

دیسک ترمز چرخ جلو مخصوص خودروهای تیبا و ریو کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

دیسک ترمز چرخ جلو مخصوص خودروهای تیبا و ریو کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. دیسک ترمز یکی از قطعات مهم خودرو در سیستم چرخ و متعلقات آن است که نقش مهمی در امنیت خودرو ..

ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو رنو L90 تندر-90 کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو رنو L90 تندر-90 کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. این لنت ترمزها حاوی آزبست بوده که مهم ترین خص..

ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو رنو ساندرو کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو رنو ساندرو کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. این لنت ترمزها حاوی آزبست بوده که مهم ترین خصوصیت ..

ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو زانتیا 2000 کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو زانتیا 2000 کنتلار-Contelar، دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. این لنت ترمزها حاوی آزبست بوده که مهم ترین خصوصی..

ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو های تیبا و ریو کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو های تیبا و ریو کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. این لنت ترمزها حاوی آزبست بوده که مهم ترین خصو..

ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو های سمندملی - دنا - سمند EF7 و سمند سال 89 به بعد کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو های سمندملی - دنا - سمند EF7 و سمند سال 89 به بعد کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. این لنت ترمزها ح..

ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو های پژو 405 - پژو پارس - آریسان و سمند قبل از سال 89 کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو های پژو 405 - پژو  پارس - آریسان - سمند قبل از سال 89 کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. ای..

ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو پراید تیگران-Tigrun

(1)
ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو پراید تیگران-Tigrun دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. این لنت ترمزها حاوی آزبست بوده که مهم ترین خصوصیت آن تحمل..

ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو پراید کنتلار-Contelar

(2)
ناموجود

لنت ترمز جلو دیسکی مخصوص خودرو پراید کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. این لنت ترمزها حاوی آزبست بوده که مهم ترین خصوصیت آن تح..

ناموجود

لنت ترمز عقب دیسکی مخصوص خودرو زانتیا 1800 و 2000 کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

لنت ترمز عقب دیسکی مخصوص خودرو زانتیا کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. این لنت ترمزها حاوی آزبست بوده که مهم ترین خصوصیت آن ت..

ناموجود

لنت ترمز عقب دیسکی مخصوص خودرو های دنا - پژو پارس ELX و سورن سال 93 به بعد کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

لنت ترمز عقب دیسکی مخصوص خودرو های دنا - پژو پارس ELX - سورن سال 93 به بعد کنتلار-Contelar، دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. این لنت ترمزها ح..

ناموجود

لنت ترمز عقب دیسکی مخصوص خودرو های رانا و پژو 206 سال 91 به بعد کنتلار-Contelar

(1)
ناموجود

لنت ترمز عقب دیسکی مخصوص خودرو های رانا - پژو 206 سال 91 به بعد کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است. این لنت ترمزها حاوی آزبست بو..

ناموجود

لنت ترمز عقب دیسکی مخصوص خودرو های پژو پارس ELX قبل از سال 93 - عقب مگان - عقب دیسکی برلیانس H320 و برلیانس H330 کنتلار-Contelar

(0)
ناموجود

لنت ترمز عقب دیسکی مخصوص خودرو های پژو پارس ELX قبل از سال 93 - مگان - برلیانس H320 - برلیانس H330 کنتلار-Contelar دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشد. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است..

ناموجود

تمیز کننده ترمز و قطعات سوناکس Sonax مدل Brake & Parts Cleaner

فروشنده: سوناکس ایران (آلفا حرکت پرتوان)
(2)
ناموجود

تمیز کننده ترمز و قطعات سوناکس Sonax مدل Brake & Parts Cleaner جهت تعمیر و نگهداری ترمز ها، کلاچ و قطعات موتوری ساخته شده است، که بسرعت پرد لنت (گرد لنت) و روغن و سیسیکون را بدون هیچ اثری پاک..

ناموجود

اسپری تمیز کننده لنت و دیسک ترمز مدل Deterjet Rapido مفرا Mafra

(1)
ناموجود

آلودگی های موجود در سطح جاده به مرور می تواند سطح داغ لنت و دیسک را چرب و آلوده کند که این امر موجب کاهش کارایی سیستم ترمز می باشد. بهترین انتخاب برای پاک کردن این آلودگی ها استفاده از اسپری تمیزکننده..

نمایش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه