روغن ماشین

از موتور می‌توان به عنوان قلب تپنده‌ی هر خودرو یاد کرد که از مراقبت و رسیدگی به آن نباید غافل شد. سلامتی موتور هر خودرو از اهمیت زیادی برخوردار است و نقش به سزایی در شتاب، آلایندگی و مصرف سوخت دارد. یکی از راه‌های مراقبت از موتور، استفاده از روغن موتور است. به علت سرعت بالایی که قسمت‌های متحرک موتور خودرو دارند، فشار و دمای زیادی را متحمل می‌شوند که در چنین شرایطی کوچک‌ترین میزان اصطکاک و گرفتگی ممکن است آسیب جدی به موتور وارد کند. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، باید از روغن موتور استفاده کرد. از جمله وظایف آن می‌توان به روان‌سازی قسمت‌های متحرک موتور، به حداقل رساندن اصطکاک، کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق، اشاره کرد. انتخاب روغن موتور انتخابی هوشمندانه است چرا که جنس و نوع آن در افزایش عمر و نحوه عملکردش بسیار موثر است و عدم دقت در انتخاب روغن موتور می‌تواند با مشکلات زیادی همراه باشد.
شبکه:

روغن ترمز خودرو ووفر-Woofer مدل DOT3

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
12,000تومان

داشتن یک سیستم ترمز سالم برای خودرو و سرنشینان آن بسیار مهم است. یکی از موارد ضروری در نگهداری خودرو روغن ترمز می‌باشد؛ زیرا نقش اساسی در کارکرد درست ترمزها دارد. روغن ترمز وظیفه حرکت دادن اجزای مختلف..

روغن ترمز خودرو ووفر-Woofer مدل DOT4

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
12,500تومان

داشتن یک سیستم ترمز سالم برای خودرو و سرنشینان آن بسیار مهم می‌باشد. یکی از موارد ضروری در نگهداری خودرو روغن ترمز است؛ زیرا نقش اساسی در کارکرد درست ترمزها دارد. روغن ترمز وظیفه حرکت دادن اجزای مختلف..

روغن موتور 0W-20 فول سینتتیک مخصوص خودرو های هیبریدی یک لیتری Top1-تاپ وان

(3)
110,000تومان

روغن موتور 0W-20 فول سینتتیک مخصوص خودرو های هیبریدی یک لیتری Top1-تاپ وان، دارای پیشرفته ترین افزودنی های جهان جهت بدست آوردن نهایت عملکرد می باشد.از ویژگی های روغن موتور 0W-20 فول سینتتیک مخصوص..

روغن موتور 20W-50 مینرال یک لیتری Top1-تاپ وان

(2)
90,000تومان

روغن موتور 20W-50 مینرال یک لیتری Top1-تاپ وان با عملکردی بالا از پیشرفته‌ترین فرمول‌های شیمیایی و مهندسی‌شده در جهان بهره گرفته است. این مدل از میزان گرانروی 20W-50 برخوردار است. این محصول مطابق..

روغن موتور خودرو 10W-40 سندروس مدل API SM/CF چهار لیتری SandRous

(0)
180,000تومان

روغن موتور خودرو 10W-40 سندروس مدل API SM/CF چهار لیتری SandRous، که در حجم 4 لیتر عرضه می شود روغن موتوری ایده آل برای موتورهای بنزینی و موتورهای دیزلی توربو شارژ است. این روغن موتور دارای سطح کیفیت&..

روغن موتور خودرو 20W-50 سندروس مدل API SL/CF چهار لیتری SandRous

(1)
140,000تومان

روغن موتور خودرو 20W-50 سندروس مدل API SL/CF چهار لیتری SandRous، که در حجم 4 لیتر عرضه می شود روغن موتوری ایده آل برای موتورهای بنزینی و موتورهای دیزلی توربو شارژ است. این روغن موتور دارای ..

روغن موتور خودرو Mobil Special X1 SAE 5W-30

(1)
97,000تومان

روغن موتور خودرو Mobil Special X1 SAE 5W-30 ، مناسب برای تمامی موتورهای بنزینی می باشد.از ویژگی های روغن موتور خودرو Mobil Special X1 SAE 5W-30 می توان به موارد زیر اشاره نمود:حفاظت از ..

روغن موتور خودرو ووفر مدل SAE 20W-50 SJ/CF حجم 1000 میلی لیتر Woofer

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
22,000تومان

یکی از ضروری ترین اقدامات در چک کردن های دوره ای خودرو تعویض روغن موتور می باشد و کیفیت روغن در انتخاب بسیار موثر می باشد زیرا در کارکرد مطمئن موتور خودرو بسیار مهم است. روغن موتور خودرو ووفر مدل SAE ..

روغن گیربکس 85W90 یک لیتری سندروس مدل API GL-4 روغن دنده SandRous

(0)
35,000تومان

روغن گیربکس 85W90 یک لیتری سندروس مدل API GL-4 روغن دنده SandRous، روغن گیربکسی با کیفیت بالا است که انتقال نیرو را با فشار بالا اعمال کرده و مناسب برای استفاده در اتومبیل، کامیون، اتوبوس، تجهیزات ساخ..

روغن گیربکس اتوماتیک دوکلاچه یک لیتری Top1-تاپ وان

(1)
90,000تومان

روغن گیربکس اتوماتیک دوکلاچه یک لیتری Top1-تاپ وان، برای گیربکس های دو کلاچه طراحی و تولید شده است. مکمل های بکار رفته در روغن گیربکس DCT تاپ وان باعث افزایش مقاومت این روغن گیربکس اتوماتیک در بر..

محلول قطع کننده دود و روغن دیورتکس Divortex

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
140,000تومان

محلول قطع کننده دود و روغن دیورتکس-Divortex، نسل جدید از مکمل های روغن موتور می باشد که در دمای بالا گرانروی روغن موتور را تامین و از روغن سوزی جلوگیری می کند.محلول قطع کننده دود و روغن دیورتکس-D..

مکمل روغن افزایش توان خودرو مخصوص موتور های گازوییلی Soft99 مدل Gzox

(3)
98,000تومان

همیشه حفظ سلامت موتور خودرو یکی از دغدغه‌های کاربران به خصوص مالکان خودروهای خارجی و وارداتی بوده است. مکمل روغن افزایش توان خودرو مخصوص موتورهای گازوییلی Soft99 مدل Gzox توان افزای D-Boost علاوه بر ک..

ناموجود

محلول نشت گیر روغن وورث

(3)
ناموجود

محلول نشت گیر روغن وورث، از نشتی های روغن موتور محافظت می کند و در صورت بروز آنها را رفع می کند. باعث احیای واشر های لاستیکی، کاسه نمد های میل لنگ، میل سوپاپ و او-رینگ سوپاپ ها خواهد شد. سازگار ب..

ناموجود

روغن ترمز 250 سی سی DOT 4 وورث

(3)
ناموجود

روغن ترمز 250 سی سی DOT 4 وورث برای سیستم های ترمز هیدرولیک و برای انواع  Audi/ VW, ماشین های Seat و Skoda مناسب است.از ویژگی های این محصول می توان موارد زیر نام برد: SAE J 1703 M 1704..

ناموجود

روغن دنده مخصوص گیربکس اتوماتیک خودرو دیوینول مدل ATF Premium VI LV یک لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(2)
ناموجود

روغن دنده مخصوص گیربکس اتوماتیک خودرو دیوینول مدل ATF Premium VI LV یک لیتری Divinol، که دارای ویسکوزیته کم است (LV =ویسکوزیته کم) برای خودروهای سواری و وسایل نقلیه مناسب است. اجزای افزودنی مدرن ..

ناموجود

روغن دنده مخصوص گیربکس اتوماتیک خودرو دیوینول مدل ATF Premium VI یک لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(1)
ناموجود

روغن دنده مخصوص گیربکس اتوماتیک خودرو دیوینول مدل ATF Premium VI یک لیتری Divinol برای خودروهای سواری و وسایل نقلیه مناسب است. خصوصیات دمایی عالی امکان استفاده گسترده را فراهم می کند و شرایط..

ناموجود

روغن موتور 0W-40 فول سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 0W-40 فول سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان، موجب بهینه سازی مصرف سوخت گردیده و طول عمر موتور خودرو را افزایش می دهد. این محصول موجب بهبود شاخص گرانروی شده و در برابر اکسیداسیون مقاوم است.این م..

ناموجود

روغن موتور 10W-40 نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 10W-40 نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان، که قدرت روانکاری بالایی دارد​ قابل استفاده در چهار فصل سال است. این محصول با ایجاد لایه‌ای از خوردگی و زنگ‌زدگی قطعات متحرک موتور جلوگیری می ..

ناموجود

روغن موتور 20W-50 مینرال 4 لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 20W-50 مینرال 4 لیتری Top1-تاپ وان، از میزان گرانروی 20W-50 برخوردار است. این روغن موتور بلوک سیلندر و سایر قطعات را دربرابر خوردگی و رسوبات مضر محافظت می‌کند.از جمله ویژگی های ای..

ناموجود

روغن موتور 20W-50 مینرال 5 لیتری Top1-تاپ وان

(3)
ناموجود

روغن موتور 20W-50 مینرال 5 لیتری Top1-تاپ وان با عملکردی بالا از پیشرفته‌ترین فرمول‌های شیمیایی و مهندسی‌شده در جهان بهره گرفته است. این مدل از میزان گرانروی 20W-50 برخوردار است. این محصول مطابق ..

ناموجود

روغن موتور 5W-30 فول سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 5W-30 فول سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان، یکی از باکیفیت‌ترین روغن موتورهای موجود در بازار است و برای استفاده در انواع خودروهای بنزینی و دیزلی مناسب است. در مشخصات این محصول سطح گرانروی ..

ناموجود

روغن موتور 5W-40 فول سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان

(3)
ناموجود

روغن موتور 5W-40 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان قابل استفاده برای کلیه خودروهای بنزینی و دیزلی است. این محصول دارای گرانروی 5W-40 بوده و استفاده از آن باعث افزایش عمر قطعات داخلی موتور خودروی ..

ناموجود

روغن موتور 5W-40 فول سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 5W-40 فول سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان، برای کلیه خودرو های بنزینی و دیزلی مناسب است. این محصول دارای گرانروی 5W-40 بوده و استفاده از آن باعث افزایش عمر قطعات داخلی موتور خودروی شما م..

ناموجود

روغن موتور 5W-40 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 5W-40 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان، با کیفیت و عملکردی بسیار عالی به بازار عرضه شده است. این روغن موتور خودرو که نام مدل آن (HP Plus) است، از سطح کیفیت SN برخوردار است. مطابق با ا..

ناموجود

روغن موتور 5W-40 نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(1)
ناموجود

روغن موتور 5W-40 نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان دارای قدرت روانکاری بالا می باشد. استفاده از این روغن موتور کمک به تمیز شدن موتور خودرو می کند. این محصول با ایجاد لایه ای از  از خور..

ناموجود

روغن موتور خودرو 10W-40 الف مدل Evolution 700 ST پنج لیتری elf

(0)
ناموجود

روغن موتور خودرو 10W-40 الف مدل Evolution 700 ST پنج لیتری elf، مناسب برای کلیه خودروهای بنزینی و دیزلی می باشد. این محصول دارای کارکرد طولانی بوده و دارای خواص پاک کنندگی بسیار عالی است که سبب تمیزی ..

ناموجود

روغن موتور خودرو 10W-40 دیوینول مدل Multilight A3 چهار لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(1)
ناموجود

روغن موتور خودرو 10W-40 دیوینول مدل Multilight A3 چهار لیتری Divinol، یک روغن موتور چند منظوره مدرن است که در آن استفاده از مواد افزودنی منتخب، رافینات های ویژه و روغن پایه مصنوعی HC موتور ر..

ناموجود

روغن موتور خودرو 20W-50 بهران مدل Pishtaz SAE چهار لیتری Behran

(0)
ناموجود

روغن موتور خودرو 20W-50 بهران مدل Pishtaz SAE چهار لیتری Behran، با استفاده از روغن پایه مرغوب حاصل از پالایش نفت خام و مواد افزودنی مناسب، برای استفاده در موتورهای بنزینی و دیزلی طراحی شده از سال 199..

ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight A3 پنج لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(1)
ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight A3 پنج لیتری Divinol، یک روغن موتور صاف و روان و سینتتیک است که بر اساس جدیدترین فن آوری ترکیب HC ساخته شده است و دارای کیفیت بالاست.این محصول با تو..

ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight A3 چهار لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(1)
ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight A3 چهار لیتری Divinol، یک روغن موتور صاف و روان است که بر اساس جدیدترین فن آوری ترکیب HC ساخته شده است. این محصول با توجه به کاهش اصطکاک و همچن..

ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight C3 چهار لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(1)
ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight C3 چهار لیتری Divinol، یک روغن موتور صاف و روان است که بر اساس جدیدترین فن آوری ترکیب HC ساخته شده است. این محصول با توجه به کاهش اصطکاک و همچن..

ناموجود

روغن موتور خودرو HP Plus 5W-30 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان

(1)
ناموجود

روغن موتور خودرو HP Plus 5W-30 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان روغن موتور نیمه سینتتیک کلیه خودروهای بنزینی مطابق با API SN پایداری حرارتی در دماهای بالاجلوگیری از اکسیداسیون ..

ناموجود

روغن موتور خودرو SL 10W-40 بهتام روانکار مدل Renovation API SL چهار لیتری Behtam

(0)
ناموجود

روغن موتور خودرو SL 10W-40 بهتام روانکار مدل Renovation API SL چهار لیتری Behtam، یک روغن موتور با تکنولوژی سینتتیک با کیفیت بالا است که برای استفاده خودروهای دارای موتورهای توربوشارژ و چند سوپاپه بنز..

ناموجود

روغن موتور دو زمانه نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور دو زمانه نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان، با فرمولاسیون انحصاری موجب مقاومت عالی در شرایط بسیار سخت موتور می شود که با حد اقل دود، عملکرد فوق العاده ای را از خود به جای می گذارد.روغ..

ناموجود

روغن همه کاره شارژ گاز کولر وورث

(1)
ناموجود

روغن همه کاره شارژ گاز کولر وورث، روغن ساختگی با ارزش بالا و افرودنی ها برای استفاده به طور خاص در تکنولوژی کمپسور تهویه هوا طراحی شده است. از جمله ویژگی های این محصول می توان موارد زیر را ن..

ناموجود

روغن هیدرولیک با قابلیت نشت گیری پرستون-Prestone

(5)
ناموجود

روغن هیدرولیک با قابلیت نشت گیری پرستون-Prestone ، ذره های جامد میکرونی درون این محلول نشت گیر، سوراخهای ریز درون مدار خنک کاری را کیپ میکنند. این ذره ها پس از اندکی چنان سفت میشوند که نشتی از بی..

نمایش 1 تا 36 از 52 (2 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه