پولیش حرفه ای بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

پولیش حرفه ای بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

مدل کالا: Turtle Wax
بارکد: 50598
گنجی بن: 4
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • حجم 473 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش بدنه خودرو
  • کد محصول 50598
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پولیش حرفه ای بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax ، محصولی جدید با راه حل هایی جدید برای بازگردانی و بازسازی ظاهری جدید برای خودرو شما.استفاده از پولیش حرفه ای بدنه خودرو ترتل واکس بسیار سریع و به آسان است و بدون کثیف کاری و یا سفیدک زدن بدنه خودرو را پولیش میکند. پولیش حرفه ای بدنه خودرو ترتل واکس باعث از بین بردن اکسیداسیون، خراش ها، شکاف ها و همچنین مانع از اثرهای ماندگار چرخشی روی سطوح بدنه خودرو بدون خشک شدن در شکاف ها می شود.
پولیش حرفه ای بدنه خودرو ترتل واکس باعث پوشش نقايص رنگ و بازسازي يک ظاهر جديد براي خودرو شما مي شود و همچنين عملکرد سريع پليمرهاي بادوام، حفاظت فوري و طولانی مدت را برای خودرو شما به ارمغان می آورد.
پولیش حرفه ای بدنه خودرو ترتل واکس را می توان با دست و یا دستگاه پولیش بدون نیاز به آماده سازی و یا ماسکه کردن اتومبیل استفاده کرد. در نهایت بعد از انجام پولیش کاری سطح بدنه خودرو براحتی حوله خشک را با آب شستشو دهید تا اثر آن از بین ببرید.

ویدیو بررسی عملکرد محصول


برای مدتی بیش از 75 سال است که کمپانی ترتل-Turtle به تولید محصولی پرداخته است که از خودرو شما محافظت کند.کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax در شیکاگو آمریکا بصورت خانوادگی شروع به کار کرده و تا به امروز اداره می شود. کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax مفتخر است تا با تولید محصولاتی خلاقانه تغییری عمده در نحوه مراقبت و نگهداری خودرو چه برای مصرف کنندگان و چه تولید کنندگان خودرو ایجاد کند.
کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax با محصولات فوق العده خود استاندارد های جدید در عرصه Car care-مراقبت و نگهداری خودرو ایجاد کرده است. 

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه