پولیش مرحله 5 نرم فاینال فینیش اتوسول-Autosol

پولیش مرحله 5 نرم فاینال فینیش اتوسول-Autosol

245,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Autosol
گنجی بن: 8
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 1 لیتر
  • کد محصول 36310
  • کشور سازنده آلمان

معرفی اجمالی محصول

پولیش مرحله 5 نرم فاینال فینیش اتوسول-Autosol یک پوليش حرفه اي مرحله پنجم با قدرت لايه برداري بسيار کم و واکس بالا است.
این محصول مناسب براي نهایی کردن کار پولیش بوده و به بدنه خودرو براقیت بالایی می بخشد.

پولیش مرحله 5 نرم فاینال فینیش اتوسول با قدرت زبری بسیار پایین مناسب و مخصوص از ایجاد براقیت برای به پایان رساندن کار پولیش می باشد و برای از بین بردن خطوط موجود بر روی بدنه خودرو مناسب نمی باشد.
برای گرفتن بهترین نتیجه پد پولیش اتوسول توصیه ميگردد.
پولیش مرحله 5 نرم فاینال فینیش اتوسول دارا فرمولاسيون پايه آب و بدون سيليکون.
محصولات کمپانی آلمانی اتوسول-Autosol با داشتن محصولاتی با کیفیت بالا خریداران و مشتری های خاص خود را در تمامی بازار های جهانی داراست ؛ کسانی که به کیفیت در کنار کارایی اهمیت میدهند.

 

اتوسول-Autosol

کمپانی اتوسول-Autosol مواره از کمپانی هایی است که در زمینه پولیش سطوح فلزی پیشتاز بوده ، چه در زمینه خودرو و یا دیگر زمینه ها ؛ لازم به ذکر است که کمپانی اتوسول-Autosol در بیش از 70 کشور سراسر دنیا نمایندگی فعال دارد.موسس این کمپانی Otto Durst بوده و کار خود را از سال 1929 بر روی خودرو های آن زمان شروع کرده و هم اکنون نیز با پشتیبانی از انواع و سایل نقلیه مدرن مانند موتورسیکلت،خودرو های سواری و سنگین،کشتی و قایق و هواپیما به کار خود ادامه می دهد. 


کمپانی اتوسول-Autosol را با شعار درخشندگی فوق العاده در هر زمانی می شناسند.پولیش های اتوسول-Autosol از بهترین محصولاتی است که این کمپانی تابه حال تولید کرده و فروش آن نیز در سراسر جهان چشم گیر است.اتوسول-Autosol همواره سعی کرده تا محصولاتی تولید کند که هر کسی بتواند براحتی از آن ها استفاده کند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید