عايق کاپوت خودرو

این قطعه‌ی کاربردی جزو قطعات لازم در اتومبیل است. از مشخصه‌های بارز عايق کاپوت خودرو می‌توان به عایق بودن صوت و عدم ایجاد صدا در سرعت بالا اشاره کرد. این محصول به نوبه خود موجب افزایش عمر مفید رنگ آمیزی درب موتور می‌گردد. همچنین با برودت هوا موجبات حفظ گرمای موتور اتومبیل و راندمان کاری مناسبی را برای آن فراهم می‌نماید. عايق کاپوت ماشین قابلیت شست‌وشوی در کارواش را نیز داشته و در برابر حریق نیز خاصیت دیر سوز بودن را دارند. نمد کاپوت یا عایق درب موتورمحصولی کاربردی برای نگهداری بهتر خودرو است و مناسب برای عایق صوتی و حرارتی خودرو است. از جمله مزایای استفاده از این عایق می‌توان به جلوگیری از اتلاف گرما برای موتور، جلوگیری از تغییر رنگ درب کاپوت، بهتر استارت خوردن موتور در فصل گرما و عایق صدا نیز اشاره کرد.

شبکه:
ناموجود

عایق درب موتور نمد کاپوت خودرو رنو L90

(0)
ناموجود

عایق درب موتور نمد کاپوت خودرو رنو L90 ، محصولی است که زیر درب کاپوت فابریک به وسیله بست های مخصوص متصل می شود و باعث کمتر شدن صدای موتور شده وهمچنین درصورت آتش سوزی موتور ماشین بعنوان عایق نسوز ..

ناموجود

عایق درب موتور نمد کاپوت خودرو پراید

(1)
ناموجود

عایق درب موتور نمد کاپوت خودرو پراید ، محصولی است که زیر درب کاپوت فابریک به وسیله بست های مخصوص متصل می شود و باعث کمتر شدن صدای موتور شده وهمچنین درصورت آتش سوزی موتور ماشین بعنوان عایق نس..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه