روکش صندلی خودرو

بسیاری از صاحبان خودرو به دنبال راهی هستند تا صندلی‌های خودرو را نونوار کنند و رنگ و روی از بین رفته را دوباره به ماشین خود برگردانند. گاهی از اوقات نیز آن‌ها با هدف ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی خودرو یا حفاظت از تودوزی فابریک اتومبیل یا ایجاد زیبایی بیشتر در ماشین، اقدام به خرید روکش صندلی می‌کنند. استفاده از روکش صندلی خودرو راهی مطمئن برای جلوگیری از کثیف شدن یا آسیب دیدن صندلی‌های فابریک خودرو است. امروزه این روکشها برای هر مدلی از خودرو در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگونی در بازار عرضه می‌شود که به زیبایی فضای خودرو می‌افزاید. الگوهای روکش‌های صندلی با توجه به نوع ماشین‌، مخصوص‌اند و با فریم صندلی‌ها کاملا متناسب‌اند. این روکش‌ها در برابر نور خورشید دارای ثبات رنگی‌اند و امکان شست‌وشو چندین باره آنها بدون افت کیفیت نیز وجود دارد. 

شبکه:
ناموجود

روکش صندلی مخصوص خودرو رنو L90

(1)
ناموجود

روکش صندلی مخصوص خودرو رنو L90 ، یکی از دغدغه های اصلی صاحبان خودرو در ایران خرید روکش صندلی با قالبی دقیق و شکیل برای اتومبیل خود می باشد چرا که یک روکش صندلی بادوام و جذاب، می تواند علاوه بر زیبایی ..

ناموجود

روکش صندلی مخصوص خودرو پژو پرشیا

(1)
ناموجود

روکش صندلی مخصوص خودرو پژو پرشیا ، یکی از دغدغه های اصلی صاحبان خودرو در ایران خرید روکش صندلی با قالبی دقیق و شکیل برای اتومبیل خود می باشد چرا که یک روکش صندلی بادوام و جذاب، می تواند علاوه بر زیبای..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه