روکش صندلی خودرو

استفاده از روکش صندلی خودرو راهی مطمئن برای جلوگیری از کثیف شدن یا آسیب دیدن صندلی های فابریک خودرو ها است. امروزه این روکش ها برای هر مدلی از خودروها در طرح ها و رنگ های گوناگونی در بازار عرضه می شود که به زیبایی فضای اتومبیل می افزاید. الگوهای روکش های صندلی با توجه به نوع ماشین ها مخصوص اند و با فریم صندلی ها کاملا متناسب اند. این روکش ها در برابر نور خورشید دارای ثبات رنگی اند و امکان شست و شو چندین باره آنها بدون افت کیفیت وجود دارد.

شبکه:

جالباسی مخصوص پشت صندلی خودرو مدل فوم دار

فروشنده: پخش عرب
(0)
18,000تومان 28,000تومان

جالباسی مخصوص پشت صندلی خودرو مدل فوم دار، مناسب برای آویزان کردن لباس در داخل خودرو است. جالباسی مدل فوم دار از چروک شدن لباس ها جلوگیری می کند و قابلیت نصب آسان دارد. سطح این جالباسی دارای فوم بوده ..

روکش صندلی مخصوص خودرو رنو L90

(1)
190,000تومان 250,000تومان

روکش صندلی مخصوص خودرو رنو L90 ، یکی از دغدغه های اصلی صاحبان خودرو در ایران خرید روکش صندلی با قالبی دقیق و شکیل برای اتومبیل خود می باشد چرا که یک روکش صندلی بادوام و جذاب، می تواند علاوه بر زیبایی ..

ناموجود

محافظ گودی کمر مخصوص صندلی خودرو سون مدل رنگین کمان

فروشنده: موسسه سون
(0)
ناموجود

محافظ گودی کمر مخصوص صندلی خودرو سون مدل رنگین کمان، محصولی سبک، نرم و باکیفیت است که از گودی کمر هنگام نشستن روی صندلی محافظت می کند. این محصول بسیار سبک بوده و حمل آن آسان است.محافظ گودی کمر مخصوص ص..

ناموجود

روکش صندلی مخصوص خودرو پژو پرشیا

(1)
230,000تومان 250,000تومان

روکش صندلی مخصوص خودرو پژو پرشیا ، یکی از دغدغه های اصلی صاحبان خودرو در ایران خرید روکش صندلی با قالبی دقیق و شکیل برای اتومبیل خود می باشد چرا که یک روکش صندلی بادوام و جذاب، می تواند علاوه بر زیبای..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه