قاب پلاک

این محصول علاوه بر حفاظت و نگهداری پلاک خودرو جنبه تزئینی و تبلیغاتی نیز دارد که تبلیغات متنوعی را می توان بر روی آن طراحی کرد. این محصول مورد استفاده در نمایندگی‌های خودرو، شرکت‌های وارد کننده هودرو ، تعمیرگاه‌های مجاز، کارواش‌ها ، نمایندگی‌های بیمه و … می‌باشد. قاب‌های پلاک خودرو محصولی مناسب برای حفظ پلاک از هر گونه خمیدگی و ایجاد خط و خش می‌باشند. طراحی قوی این قاب و جنس پلاستیک آن‌ها به گونه‌ای می‌باشد که بسیار منعطف‌اند و مقاومت بالایی در برابر ضربه و تابش شدید خورشید دارند. نصب آسان این قاب پلاک های ماشین از قابلیت‌های دیگر این محصولات می‌باشد. برخی از آن‌ها دارای شبرنگ نیز می‌باشند که دز زمان تاریکی جاده‌ها نشاندهنده‌ی وجود خودرو می‌باشد. این محصول قابلیت انتقال به خودروهای دیگر همچنین جدا شدن و نصب مجدد را نیز دارند. در هنگام خرید به فرم جلوی ماشین خود که صاف یا خمیده است توجه فرمایید.
شبکه:
ناموجود

قاب پلاک آرم دار ماشین وورث Wurth

(2)
ناموجود

قاب پلاک آرم دار ماشین وورث Wurth، یک قطعه قاب سفارشی و خاص است که دارای طراحی ای هماهنگ شده با خودرو هایی است که جلوی آن ها در بخش قرار گیری پلاک خودرو دارای خمیدگی نمی باشد.قاب پلاک آرم دار ماش..

ناموجود

قاب پلاک خودرو طرح وورث رنگ سفید مدل آرم دار

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

قاب پلاک خودرو طرح وورث رنگ سفید مدل آرم دار، یک قطعه قاب سفارشی و خاص است که دارای طراحی ای هماهنگ شده با خودرو هایی است که جلوی آن ها در بخش قرار گیری پلاک خودرو دارای خمیدگی نمی باشد. این..

ناموجود

قاب پلاک خودرو طرح وورث رنگ قرمز مدل آرم دار

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

قاب پلاک خودرو طرح وورث رنگ قرمز مدل آرم دار، یک قطعه قاب سفارشی و خاص است که دارای طراحی ای هماهنگ شده با خودرو هایی است که جلوی آن ها در بخش قرار گیری پلاک خودرو دارای خمیدگی نمی باشد. این..

ناموجود

قاب پلاک منحنی ماشین وورث Wurth

(1)
ناموجود

قاب پلاک منحنی ماشین وورث Wurth، مدل کاملا خمیده و پیچ خورده CIRCO یک نگهدارنده تسمه و اصلاح شده ی "Classic" است که به سرعت قابل نصب است. این محصول مناسب برای محافظت از پلاک تمامی خودروها می..

ناموجود

قاب پلاک کلید دار وورث Wurth

(1)
ناموجود

قاب پلاک کلید دار وورث Wurth، یک قطعه صفحه با قاب پیچی و طراحی مخصوص خودرو است که طراحی آن با هر ماشینی هماهنگ و جذاب می باشد. این محصول برای محافظت از پلاک تمامی خودرو ها مناسب است. قاب پلا..

ناموجود

پک دوعددی قاب پلاک آرم دار خودرو طرح وورث رنگ سفید مدل DBGM

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

پک دوعددی قاب پلاک آرم دار خودرو طرح وورث رنگ سفید مدل DBGM، یک قطعه قاب سفارشی و خاص است که دارای طراحی ای هماهنگ شده با خودرو هایی است که جلوی آن ها در بخش قرار گیری پلاک خودرو دارای خمیدگی نمی..

ناموجود

پک دوعددی قاب پلاک آرم دار خودرو طرح وورث رنگ طلایی مدل DBGM

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

پک دوعددی قاب پلاک آرم دار خودرو طرح وورث رنگ طلایی مدل DBGM، یک قطعه قاب سفارشی و خاص است که دارای طراحی هماهنگ شده با خودرو هایی است که جلوی آن ها در بخش قرار گیری پلاک خودرو دارای خمیدگی نمی ب..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه